Prenova Tramontane

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Vem da ene par mojih znancov ki študirajo ful hodi v KMŠ.Pravijo da je dober žur ampak ne vem če so oni glih merilo dobrega žura.....
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Prvic, ce gre 100 ljudi not in je od tega 20 smrkavih, nazganih bab to ni ravno majhen delez. Guzva je resda povsod samo tak kevder tezko najdes naokoli. Zame je KMS dobesedno kevdr. Nisem bil nikoli reden gost, sem pa bil parkrat not, da vem kako je (bilo). Pa da mi na vratih cigo tezi s studentsko, osebna mu pa ne pase? Naj se potem takoj odlocijo, da smejo not samo studenti ali pa vsi polnoletni in basta. V glavnem, KMS ni pojem zakon feste, sede 2x letno se ga odklopit in naposlusat tiste muzke. Za vsak teden? Ne hvala.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Pravilno bi bilo, da bi šli notri lahko samo študenti... saj je vendar klub ŠTUDENTOV. Osebna ni dovolj... ker pol vsak čipčapar, ki ima 5min cajta notr pride folku sikat.

Sicer pa... kater lokal pa je tak, da bi bil vsak tedn notr? A Bachusa se pa ne nažreš, če greš 3 tedne zapored notr? Res, da KMŠ ni biser, samo nažalost ni čist nobene pametne konkurence v LJ...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
KMŠ je "dober" le če ni druge alternative in pod pogojem da si orenk pod dozo. Poliva se, hodi po čevljih..., dejansko smrdi po švicu bolj kot kak bachus, as ipd... Moti me, da je 3/4 obiskovalcev moških..., nekaj tistih žensk je orto kmetic, nekaj je zasedenih..., nekaj pa zelo dobrih. Te zadnje se navadno poberejo ven okoli 1:00 zjutraj v katerega od ostalih lokalov.

Da ne govorim, da je povprečna starost v KMŠ-ju čez vikend 18 let.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
v kmsju bil 3x - prvic, zadnjic in nikoli vec. kmetavzarija da glava pece.
edini kul klub je bil lipa, pa se tega so zaprl. razni kmsji in tramontane so pa daaaalec od tega, da bi bili sploh K od kluba.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
skratka, najboljši žur je itak bil v Charlieju v Žireh

Qurc, najbulš je biu pr Alexu na teras
evil.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
KMŠ se prenavlja 14 dni, pa verjemite, da ga spodaj podnevi ne želite videti...
uf-1.gif


drugače pa - boljše žurke, kot je v KMŠ-ju itak ni...
grin1.gif

Res je, če si mrtvo pijan ali zadrogiran in te resnično nič ne moti. Kaj sem jaz vse tam doživel....
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Se strinjam. Naj gre družba tja če hoče, grem jaz tja kjer mi je všeč
nahrung002.gif


Že tako grem ven 1x na 100let, pa bom še takrat po kakšnih globalih skakal. Hvala, grem raje na bureq in domov oz. po svoje(kakšni rojstni dnevi izjeme, pa še to ma vse svoje meje)

Zapečkar zahojen.
evil.gif
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
V LJ je kronično pomanjkanje lokalov. Baksuz zdej na veliko kasira, ker so prevzeli monopol v centru, prejšnji teden je bila vstopnina 10 evrov samo zato, ker so tam densali naoljenci. Je kak tip plačal vstopnino mogoče?
13.gif

KMŠ je bil kul, ko smo bili še mladi.
grin1.gif
Tja se pač ne gre upedenan in trezen. As je miniaturen, Orto predaleč.
Kam še drugam? (brez jugo scene)
17758-icon_confused.gif
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Tam sem bila samo enkrat v VIP delu in umrla od smeha nad tamkajšnjo klientelo. Gotta see it to believe it.
stupid-1.gif

Drugače pa placa dost, ja. Muzka pa najbrž pretežno house?