[PRIROČNIK] Raba in uporaba Garminovega XT-ja

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik FireMan pravi:
Ja, seveda sem izpustil Slovenijo v CNE 2010 izpustil Slovenijo. A ni tako pravilno? A ne bi bilo narobe, če bi imel podvojene mape za eno področje.?

LP

Sedaj pa ti razloži CityNavigatorju, kako naj gre v SLO, če pa je nimaš ?!
17758-icon_confused.gif


Namesto podvojenih kart pač vklopiš tisto katero potrebuješ.
Ostale pa ostanejo neoznačene...
grims-1.gif
 

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
A AdriaRoute pa najde v npr. Avstrijo? To mi ne gre u glavo.

Ok, bom pač popravil, da bo ok.

Hvala za odgovor.

LP
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.532
1.731
113
toti Maribor
Če že izpuščate Slovenijo v CNE potem morate imeti vklopljene obe karti. Samo potem nastane problem pri mejah, ker se ceste ne prekrivajo 100%, zato je najbolje imeti obe karti kopl. in jih izklapljat oziroma pri poti v severni del Evrope imeti vklpljeno samo CNE, ker je Slo. dovolj pokrita.
 

sandim

Zelenc'
27. jun 2008
22
0
1
V Garmin mobile xt sem nekaj šaral in pomotoma kliknil uporaba v letalo tako, da mi sedaj ko hočem priklopit GPS preko bloetooth mi napiše naj izklopim uporabo na letalu. Kje bi to se izklopilo?
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Imaš to opcijo v telefonu? Poglej v nastavitve GSMa.

Jst na moji X1 lahko vklopim uporabo v letalu in mi izklopi vse potencialne oddajnike (GSM, WiFi, BT...)
Nisem pa tega opazil v nastavitvah Garmin XTja?!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ok, tole mi ni jasno

GXT na telefonu-->dobil sem topografsko karto Švice jo odklenem z .unl datoteko, vse lepo in prav..Vidim jo, prav tako je obkljukana ampak ne vem zakaj je ni nikjer na seznamu držav ko iščem po naslovu?? Vse države Adria route 3.0 (ki jo imam prav tako na kartici) so pri iskanju lepo vidne, le švice ni nikjer. V čemu je fora??
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
520
81
28
Citat:
Uporabnik FireMan pravi:
Ja, seveda sem izpustil Slovenijo v CNE 2010 izpustil Slovenijo. A ni tako pravilno? A ne bi bilo narobe, če bi imel podvojene mape za eno področje.?

LP
Ker nimaš v CN slovenije ti je ne more najti. Karte nimaš. Dej še zraven slo pa ti bo našlo.

To pa kar ti misliš da je narobe si mal noreb razlagaš. Ne smeš imeti vklopljene AR in CN hkrati ker lahko zmrzuje garmin, lahko pa maš obe karti na garminu ali garmin+karica. Vklopljena pa naj bo samo 1 karta. Bolj jasno seda?
smile-1.gif
 

birca

Pripravnik
26. okt 2007
408
17
18
Jaz imam probleme na Nokiji 5800. Imam Adriaroute 3.11 in CN 2011.10. Če grem pod Zemljevidi sta obe mapi lepo vidni in vklopim samo Adriaroute, mi najde samo zadetke iz CN-ja. Če odstranim CN, pa Adria lepo dela.
Probal sem z združevanjem, ampak je isti problem.
Obe mapi mi lepo delata na Nokii N86 in NUvi-ju 765t.
Pozna kdo rešitev?
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
520
81
28
Preko mapsurce sem odklenil AR 3.11, A topo 2.21 in CN 2010.20 Izbral sem države ki me zanimajo iz vseh 3 kart in jih poslal odklenjene na nokia 6710 Navigator. In mi izpiše da kart ni??? In jih ni nikjer. Ko sem dla napačno kodo noter potem mi je izpisalo da moram karte odkleniti itd... Sedaj pa mi to ni jasno. Mam preveč kart ali kaj?
 

Coffetek

Zelenc'
16. feb 2008
19
0
1
Zagorje ob Savi
Zdravo!

Kolega je prinesel nokio e5 in sem gor nalozil Garmin Mobile XT in AR 3.10 + CNE 2010.10.
Tezava je v tem, da mi ne najde zemljevidov.
Iste zemljevide imam na Nuvi 255 pa dela BP!

Ko sem dal na nokio e5 le karto AR pa jo je našel.

Mi lahko kdo pomaga!?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.532
1.731
113
toti Maribor
Sem v službi in bi sodelavec nujno rabil voice datoteko za English in Slovenian za Garmin XT. Če ima kdo možnost dat gor.
Prosim. Jaz sicer imam doma, ampak ne morem do njega.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Saj noben ne ve...očitno je brez veze nekomu pomagat, ker se vedno najdeš z izjavo "že ima vse na PM...smo že rešili na PM....ti je pomagalo tisto, ko sva reševala na PM...".
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Pa ne bom tukaj raznih linkov dodajal .Ni bilo še nobenega za pomagat pred mano .Sem imel na ... pa sem mu poslal ane .Če je pa to narobe potem pa sorry .Pa ni treba biti slabe volje sedaj zaradi tega .
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno: