Priporočila za ogled nanizank/nadaljevank/serij

map

Guru
6. jul 2008
7.793
1.930
113
najrajš na babi
Poznavalci nadaljevank, mam eno vprašanje. Nedolgo nazaj se je na slovenskih TV vrtela zvečer neka nadaljevanka. Ene 2x sem jo zasledil, pa ne vem naslova. V glavnem gre nekako tako. Sta neki 2 pičozi, ena je črna druga blond menda delata za CIO. pa lovijo nekega trgovca z orožjem. Igra ga nek plešast možicelj z angleškim naglasom. Kolker sem videl ga aretrirajo, pa takoj spustijo, itd. Vglavnem med sabo se nekja lovijo pa streljajo, itd. čez zimo bo potrebno kako nadaljevanko pogledat, pa me zanima kaj bi to bla zaena nadaljevanka?
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Jaz več kot ene epizode nisem videl - je pa v tem forumu večkrat omenjena kot dobra. Offtopic : ne vem kako ljudem uspeva videt vse živo. Jaz sem šele te dni uspel pogledati The night managerja - potem ko je bil na kljukju pol leta.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.793
1.930
113
najrajš na babi
Jest bolj pozimi gledam filme, pa nadaljevanke. S tem da nadaljevanke bolj slabo, veliko je neumnih do kraja. Do sedaj katere sem vse pogledal in so mi bile OK: prison break, game of thrones, narcos, gomora, bron/broen, twin peaks. Te so mi bile res top in vredne pogledati do kraja, pri veliko njih sem po nekaj delih obupal. Bom dal možnost še blacklist in fargo, katerega hvalijo.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
ksz

Nihče ne omeni ampak men je Doc Martin top serija. Glavni igralec odigra fenomenalno svojo vlogo. Tud drugi liki niso slabi. Trenutno gledam 7 sezono in me je celo nekajkrat nasmejala kar me nobena druga serija v... recmo par letih ni.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.394
5.424
113
jest sem gledala ene 4 sezone, mi je bila všeč, potem sem jo pa nekako izgubila... 7. sezona, da je že?
kakorkoli, mogoče ti bo všeč Kingdom s Stephenom Fryem. Ista viža, samo da so vaški odvetniki.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Gleda kdo Young pope? Se splača začet?

Zdaj sem nekak v Westworld padel, edina aktualna razen Big Bang, ki jo še spremljam (ok še Pitch, ampak tisto gledam samo zato, ker je edina aktualna športna). Za Westworld so tudi drugo sezono že potrdili.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.256
5.821
113
David Attenborough je absoluten car dokumentarcev o naravi in ga pri 90 še kar hara
smile-1.gif


moram obvezno pogledat
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Taboo! Promising
wink-1.gif
Pa Tom hardy igra. Že to ej dobr razlog :D

Pa Sherlock je back! Awesome as ever!
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
zadnji....

Princ podzemlja ena boljših nadaljevank zadnje čase.....Álex González in Hiba Abouk razturata....
cheer.gif


priporočam za ljubitelje mešanice krimi, akcije in ljubezenske zgodbe....
cheer.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Citat:
Uporabnik kwa1 pravi:
zadnji....

Princ podzemlja ena boljših nadaljevank zadnje čase.....Álex González in Hiba Abouk razturata....
cheer.gif


priporočam za ljubitelje mešanice krimi, akcije in ljubezenske zgodbe....
cheer.gif

zmanjkalo tablet?
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Včeraj gledal prvi del na hbo go (govorim za Taboo). Kdo ve kdaj pride drugi del? S kakšno frekvenco se vrstijo novi deli?

Hvala