prenosnik 500-600 eur

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Res ne razumem, kak lahko ljudje dobijo zraven legalen najnovejši operacijski sistem, potem pa dajo gor piratski sistem star 7 let in iščejo gonilnike iz vseh vetrov...

BTW: Vista SP1 je že na voljo (uradno sicer sredi marca, ampak se da dobit)
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
za 500-600 sploh nima kaj praskat glede grafike....karkoli vzame je primerno karakteristikam tega rač.....naj raje gleda da ma wi-fi, bluetooth, in podobne malenkosti ki ti zelo olajšajo delo....tudi več kot 2 usb vhoda so zaželjena, mogoče model tipkovnice, kaka integrirana kamerca........aja no že malo pretiravamo za 500€ :p

pred mesecem sem dal dobrih 1600 za prenosnik in itak je vista zraven.....en teden sem se lovil...sedaj sem opazil kar nekaj pomanjkljivosti viste, ki se pojavljajo pri vsakodnevni rabi.....take malenkosti, kot je nenehno samoiniciativno odpravljanje težav katerih sploh ni, nenehno 3X povpraševanje po adminu, varnostna opozorila (ki sem jih že kar nekaj izklopil)....ikonce vsakotoliko razmeče po svojem okusu.....čakamo uraden popravek ki bo baje rešil neke malenkosti
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik mitja pravi:
ikonce vsakotoliko razmeče po svojem okusu
Nothing new here
wink-1.gif
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Res ne razumem, kak lahko ljudje dobijo zraven legalen najnovejši operacijski sistem, potem pa dajo gor piratski sistem star 7 let in iščejo gonilnike iz vseh vetrov...

BTW: Vista SP1 je že na voljo (uradno sicer sredi marca, ampak se da dobit)
najnovejše ni vedno najboljše, kar se tiče operacijskih sistemov je ponavadi ravno obratno
smirk-1.gif
tudi jaz bi si po vsej verjetnosti, če bi dobil zraven visto, dal gor raje najnovejšo različico xpjev, ki ima veliko manj bugov.
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Sej pravim, da je končna verzija SP1 že zunaj (za razvijalce, ampak pašniki so bujni), sredi marca pa bo za javnost.
tudi xp je bil po sp1 še zmeraj precej bugast
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
poceni je že, samo bolje dati malo več za kakšnen dvojedern procesor ali pa vsaj mobilen enojedrn, ker ti semproni se zelo grejejo in po kakšnem letu, ko se ti laptop (ventilator) še malo zapraši, je zelo mogoče da se bo začel ugašati zaradi pretoplega procesorja