PRIHODNOST SLOVENIJE

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
slovenec_v_muzeju.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
slovenec_v_muzeju.gif

Jaz takoj podpišem da začnemo z ožanjem. sej pa hrvatom gre boljše. Brez tumastih zakonov o
kajenju, prodaji alkohola, vrtoglavih prometnih kaznih, inšpekcijski jebariji ipd... Jaz sem že pred leti napisal,
da sem raje hrvat. Še brezposelnih nebi blo tolko, jezik je tako lepo spevn, bi plestenjaku prec zlaufalo,
tričetrt je tak jugovičev... Jaz si nataknem njihovo zastavo prec na bajto. Pa kako lepo morje bi meli!
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Bi blo treba uvest schengenske vizume, pa bi sele pol vidli kaj se pravi zajebavanje.

Ceprav ko sem preverjal pred kratkim ni bila stran tolmaca nikoli 54€, ampak manj kot polovico tega zneska in sicer po tockovanju iz uradnega lista, tako da ne vem od kok poptvjevcem ta cifra.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Kaj se sekirate, saj je drugje dopustovati bolje in tudi ceneje. Eni smo to že pogruntali, eni mogoče še boste.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Ma nej se jebejo hrčki s takimle forami
stupid-1.gif

Je pa res, da jim še najbolj pomaga naš Rupelj
stupid-1.gif

Hrvaška v EU? Ja, samo prek našega referenduma o vstopu
evil.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.325
-8.455
113
Citat:
Uporabnik dekca pravi:

Hrvaška v EU? Ja, samo prek našega referenduma o vstopu
evil.gif
Žal nam bodo hrčki tole z lahkoto vrnili. Pogoj za izgradnjo novega bloka v Krškem je tudi privolitev sosednjih držav. Brez tega smo globoko v riti, kar vejo tudi hrčki...
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Žal nam bodo hrčki tole z lahkoto vrnili. Pogoj za izgradnjo novega bloka v Krškem je tudi privolitev sosednjih držav. Brez tega smo globoko v riti, kar vejo tudi hrčki...

A to da je pogoj? Heh, potem so Avstrijci tukajle precej večji problem.