Pravila sodelovanja v Spletni skupnosti Alter.si

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Pozdravljen!

Stvar je potrebno gledat dvonivojsko. S temi pravili smo hoteli postavit neka pravila obnasanja in ob enem tudi pokazale kaksen "red" naj bi bil na forumu. Saj ves, vsaka stvar ima neke svoje principe delovanja in navsezaznje ima tudi vecstanovanska zgradba svoj hisni red.
Zakaj stvari prepovedujemo prakticno dvakrat (mi+s prevzemom odgovornosti)? Ker na svetu obstajajo osebki, kateri so piripravljeni vloziti tozbe v kolikor niso o vsem obvesceni. In verjami mi, zaradi portala alter.si sem imel ze opravka s pristojnimi organi in to je bil tudi povod za pravila - da bi do tovrstnih incidentov prihajalo cimmanjkrat.

Upam, da sem ti razloge predstavil cimbolj transparentno. V primeru nejasnosti me kontaktiraj privatno.

Lep pozdrav,
Ziga Humar
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ok to mi je zdej jasno. kaj pa glede torrentov? lahko npr vprašam o njih in je prepovedano samo limanje linkov do torrentov. ali se je tudi prepovedano pogovarjat o čemerkoli v zvezi s torrenti?
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.768
626
113
Vsi torrenti niso nelegalni, tako da o teh se lahko brez problema pogovarjaš. Pa tudi nasplošno o torrentih se lahko pogovarjaš (recimo kateri program je najboljši, optimalne nastavitve ...).
 

Podobne teme