[PRIROČNIK] Raba in uporaba Garminovega XT-ja

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Citat:
Uporabnik sosko pravi:
v meniju kam greš pod dodatki, tam maš rubriko uporabniške POI, kjer so vse tvoje POI not ki si jih z POI loaderjem prenesel.

ja saj tam so, samo jaz bi jih rad videl na zemljevidu, se pravi ikone. Enkrat so se prikazala, potem nikoli več
stupid-1.gif
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Kklikneš na točko in prikaži na zemljevidu in ti bo prikazalo kje se nahaja, če pa pričakuješ da boš v 3D načinu videl ikonco pa to ne bo šlo, Skratka če imaš točke v uporabniški POI potem ti jo mora pokazat tudi na zemljevidu.... malo se poigraj saj ne grize
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
no pa da še jest malo zasmetim temo...

1. pod orodja -> uredi moje podatke -> Poti, sem si nastavil routo, kako bi jo to pol na najlažji način spravil v osnovni meni pod "KAM", kjer sploh nimam opicje "poti"?

2. V MapSourcu sem imel najprej City Navigator 2008 gor, pol sm dodal pa še adria route 2.00, pa kr ni enih naslovov najdu, a je možno da ker sm v city navigatorju recimo 2x označil slovenijo pa cro? V cem je sploh boljši AR od CN?

3. Pol sm v MS odstranil AR zemljevide, pa še enkrat vse uploadal na gsm, pa me zanima, če je povozil prejšnje zemljevide, al je sam dosnel in stem zasedel 2x več prostora kot je to normalno? Trenutno mi zaseda 380mb, imam pa karte slo, cro, ita, aut, mal de, pa neki svice, pa bih,... pomoje je kr normlano da je 380mb, a ne?

Najbl me 1. vprašanje matra...
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Nisem zasledil v tem prirocniku, zato vprasam.
Ko hoces pogledati zeljeno destinacijo na zemljevidu iz pritje perspektive, vedno nabije pogled iz 3 km visine in je potrebno rocno zoomirat. Je kje opcija, da se nastavi na manj ali je treba vedno rocno zoomirat ?
 

jeti

Zelenc'
18. dec 2008
2
0
1
Imam verzijo 5.00.00 in ta ima ikonci za hitro iskanje najbližje tako policije kot bolnišnice.
 

mitja28

Zelenc'
27. jan 2009
1
0
1
43
mi lahko kdo pomaga naredim vse kot piše v priročniku ampak mi noče zaznat zunanje gps naprave imam pa ipaq pocket pc in ng-sat gps
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Pozdravljen, mi lahko kdo pomaga, kako se prenese shranjena sled iz XT v Mapsource ali Google Earth? Rad bi si ogledal, kje sem se vozil ali hodil. Hvala
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Imam vprašanje, tale garmin sem že trikrat naložil na telefon, sebi pa še dvema kolegoma, vendar že par mesecev nazaj. Sedaj sem pa telefon Hard resetal, pa kdo bi si ga mislu, da ga ne morm naložit u pm. Skos mi povezuje in vzpostavlja povezavo z garminovim sprejemnikom gps. Skenira napravo BT, uglavnm ne poveže se mi. Malo sem razmišlal če je kriva koda v SW.UNL: datoteki, ker res ne vem kaj bi lahko šlo narobe.
 

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
Mene pa zanima kje v nastavitvah se spremeni tisto ikono puščice v vozilo?
Zdi se mi da mam te ikone že naložene v Garminu!
 

lejko

Pripravnik
10. nov 2007
380
0
16
49
Grosuplje
Mislim da Nastavitve-Zemljevid-vozilo,seveda moras met prej narejeno mapo vehicle in notri vozila v garmin mapi!
 
Nazadnje urejeno:

Najedek

Pripravnik
22. jun 2009
52
56
18
Jaz sem uspešno instaliral ga na Nokia 5800.

Imam pa sam en majhen problemček, ki ga ne znam rešit, zate se obračam na vas.

Problem je v temu, da ko vedno zaženem na telefonu Garmina, me sprašuje za Modri zob povezavo. Zelo je moteče, ko je treba vedno kliknit na "prekliči".

Upam, da kdo ve rešitev za to.

Hvala vam.
 

blackman

Pripravnik
2. sep 2007
227
10
18
Mene pa zanima sledeče... na E71 imam instalirano karto Adria Route 2.30 in mi pri govornih navodilih ne daje navodil pri odcepih, npr..... izberiti tretji izvoz v krožišču, čez xxx m zavijte levo.... daje pa govorna navodila npr. peljite xxx km naravnost itd...
 

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
Si Bom tudi jaz izposodil tole temo za eno vprašanje.

Na nokii E71 imam naložen garmin XT5.00.30. Z MapSource sem si naredil zemljevid. Za bivšo jugo Adriarute 3.0 in za ostalo Evropo City Navigator 2010.

Težave sprva nisem opazi, ker s Slovenije me zna peljati v tujino. Sedaj sem bil pa v tujini, pa me ni znal peljati v Slovenijo. Sploh ne najde naslovov v Sloveniji.

A mi kdo zna pomagati?

LP
 
Nazadnje urejeno:

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
Ja, seveda sem izpustil Slovenijo v CNE 2010 izpustil Slovenijo. A ni tako pravilno? A ne bi bilo narobe, če bi imel podvojene mape za eno področje.?

LP