Prenos bonusa

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Za prenos bonusa, če ima morda že kdo vzorec dopisa. Se v naprej zahavljujem.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Za prenos bonusa, če ima morda že kdo vzorec dopisa. Se v naprej zahavljujem.
Kam pa bi ga rad prenesel? Itak moraš podpisati izjavo na tisti zavarovalnici, kjer bo prenesen bonus koriščen, hkrati pa ti ta zavarovalnica mora tudi odobriti koriščenje tega bonusa.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Imam svoj bonus. Zdaj bi rad nase prevzel še od žene.
Lahko prevzameš od žene brez problema. Ne pa še od žene. Ne seštevajo se bonusi. Recimo, če ima ona PR 6, ti pa 7, lahko prevzameš njenega in boš imel PR 6. :) Te izjave ima agent (tudi jaz imam) kar na računalniku. :) Jaz sem iz Ljubljane.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.355
379
83
Podobna tema:
razširitev bonusa iz avta na motocikel, avto ostane registriran.
Ko sem prvič registriral motocikel, so mi PR vzeli kar iz avtomobila. Imel sem torej dve vozili z PR4 (oz katerikoli PR je že bil najnižji)
Če bi kupil še en motocikel, in hkrati obdržal starega, lahko spet naredim enako -> vzamem PR iz avtomobila? Oz ali ga lahko vzamem iz prvega motocikla?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Podobna tema:
razširitev bonusa iz avta na motocikel, avto ostane registriran.
Ko sem prvič registriral motocikel, so mi PR vzeli kar iz avtomobila. Imel sem torej dve vozili z PR4 (oz katerikoli PR je že bil najnižji)
Če bi kupil še en motocikel, in hkrati obdržal starega, lahko spet naredim enako -> vzamem PR iz avtomobila? Oz ali ga lahko vzamem iz prvega motocikla?
Na vsak dodaten motocikel lahko kopiraš bonusa iz avta, pod pogojem da ta motocikel prvič zavaruješ. Zato pazi, da že takoj ob prvi registraciji koristiš bonus od avta, ker včasih kdo kar na registracijah na hitro zavaruje pri neki X zavarovalnici s PR14 za neko krajše obdobje, potem pa pride do svojega agenta da bi za celo leto zavaroval, pa mu ta več ne more uporabiti bonusa od avta, ker ima motor že predpolico s premijskim razredom 14 (100% premija).
 
  • Všeč mi je
Reactions: blazko

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Za prenos bonusa, če ima morda že kdo vzorec dopisa. Se v naprej zahavljujem.
Žena naj samo spiše izjavo, da ti podari bonifikacijo, ker ne bo več imela nase pisanega vozila, odobritev ti pa uredi agent oz. zastopnik ob kreiranju nove police pa je to to. Prenos z žene na moža je načeloma povsem neproblematičen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Imel sem torej dve vozili z PR4 (oz katerikoli PR je že bil najnižji)
Ja, ker je šlo za avto in motor. V primeru dveh avtomobilov kopiranje odpade.
Če bi kupil še en motocikel, in hkrati obdržal starega, lahko spet naredim enako -> vzamem PR iz avtomobila? Oz ali ga lahko vzamem iz prvega motocikla?
Lahko kopiraš s police avtomobila ja, da bi vzel bonifikacijo pa strogo tehnično gledano pomeni prenos bonifikacije in to ti pa verjetno ni v interesu (je pa tudi to izvedljivo).
 
  • Všeč mi je
Reactions: blazko