Preluknjana guma na kolesu

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Bomo vidli, kaj bo. Na ZM so rekli, da če bo, bodo odbil 20-30 % na amrtizacijo gume (za 9 mesecev staro
10.gif
). Grem v petek nest kolo, pa se bo vidl, kaj bo rekel.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Na koncu boš dobil 10 € na račun, porabil boš 15 listov A4 format in uslužbenci se bodo hihitali na tvoj račun.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Boli me. Bojo vsaj kaj delal
evil.gif
Če kaj ni v redu naj zrihtajo al pa plačajo. Ne pa met nek balkanski odnos.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
haha meni je pa vsec tole. ker se ljudje vse prevec pustimo nategovat in zafrkavati v glavo in potem pride do izkoriscanja. lep primer je inflacija, podrazitve. na madzarskem se je ljudstvo spravilo pred parlament in razbijat glave poslancem in so jih spravili k pameti, mi pa vsemu klonemo in najvec kar zmoremo je jokati pred kavcem za pcjem na forumu.

imas pet zvezdic iz principa
wink-1.gif
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Bomo vidli, kaj bo. Na ZM so rekli, da če bo, bodo odbil 20-30 % na amrtizacijo gume (za 9 mesecev staro
10.gif
). Grem v petek nest kolo, pa se bo vidl, kaj bo rekel.

Na katero zavarovalno polico pa ti to mislijo napisat? Avto zavarovanje? Osebno zavarovanje?

In čez teden dni se bo na netu našla fotokopija tvojega zahtevka in cel net se ti bo smejal.
pozdrav.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
To bi bilo super. še tožil bi jih lahko, kako je prišel tak dokument oz. informacij ana splet.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Gre iz civilne odgovornosti podjetja, zadolženega za vzdrževanje cest.
Če bo pa polica inteno po mailu poslana/internet, bo pač odgovorna oseba dobla kak dopis.
Če nekateri konec zime zarad kamenčkov na cesti havbo štrihajo, bom pa tudi jaz prijavil malomarnost izvajalca, če mi je povzrčena škoda na kolesu.
BTW: po preluknjani gumi sem izgubil pol ure mojega časa... Pa nov plašč stane okol 30 €.