Prekmuje

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Ne vem, a to spada pod fotoreportažo, ker ni fotk al sem
confused-1.gif



Lansko leto, ravno taki čas, sva se z lepšo polovico odpravila na drugo stran Mure. Že v naprej sva rezervirala vikend paket v majhni vasici Cankovo, gostišče se pa imenuje Ajda. Vikend paket uklučuje: 2x spanje + polpenzion + popoldanska karta za Moravce ali Radence.
V Cankovo sva prišla v petek popoldan, kjer sva takoj dobila lepo sobico. Presenečenje je prišlo, ko sva šla prvič na večerjo. Nad izbiro hrane za večerjo sem bil popolnoma preseneč. Poleg standardnega paketa, dunajc, pomfri, puran, pica..., so na izbiro tudi hišne specialitete. Obe večerji sta bili odlični. Vsak obrok posebej sem občudoval in borbončice so se po dolgem času ponovno razvajale
smile-1.gif

Do sedaj sem bil samo dvakrat v Prekmurju, zato sem imel mnogo za videti. V gostišču sem dobil kupček prospektov, tako da sem videl veliko stvari.
Resnično moram pohvaliti vse kar sem doživel tisti vikend. Od hrane, prijaznega osebja, do prelepe pokrajine, ki jo do takrat še nisem uspel raziskati.
Za vse tiste ki še ne poznate tistega delčka Slovenije, toplo priporočam
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Saj se mi v bistvu tudi nismo izgubili.

Na Via michelin sem izbral the shortest way pa se je na Ptuju končalo, ker nimam pojma kje bi moral zaviti za Radence.
bonk.gif


Smo pa potem naredili 15 km daljšo pot.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Bistvo fotoreportaže so slike, teksta si napisal dovolj ( no ja, začetek, pot, znamenitosti, konec bi še lahko bilo) in če si lastiš še kaj fotografiranega ali pa se potrudiš in poiščeš na netu, lahko napišeš NOV post v fotoreportažah, kjer sledi obljubljeno plačilo.
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
Dobro gostišče si izbral, odličen ambient, postrežba, prijazni ljudje, odlična hrana (sploh Ajdine pice), gostišče ima pa tudi številna priznanja in je znano tudi čez mejo!
zmaga.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik zgrabljenec pravi:
Dobro gostišče si izbral, odličen ambient, postrežba, prijazni ljudje, odlična hrana (sploh Ajdine pice), gostišče ima pa tudi številna priznanja in je znano tudi čez mejo!
zmaga.gif
Problem je samo ko pridejo domačini.... takrat je vse glih obratno...
17758-icon_confused.gif