Prestop k drugi zdr. zav in dvojna položnica?

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Iz Triglava sem šel k Vzajemni in zdaj prvič dobil trajnik v e-banko od Vzajemne. Prispelo 17.2., zapade 29.2. Ampak jaz imam še za jutri za plačat položnico za Triglav, zapade torej 18.2.

Kak sta sedaj potem ta mesec 2 položnici? Je razlika med Triglavom in Vzajemno pri plačevanju za naprej/nazaj? Je razlika ker sem imel Triglav na 18. v mesecu, Vzajemno pa bom imel 28-tega?

Sta pa oba zneska polna, ni kakih polovičk ali kaj takega.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ko sem jaz menjal z Adriatica na Vzajemno preko Generallija so oni vse v nulo porihtali.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Triglav navaja prednost, da ko prestopiš k njim 1 mesec ne rabiš plačat. Ko greš od njih pa se zgodi ravno to kar se je tebi. Premijo zaračunavajo za obdobje za nazaj, Vzajemna in AS pa vnaprej.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Poznam primer, ko se je pri Vzajemni prešlo iz plačil preko položnice na plačilo preko trajnika je v enem mesecu oseba dobila dve plačili (položnico + avtomatski odtegljaj na trajnik). Po reklamaciji je dobila odgovor, da se s trajnikom plačuje za mesec v naprej, s položnicami pa za tekoči mesec. Torej je npr. 20. marca plačal s trajnikom za mesec april in s položnico pa za mesec marec.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Aaaaa, OK
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Jp. Pogodba se podpiše za dve leti a se lahko že po enem letu naredi prestop.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.806
4.303
113
Citat:

Hej Matej, še vedno čakamo tvojo razjasnitev, kako je tvoj oče po treh letih trajanja življenjskega zavarovanja, po odštetih stroških in negativni rasti skladov takrat, dobil ven več kot je vplačal? Seveda je bilo to zavarovanje sklenjeno pri edini prvorazredni zavarovalnici
v Sloveniji... Ker izkušnje, vseh drugih so take, da so dobili manj izplačila, hmm, šele sedaj se pomislil, mogoče je pa še kaj drugega zadaj.

Edina zavarovalnica, ki ima v pogojih da je treba javiti policiji poškodbe na parkirišču je Grawe zavarovlnica, ampak ko sem v četrtek stranki razložil/opozoril, je rekla da če mora namesto 900€ na Triglavu ali pa 600€ na Grawe z vključenim odkupilom 1. škode, bo pa
za 300€ razlike tudi poklicala policijo, če bo treba...

Če 300€ več opraviči to, nisem glih prepričan...

Ali pa spet prodajaš neresnične zgodbice, kot v primeru tvojega očeta?


Ej Matej, nekaj ignoriraš moje pozive k razjasnitvi te dileme, že skoraj dve leti, se izogibaš temu?

ko si še odgovarjal

to je pa original tema ko si zagotovil da:

Citat:

Ne. Ko bom ti poslem scan na mail, se prej te bom pa prosu za mail prek zsja.
Smesn, pa se zanimiv mi je da sm nna alterju sred Peroja, dela mi zaston net prek " hotspota". Ajoj

lp m.

ps dokaz da me je tehnologija "povozila" hehe




a ti še vedno internet nagaja in te je povozil čas ali mogoče še kaj drugega?
 
Nazadnje urejeno:

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.806
4.303
113
Verjetn že velik, saj je baje že od 19 leta v zavarovalništvu... sam ne vem kaj je delal, ker baje da ne trži zavarovanj...

Ali pa ima mene na ignor, ker ga na vsake toliko časa opomnim na to
evil.gif