:: Prenosnik cca. 1.000 - 1.300 EUR ::

LooK

Pripravnik
5. okt 2007
45
0
6
Bom še jaz izkoristil tole temo, vaše mnenje o teh prenosnikih, oziroma katerega bi vzeli? So tam-tam po karateristikah, tudi ceni, je samo firma vprašanje
smirk-1.gif


SONY

TOSHIBA
DELL

Ali pa kot alternativa, če bi malo slabšega vzel: Toshiba2

Nekak mi je sony najbl
srce-1.gif

TNX za mnenja
cheer.gif
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Vzemi Sonya, če si bolj mesten/"previden" tip človeka. Če si s kmetov in rabiš večjo vzdržljivost ohišja (čeprav je tudi Sony-evo zelo dobro), vzemi onega IBM-a, ki ga je predlagal Ynos.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.290
3.690
113
davorinm.wordpress.com
Boljši zaslon, boljše ohišje, grafična, kvaliteta, procesor (od toshibe)..., se ne greje, je tih, baterija dolgo zdrži...tistih nekaj GB HD se ne pozna, ker je oboje premalo..., ram se dokupi....grši (relativno) - Toshiba je en kup cenene plastike, čeprav ima "hude" modre lučke.
wink-1.gif
Sicer pa pojdi v živo pogledat...


Mislim sem v cenovnem rangu. Če bi pa rad igrice špilal in imel nekaj za gretje pozimi, si kupi Acerja.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.763
2.121
113
imam filing da si u življenju še nisi imel privosščiti toshibe - temu primeren je tvoj komentar
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.763
2.121
113
seveda pride nova serija predvidoma v zadnjih denv oktobra ampak iskreno povedano po moje pred 3 novembrm ne bojo v prodaji

luštne konfiguracije za manj denarja
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.290
3.690
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik netko pravi:
imam filing da si u življenju še nisi imel privosščiti toshibe - temu primeren je tvoj komentar

Recimo, da sem probal razumet:"še nisi imel privoščiti..."

Imam lapptop dražji od omenjene Toshibe... Sem pa delal na taki toshibi 2 tedna nazaj. In ja, je plastik fantastik in se tudi pregreva.

http://www.svetprenosnikov.com...AECE-02700NDU-N


Kaj pa mi je povedal lastnik laptopa? Da je lep, samo preveč plastičen in nekompakten.



Če iščeš nekaj ultra flashy, po možnosti še z Vista Aero ozadjem
cool-1.gif
, potem izvoli pa vzami Toshibo Satelite.... Tecra je pa boljša, ja.... samo tu je govora o T. Satelite....
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.952
1.261
113
Citat:
Uporabnik kostevc pravi:

Kolegica kupuje prenosnik. Najbolj se ji dopade spodnji.



Kakšen argument proti?







JumboDell1520net.jpg






Bomba prenosnik :p



 
Nazadnje urejeno:

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com
Citat:
Uporabnik kostevc pravi:
Kolegica kupuje prenosnik. Najbolj se ji dopade spodnji.

Kakšen argument proti?


JumboDell1520net.jpg


Kolegica je kupila zgornji prenosnik in je res super!

Zanima me pa sledeče:

laptop ima naloženo angleško izdajo Windows Vista Home Premium - se da to kako nadgraditi na slovensko izdajo? Je to brezplačno ali se plača?

Hvala in lp,
kostevc
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.763
2.121
113
tisto kar je še posebej dobro pri tem prensoniku niti v predstavitvi ni zapisano in naredi računlanik resnično vreden tega denarja - grafična kartica 8600 namreč
skratka za to ceno dober prenosnik