Prenosnik za ~500 EUR

Mirror

Pripravnik
29. okt 2007
273
0
16
Jaz sem imel model 1310 "umru" je malo po izteku garancije. Prej kakšnih težav nisem imel, razen da je baterija šla po dobrem letu.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Moj je star eno leto in ni nobenih težav. Uporablja se ga povprečno 2-4 ure na dan. Na ohišju in tipkovnici ni niti minimalnih znakov obrabe. Je pa res, da se ga ne prenaša naokoli in je bil kupljen kot rezerva, če bi crkni hišni. Sedaj pa nihče noče več na hišnega, ker je "počasen" ( ima 6 let) in sta pač zamenjala vlogi.
cool-1.gif

Sicer lahk že jutri crkne, kot katera koli druga znamka, ampak me tolaži še eno let garancije. Od sodelavca HP je crknil po dobrem letu (matična) pa nima več garacije, strošek je pa kar precejšen.
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Vsi pac ne rabijo macbooka za sminkirat.
ne-ne-1.gif


Kupi tisto toshibo, pa bos sigurno zadovoljen. Le monitor preveri pred nakupom. Nekateri modeli imajo namrec zelo slabo vidno polje.

Ce te skrbi, dokupi zraven podaljsano garancijo, pa bos mel mir. Upam pa, da ves, da od takega racunalnika kaj dosti ne mores pricakovat: Internet, muzika, divx kaksno delo z Office programi ipd.
 
Nazadnje urejeno:

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Moja punca ima Acer travel mate 5320 in je nad njim zelo navdušena. Kvaliteta izdelave je na nivoju (še enkrat višja kot pri tronu ki je 300€ dražji). Cena nekaj čez 550€.

LP
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jaz ti prodam IBM T43 Centrino 2Ghz, 2GB ram-a, 7200rpm 100GB disk 15.1 1400x1050, DVD pekač še skoraj eno leto garancije brez praske.
cheer.gif


Mislim, da se tudi drugače dobi kaj takega na bolhi ipd...moram še pogledat kok je vredn.
tongue-1.gif
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
lol kaki komentarji kupite si spodoben prenosnik s spodobnimi performasi kupite si HP-ja ker je tudi servis in podpora vsaj malo na nivoju ne pa lenovo šajz al pa IBM ki je lep ko kup d.r.e.k.a
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik bokyto pravi:
lol kaki komentarji kupite si spodoben prenosnik s spodobnimi performasi kupite si HP-ja ker je tudi servis in podpora vsaj malo na nivoju ne pa lenovo šajz al pa IBM ki je lep ko kup d.r.e.k.a

Kupi Gorenje, ker ti pridejo servisirat na dom.
hysterical-1.gif



Ta post je pa res 1. klasa. Kupi HP, ker so prijazni na servisu... (verjetno so polni izkušenj, know-how)...ne pa IBM, ker ni lep.

hysterical-1.gif
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Jaz dobro vem, da ni za sminko. 3/4 znancev (in predvsem znank) ga je kupilo pac zato, ker je "in".
stupid-1.gif


Potem mi pa jokajo, ker v Safariju spletne strani zgledajo cudno (ker ne znajo Mozille dat gor), ali pa jim je OS cuden in se ne znajdejo. Ma... vazno da jim japka sveti na pokrovu.

Hocem rect, da ce rabi poceni racunalnik, naj pac kupi poceni racunalnik. Moja mat je vec kot zadovoljna s tako kistico, pac surfa po netu, uporablja e-bancnistvo, office in dvdje gleda. Ni pa odvec pri taki poceni zadevi vzet podaljsano garancijo.