Prestop meje iz HR v SLO eno butasto vprašanje ker me res bega

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.859
113
ksz
eni ste malo preveč nastrojeni proti hrvatom
me zanima kako boste reagirali, ko vas bo švaba na AC izločil iz prometa pa avto narazen vzel.
Ko bo našel papirčke za cigarete zvijat, (ali) pa mogoče še neostik kje pa vas bo peljal na postajo in jebal do drugega dne

Ne bo reagiral, tiho bo kot miška in upal, da mu avto lepo nazaj sestavijo in da mu Helmut ne naredi še rektalnega pregleda.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.314
1.337
113
In to smo dobili z demokracijo, ki je ne znamo živeti. Nobenega spoštovanja do uradnega organa neke države, razmišljanje da lahko vsakemu vse rečem, vprašam, ipd.
Tako kot je bilo včasih je bilo čisto ok in bi lahko bilo še danes. Policaj, carinik ne bi smel imeti posebnega razloga, da te vpraša kdo si, kaj delaš tam, kaj voziš/nosiš s sabo, da pokažeš vsebino žepov ali torbe, osebne dokumente. Nima on kaj pojasnevati zakaj se je tako odločil, njegova dolžnost je, da se njemu sumljive osebke pregleda, pa če tudi so mu sumljivi samo zato, ker imajo čudno frizuro.
Bi bilo v svetu malo več spoštovanja (mogoče včasih tudi strahospoštovanja), predvsem pa bi manj ljudi delalo nepotrebne bedarije na cesti in doma.
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Halo glupson a si ti sploh prebral prvi post? Al si tolko glup al pa neumen. Nobenega govora tu ni o pametovanju ali o čem temveč le o splošnem postopku, ker me je zanimala procedura drugače sem se pa obrnil na pristojne ustanove in ja imel sem prav. Za prijavo te ima vprašat pravico pri vstopu v državo pristojni organ te države carina ali policija. Pri izstopu pa načeloma ne temveč uradni organ države vstopa. Tako, da je še vedno isto...
Povej na katero pristojno ustanovo si vprasal
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.495
1.146
113
To kar je opisal ribcija izvajajo v Bosni. Mene so ustavili v Sarajevu. Jedinica za podršku kantona Sarajevo (neke vrste specialna enota). Kontrola dokumentov, pregled vozila (vsi predali) + prtljažnik in vsebina v njemu, pregled mene in 3 sopotnikov. Je bilo 5 policistov, 2 sta izvajala kontrolo, 3 so varovali postopek s Hecklerji v roki.
Pisnit ne upaš :)
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.583
493
83
To kar je opisal ribcija izvajajo v Bosni. Mene so ustavili v Sarajevu. Jedinica za podršku kantona Sarajevo (neke vrste specialna enota). Kontrola dokumentov, pregled vozila (vsi predali) + prtljažnik in vsebina v njemu, pregled mene in 3 sopotnikov. Je bilo 5 policistov, 2 sta izvajala kontrolo, 3 so varovali postopek s Hecklerji v roki.
Pisnit ne upaš :)

Pri meni enako, 5 km od Dragonje na hrvaški strani. Midva z ženo samo pogled wtf, na koncu samo dokumente v roke in srečno vožnjo. Jebiga, tudi tako je prav
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
To kar je opisal ribcija izvajajo v Bosni. Mene so ustavili v Sarajevu. Jedinica za podršku kantona Sarajevo (neke vrste specialna enota). Kontrola dokumentov, pregled vozila (vsi predali) + prtljažnik in vsebina v njemu, pregled mene in 3 sopotnikov. Je bilo 5 policistov, 2 sta izvajala kontrolo, 3 so varovali postopek s Hecklerji v roki.
Pisnit ne upaš :)
Ti nisi upal pisnit, ker si en srolek (enako jaz), ampak baldrik bi jim ze razlozil in povedal par konkretnih. Lp ,
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
In to smo dobili z demokracijo, ki je ne znamo živeti. Nobenega spoštovanja do uradnega organa neke države, razmišljanje da lahko vsakemu vse rečem, vprašam, ipd.
Tako kot je bilo včasih je bilo čisto ok in bi lahko bilo še danes. Policaj, carinik ne bi smel imeti posebnega razloga, da te vpraša kdo si, kaj delaš tam, kaj voziš/nosiš s sabo, da pokažeš vsebino žepov ali torbe, osebne dokumente. Nima on kaj pojasnevati zakaj se je tako odločil, njegova dolžnost je, da se njemu sumljive osebke pregleda, pa če tudi so mu sumljivi samo zato, ker imajo čudno frizuro.
Bi bilo v svetu malo več spoštovanja (mogoče včasih tudi strahospoštovanja), predvsem pa bi manj ljudi delalo nepotrebne bedarije na cesti in doma.

Ah so vsi glasni na forumih, me zanima če je ynos pred leti ko je svojega sončka peljal za prvi maj na murje težil na meji tako kot je bil takrat glasen na tem forumu.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Hehe, ne samo mi gre nerganje enih na živce, seveda prek www v živo so pa kot politi cucki.