Priporočila za ogled nanizank/nadaljevank/serij

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.416
113
Sori no, ce ni vsem Chernobyl za dol past. A sem rekel da je slaba? Z uzitkom pogledam. Pac ni top shit vsem. Pa Gomorra je fikcija po resničnih dogodkih, Narcos je ravno tako kot Chernobyl napol dokumentarec.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.416
113
Ja kot kaj pa boš opredelil? Po resničnih dogodkih? Saj je sestavljenja iz pričanj, zaslišanj, poročil itd. in je dejansko true story. Dvomim pa, da nanizanka dejansko predstavlja zgodbo mladega camorističnega šefa a la Gennaro.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Vse kar si napisal je bolj ali manj res ampak ti sploh veš kaj pomeni beseda utopija? In kaj ima utopija veze z zgoraj napisanim? Pa če tudi stvar ni po resničnih dogodkih mi ni jasno zakaj bi ta zgodba bila utopija? Koliko je res ali koliko je izmišljenega ne vema niti ti niti jaz, logično pa da se v vsako zgodbo vključijo določeni elementi zaradi "večje" dramatičnosti in gledljivosti.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.416
113
Vse kar si napisal je bolj ali manj res ampak ti sploh veš kaj pomeni beseda utopija? In kaj ima utopija veze z zgoraj napisanim? Pa če tudi stvar ni po resničnih dogodkih mi ni jasno zakaj bi ta zgodba bila utopija? Koliko je res ali koliko je izmišljenega ne vema niti ti niti jaz, logično pa da se v vsako zgodbo vključijo določeni elementi zaradi "večje" dramatičnosti in gledljivosti.

Sedak si me pa izgubil. Utopija? Sem sel prav gledat kaj sem pisal, pa ni utopije vmes.
 

B81

22. jul 2007
34.481
8.956
113
Banshee je tebi primerljiva serija z Chernobylom? Pa dobro, kje jih najdeš da takšne ven strelaš? :D:valjamse::nazdravje:

PS:. Saj si govoril o tej seriji a ne? https://www.imdb.com/title/tt2017109/ :)
Tole sploh ni serija ampak dokumentarec, kot da gledas bilokatero drugo dok. oddajo, le da so jo tu razpotegnili v 5 ur, ljudje pa orgazmirajo zraven, pa sploh ne vedo, zakaj, wtf...kdo pa je nek reziser ali ne vem, scenarist ali kajzepac, da lahko oceni kvaliteto tega dokumentarca...?

Banshee pa je serija tako treba, ni pocukrana, vsebuje se, kar cloveka pritegne. Tu pa cloveka pritegnejo samo stvari v 4 delu, ki niti realen ni, sem nekje bral...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Tole sploh ni serija ampak dokumentarec, kot da gledas bilokatero drugo dok. oddajo, le da so jo tu razpotegnili v 5 ur, ljudje pa orgazmirajo zraven, pa sploh ne vedo, zakaj, wtf...kdo pa je nek reziser ali ne vem, scenarist ali kajzepac, da lahko oceni kvaliteto tega dokumentarca...?

Banshee pa je serija tako treba, ni pocukrana, vsebuje se, kar cloveka pritegne. Tu pa cloveka pritegnejo samo stvari v 4 delu, ki niti realen ni, sem nekje bral...
Banshee je zakon ja :D:cheer:
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Tole sploh ni serija ampak dokumentarec, kot da gledas bilokatero drugo dok. oddajo, le da so jo tu razpotegnili v 5 ur, ljudje pa orgazmirajo zraven, pa sploh ne vedo, zakaj, wtf...kdo pa je nek reziser ali ne vem, scenarist ali kajzepac, da lahko oceni kvaliteto tega dokumentarca...?

Banshee pa je serija tako treba, ni pocukrana, vsebuje se, kar cloveka pritegne. Tu pa cloveka pritegnejo samo stvari v 4 delu, ki niti realen ni, sem nekje bral...


si nekje bral, dobro, zdaj vemo vse
čakam še nekoga da napiše ko je gledal križanje jezusa da ni wow efektov in da so simpsonovi boljši
 

B81

22. jul 2007
34.481
8.956
113
Ja bral sem, kaj narobe s tem? A ti pa ves stvari kar iz glave ali kako? :evil:
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
če dovolj dolgo ponavljaš laži te postanejo resnica

Rusi niso nič boljši kot naši sosedje Lahi. Ali pa Ameri, če smo že pri tem. Ruski poskusi so zdajle zares smešni in verjetno se sami smejejo tej bedariji, čez 15 let jih bo pa večina verjela v to verzijo. Slovenci imamo podobne izkušnje in poskuse z bele in rdeče strani.