Prazne Marice za cesto

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
A ni smešno : le koliko preveč policijskih vozil imamo, da lahko za vsakim tatretjim ovinkom eden stoji za strašilo ?!

Pomaga pa tko ne, ko je pa tam že dva meseca ... so ga že golobi malo ...
hysterical-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Stara cesta smer Poljčane - Celje, stojijo ene 4je prazni policijski, in so tam že... hmmm, like 2 leti?

Itak se vozijo tam 90% samo domačini, tako da ne zaleže, vsi lepo 100-110 mimo...

Sicer pa se na daleč vidi recimo GIII karavan, takoj veš da ni to to... Pa še bočno je parkiran, vidis na 200m
da je prazen...
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
No, razmišljam ... predstavljaj si našega redarja, če bi meni to uspelo : 2 leti ! Dejc bi verjetno sam dal odpoved !
 

kora

Pripravnik
6. avg 2007
58
0
6
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Itak se vozijo tam 90% samo domačini, tako da ne zaleže, vsi lepo 100-110 mimo...

Mogoče nova taktika ... najprej navadiš ljudi, da je avto prazen, potem pa nekega lepega dne butneš tja radar in evo ti mesečno norma v enem dnevu.
evil.gif


l.p.
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Fino, zdaj, ko vemo princip, se moramo strašila še naprej bati. Bravo !
A si ti policaj ?
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
To so ponavadi tiste kible ,ki jih ima policija za odpis potem pa jih postavijo za cesto kot strašilo
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
pa to je stara fora... sej u NM tudi stojijo pa na koncu dolenske avtoceste, pa na gorjancih... pac standard... isto kot tisti plehnati policajo (modeli)...

je pa najhuje ko se enkrat za spremembo namesto strasila postavijo "tapravi" in tisti "lokalci" ki mislijo da tam se vedno stoji prazn golf 3 so preseneceni ko iza njega milicnik pomaha:) tako da ljudje kar bremzajo ker nikoli ne vejo ali je pravi ali ne...
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Kokrkol se butasto sliš to postavljanje avtomobilov se mi zdi, da jih folk bolj upošteva kot prometne znake. V naših koncih jih sicer ni... sem pa zadnjič videl dva, ko sem se peljal proti Kolpi. Bi znalo bit za domačine (ostali itak žlajfajo/mo kot blesavi) kar kritično, če bi na vsake tolk časa dejansko patruljo notr dal... v naselju si kaj hitro brez izpita. Tko da tud če bi biu domačin, pa če bi se vsak dan vozil mimo bi šel pač po omejitvi....isto kot naredim na golovcu, čeprav večino časa ni radarja notr.....preprosto se ne splača tvegat.

Me pa čudi, da teh golfov še noben ni ponucal za rezervne dele, glede na to da je to kar pogost avto na slovenskih cestah
evil.gif
 

kora

Pripravnik
6. avg 2007
58
0
6
Citat:
Uporabnik Kara_Demz pravi:
Fino, zdaj, ko vemo princip, se moramo strašila še naprej bati. Bravo !
A si ti policaj ?

Ne nisem policaj. Vsakokat pa, ko vidim prazen policijski avto tako parkiran ob cesti, začnem razmišljati, kdaj bodo uporabili to "foro".

l.p.
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Ja, ravno to sem mislil ! Na hrvaškem se tole prav gotovo nebi obneslo, ker bi po nekaj dnevih tam ostalo bolj malo od avta
grin1.gif
he he !
Mi slovenci smo pa tko pošteni ...
rolleyes-1.gif
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16

Saj ravno tam nekje je tista marica (smer Dramlje - Šentjur) k jo mam že zadost! Naj jo prestavjo za 100 metrov, da bo še kaj prispevala !

Drugače je pa res, postavili so neke plakate za cesto, kot policijski avto in policaj z radarjem zraven.
Ko je bila zadeva nova, je bilo res "original", po enem mesecu so pa barve obledele in se že na tristo mertov vidi, da je znucan plakat.