Priporočila za ogled filma

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
The Bourne Ultimatum (pride avgusta)

že zunaj - si ga ogledal na big screen TV
grin1.gif

ocena: odlično
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
VSEKAKOR odsvetujem ogled filma "Zodiac".



Dve uri in pol nakladanja na koncu pa potem še celo (SPOILER!!!) ugotoviš da ta primer še do danes niso rešili in dejansko z gledanjem filma ne ugotoviš nič kdo je morilec; zapravil sem 150 minut svojega življenja!
 
Nazadnje urejeno:

mish

Pripravnik
18. avg 2007
181
0
16
Obišči stran
Zodiac spet ni tako slab. Jeba pa je če si narejen za akcijske filme - se ti začne hitro vlečt.


Sicer pa danes gledal nov Quentinov filem 'Death proof' ali 'Smrtno varen' v našem prevodu.
Odličen film ki pa mogoče ne bo všeč vsakemu. Narejen v stilu sedemdesetih, kakšna montaža scen malo preskoči (namenoma seveda) in podobno.
Pa tudi nasmejal sem se kot že dolgo ne
aplauz.gif
 

artie

Pripravnik
23. avg 2007
87
0
6
Citat:
Sicer pa danes gledal nov Quentinov filem 'Death proof' ali 'Smrtno varen' v našem prevodu.
Odličen film ki pa mogoče ne bo všeč vsakemu. Narejen v stilu sedemdesetih, kakšna montaža scen malo preskoči (namenoma seveda) in podobno.
Pa tudi nasmejal sem se kot že dolgo ne
aplauz.gif

Se strinjam, za ljubitelje Tarantina nujen ogled.
 

Ericssony

Pripravnik
2. sep 2007
210
0
16
This Is England - Fenomenalen film. Pravtako neverjetno dobro izbran soundtrack (pianist Ludovico Einaudi daje filmu piko na i).
Its 1983 and school is out. Twelve-year-old Shaun is a lonely boy growing up in a grim coastal town in northern England, whose father died fighting in the Falklands War. Over the course of the summer holiday he befriends a group of local skinheads. With his pent-up rage and frustration, Shaun finds exactly what he needs in the gangmischief, mayhem and brotherhood. He also meets the volatile and boorish Combo, an older skinhead who sees himself in Shaun. Adopting Shaun as his protégé, Combo leads the gang down a hate spewing path that culminates in an irreversible act of violence.

this_is_england.jpg
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Tudi jaz priporočam American beauty. Ogled tega filma je res skoraj obvezen.

Ne priporočam pa hollywoodskih komedij. Nobene. Dobre komedije se snemajo izven ZDA (s tem mislim le na filme). Britanija (Snatch...), ex-yu (Maratonci...) itd.

Owen Wilson, Ben Stiller, Vince Vaughn, Adam Sandler, Jack Black, Rob Schneider in podobni so zame garancija za katastrofalno (v najboljšem primeru povprečno) komedijo. Da nekih teenie "igralcev" sploh ne omenjam.
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Jaz imam rad musicle. Plesne filme. Najboljši mi je Dance With Me

Legende so pa:
Annie,
Footlose
Dirty Dancing
Breakin'
Breakin 2'
Oz
 

artie

Pripravnik
23. avg 2007
87
0
6
Zadnji trije filmi, ki sem jih gledala:



Bourne Ultimatum - sem pogledala kar cel paket, fascinirana, komaj čakam naslednji Greengrassov film, dobra akcija, trilerja pa tud že nekaj časa nisem vidla tolk dobrega



Planet Terror - zelo zabaven, nekaj ogabnih scen ( tisti z rahlimi želodci raje ne gledat), priznam sem fan Rodrigueza



12 Monkeys - sem ga uspela pogledat šele zdaj, zelo dober film, Bruce Willis in Brad Pitt sta tukaj odlična
 
Nazadnje urejeno: