Premaz za ploščice

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.584
8
38
torej imam črne bolj grobe ploščice in se vsak drek težko očisti.
S čim bi jih premazal da bi se jih lažje čistilo?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Daj reči da se hecaš. :eek:

Odvisno kje so ploščice - notri / zunaj. Obstajajo neke paste za premaz, se ljudje prav s tem ukvarjajo - ne moreš verjet ne. :)

Drugače pa če so zunaj smo jih menda včasih z nafto ali pa firnežem, al nekaj takega smrdljivo mastnega je bilo.
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.584
8
38
so notri..na nafto sem že pomislil...tile neki nano premazi so pa dragi ko žafran
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
Daj reči da se hecaš. :eek:

Odvisno kje so ploščice - notri / zunaj. Obstajajo neke paste za premaz, se ljudje prav s tem ukvarjajo - ne moreš verjet ne. :)

Drugače pa če so zunaj smo jih menda včasih z nafto ali pa firnežem, al nekaj takega smrdljivo mastnega je bilo.

ne, pač v glavi sem imel neko klet, pa da ima probleme :D
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
499
172
43
Ti dragi nano premazi dejansko delujejo. Imam premazane betonske škarpnike (kape) zunaj, ker po njih taca pes in se je umazanija vžirala v beton. Zdaj, ko je premazano zemljo dol spere dež...je pa res svinjsko drago če imaš večjo kvadraturo...drži pa cca 4 mesce do pol leta po mojih izkušnjah.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
Koliko je teh ploščic? vetrolov? glede na to da se umažejo ali hodite v čevljih, pa je teh ploščic za cel štuk? Da bi meni toliko kri pile, pa da gre smo za par m2 v vetrolovu jih raje enkrat za zmeri menjam. ker če je premaz pa greš pol s kakim čevljem s kamenčkom v podplatu pa tak, saj takoj zdrajsaš tisti premaz menda. če pa tepih gor rukneš pa premaza ne rabiš.