Predpraznični nasveti za samske

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Samo ne se preveč razvaditi.
tongue-1.gif
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Resnično samski se ne morete počutiti bolj osamljene, kot se lahko vezani.
Ded&baba se te naveliča, otroci odrastejo in gredo po svoje, nisi vajen osamljenosti, ker te stalno nekdo nekaj rabi,
a glej ga zlomka za božič in silvestrovo lahko ostaneš sam/a.
Ne mislim se pritoževati, a tudi na to sem se z leti navadila.
Dandanes ni problem, saj obstaja internet- ni vrag da ne najdeš nekoga , ko si z njim lahko zmenjaš par besed in življenje je zopet lažje.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ja, sej pomoje je bilo v tem naslovu pod "samskimi" mišljeno tudi 'osamljeni', takim je najbolj hudo. Nimaš se kam dati, vsi se imajo dobro in uživajo, samo ti si prepuščen tej bedi ki se ji reče osamljenost.

Medtem ko pa so samski lahko tudi zelo zaposleni v teh dnevih z raznimi žurkami in večeri ob kuhanem vinu in podobno....
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik NeGrA pravi:
hehe, hvalabogu da sm študentka
evil.gif

kaj pa študiraš? a kako mene osvojit?
grims-1.gif


pazi, jz sm hard....2 get
grin1.gif


jz mam tut en nasvet za vse samske. in sicer manj ko se boste obremenjeval s tem da ste sami, bolš bo
zmaga.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:

kaj pa študiraš? a kako mene osvojit?
grims-1.gif




pazi, jz sm hard....2 get
grin1.gif




takšni so najbol zanimivi
evil.gif




se pa strinjam s tem, da je najhujš bit OSAMLJEN !! ... Vsak od nas ma kakšen tak preblisk.. želimo si jih pa itak čim manj!!
 
Nazadnje urejeno:

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Če si samski še ni tako hudo, če pa si osamljen je pa večja kriza.

Ampak tudi vezani so lahko osamljeni.

Čim manj osamljenih
roza.gif
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Je lažje bit samski kot pa vezan z občutkom osamljenosti. Poleg tega ne vem, zakaj bi ravno december bil poguba za samske. Lahko bi potem bila tudi jesen s svojim melanholičnim dežjem, zgodnja pomlad z valentinovim in osmim marcem ter poletna pripeka brez partnerja za lizanje sladoleda. Vse je odvisno od posameznika.
roza.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
jz sm tok skrivnostn, da še sam ne vem kje sm doma
tongue-1.gif


če se vrnem na topic:
Citat:
Natural melatonin production is partly affected by light. During the shorter days of the winter months, melatonin production may start earlier or, more often, later. This change can lead to symptoms of seasonal affective disorder (SAD), or winter depression.1

tole je tut dost pomembno za tiste ki so v zimskih časih veliko časa slabe volje.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
ksz

Ljudje imajo največji problem s tem, da ne znajo biti sami. Vedno potrebujejo nekoga, da jih bo spravljal v dobro voljo (da ne bodo depresivni), da jih bo vozil okol, da bo šel z njimi na kavo.
Ali iz filma Vrnitev v plavo laguno:
"you must be so bored"
"what is bored?"
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
December je čas, ko se vsi malo bolj spominjamo svoje mladosti odnosno svojega otroštva preživetega v krogu družine v teh prazničnih dneh. Zdaj smo nekateri že brez staršev, otroci gredo po svoje, ostanejo nam le še vsega naveličani in od dela izmučeni parnerji/ke.
Pomladi, poleti in jeseni je pa toliko dela zunaj okoli hiše, da nam mir celo ustreza, da lahko čimveč postorimo.
Jaz osebno sem presrečna, ko sadim rože, plevem vrt, pobiram pridelke, grabim listje ipd. V tem času mi je še kuhanje odveč, ker bi bila najraje vse dneve zunaj kjer pozabim na vse probleme.
Zdaj pozimi pa nimamo zunaj kaj delati, razen kakega sprehoda in čiščenja po hiši.
Odtod otožnost in depresija. Saj bo tudi ta zima kmalu mimo in z lepim vremenom pridejo v naše glave tudi lepše misli.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
Resnično samski se ne morete počutiti bolj osamljene, kot se lahko vezani.
Ded&baba se te naveliča, otroci odrastejo in gredo po svoje, nisi vajen osamljenosti, ker te stalno nekdo nekaj rabi,
a glej ga zlomka za božič in silvestrovo lahko ostaneš sam/a.
Ne mislim se pritoževati, a tudi na to sem se z leti navadila.
Dandanes ni problem, saj obstaja internet- ni vrag da ne najdeš nekoga , ko si z njim lahko zmenjaš par besed in življenje je zopet lažje.

nabavi si psa.... tako je rešila ta problem moja mama.....
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Citat:
Uporabnik Dzexon pravi:
Predpraznični nasvet za vezane: pripravite denarnice in kreditne kartice, drago bo.
grin1.gif

jaz morem celo leto metat v nogavico denar zarad decembra. 1. njen b-day, 2. aniversary, 3 božič
bonk.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik _jolly_ pravi:
Citat:
Uporabnik Dzexon pravi:
Predpraznični nasvet za vezane: pripravite denarnice in kreditne kartice, drago bo.
grin1.gif

jaz morem celo leto metat v nogavico denar zarad decembra. 1. njen b-day, 2. aniversary, 3 božič
bonk.gif

če povzamemo, you`re screwed
hysterical-1.gif