predlog za star dizel karavan

dask

Majstr
21. sep 2023
990
1.136
93
to je kr zanimivo ja, top avto kupu ga pa noben neb... vredn kolk je pač goriva noter...
No ja, prodajajo se po precej več. Folk se jih pač boji, ker krožijo zgodbe "od prjatlovga žlahtnika kolega enga pozna, ki je mel..." pa to. Tud mene je skrbel, ampak če najdeš vzdrževan primerek, maš kanto za zvozit brez problemov. S tem, da ima ta kanta dost opreme, super motor za vozit itd. Še jaz se furam z njim z veseljem, 5 cilindorv je fajn penzionistična zadeva, ki je lepo slišat in po potrebi tud potegne. Daleč boljš kot jajca za veliko več denarja s serijo težav, ki izvirajo iz raznih uvoženih leasing flot.... ni pa za 20 letnika bling-bling zadeva, s katero je glavni na vasi. In na servisu. K sreči mojmu mulcu to dol maha.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
40.333
14.292
113
ja imam par lokalnih zgodb, prodajal se za lep denar, na konc je šel za ceno šitboxa...to sam... trg rabljenih (10let plus) je v razsulu bolj kot ne za vse znamke.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
18.828
6.936
113
No ja, prodajajo se po precej več. Folk se jih pač boji, ker krožijo zgodbe "od prjatlovga žlahtnika kolega enga pozna, ki je mel..." pa to. Tud mene je skrbel, ampak če najdeš vzdrževan primerek, maš kanto za zvozit brez problemov. S tem, da ima ta kanta dost opreme, super motor za vozit itd. Še jaz se furam z njim z veseljem, 5 cilindorv je fajn penzionistična zadeva, ki je lepo slišat in po potrebi tud potegne. Daleč boljš kot jajca za veliko več denarja s serijo težav, ki izvirajo iz raznih uvoženih leasing flot.... ni pa za 20 letnika bling-bling zadeva, s katero je glavni na vasi. In na servisu. K sreči mojmu mulcu to dol maha.
Kakšen c30 1.6 dizel se dosti prej proda.Trenutno je na a netu l.2008 z 240k za 1390 eur.Komur zadoščajo 3 vrata in potrebuje dizel shitbox, to je to.

Tale tip je šel z njim iz UK v Istanbul v 3 dneh
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.802
1.229
113
44
Ide 5cyl đabe. Naš ma še 6s ročni
Disclaimer: not my picture
106.jpg
 

packon

Pripravnik
7. maj 2015
96
8
8
Opel Astra Sports Tourer 1.6 Cosmo. Ima funkcijo start/stop. Letnik 2014 in 250.000 km prevoženih.
Je tega vredno kupit? 4000 €?
 

klekej

Guru
26. jul 2007
5.761
520
113
36
Dobil si predlog za Kio SW z neproblematicnim motorjem z malo km, prakticno se nima kaj pokvarit, izjemno vzdrzljive zadeve, ti pa malo žice gledas, ajajaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.765
1.652
113
Aha, zakaj pa samo lokacija Novo Mesto? Normalno, da je ponudba omejena, ce ze v tako mali Sloveniji isces s fitri na novomesko postno stevilko (in okolico).
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
40.333
14.292
113
ja, bo treba ven iz vasi pogledat, se kam zapeljat, pogledat in kupit in ne preveč komplicirat... ker to ne bo nov avto... (me zdaj kličejo zgubljenci... pa imam debate po telefonu..začne se še kar dobro , konča pa se na psihiatriji).
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

packon

Pripravnik
7. maj 2015
96
8
8
Tolk nujno ni da bi se zarad starga avta prevažal po sloveniji saj samo klima ne dela. Ker bo avto rabljen kupujem raje previdno kot pa da se potem poleg s kupovanjem ukvarjam še s prodajo.

Mogoče je z avti suša zarad poletja. Vsak ga hoče za na dopust.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
18.828
6.936
113
Tolk nujno ni da bi se zarad starga avta prevažal po sloveniji saj samo klima ne dela. Ker bo avto rabljen kupujem raje previdno kot pa da se potem poleg s kupovanjem ukvarjam še s prodajo.

Mogoče je z avti suša zarad poletja. Vsak ga hoče za na dopust.
Ravno poleti je največ izbire!


Iz NM do LJ je 50 min po AC.

Do MS 2h 10 min po E59, Celje 1h 20 min, KR 1h 10 min, NG/KP 2 uri.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
36.139
18.871
113
No, za Celje in naprej... ehm... v bistvu že od Trojan dalje je pa res brezpredmetno navajati čas potovanja, po avto se v tiste konce pač ne gre :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
18.828
6.936
113
Zidani Most , Rimske toplice, Laško so tudi no-go ?

Kje se konča območje zloglasnega Celja ? Lahko s kraji na krožnici okoli Ce navedeš.

Ok, na zahodu so Trojane.Ostale 3 smeri ?