Prava ženska streže moškega!

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
ksz
Sej to je zadnja generacija lenih neuporabnih pičurin, prihodnja bo vzgajana po musličevsko,
če ne bo dovolj ustrežljiva bo še mama dobila s palco, ne samo hčera
Zadn cajt da se to neha. Stari starši z minimalnimi plačami in penzijami živijo še mlade družine, samo zato, da se ne bi odselili, ker vedo, da bi drugače vnukom bila edina hrana hrenovke in jogurti.
Prasice levoroke so cel dan na netu, cote neoprane, stanovaje svinjsko, hrenovka pa je višek kulinaričnih sposobnosti.
Krive so pa matere, mati takšne hčere si prisluži vzgojno še prej kot tamlada
jezen.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Slovenk se v zadnjem času itak ogibam
evil.gif
potem idealno da greš pogledat tja med begunce pa si eno izbereš. lahko tudi dve da boš imel rezervo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.407
2.294
113
Ona je Ukrainka. In luštna.
Takih je tam gzilion. In se grebejo za može, kjer jih je pijančkov ko listja in trave. Tako so pripravljene storiti marsikaj.
Me ne moti njeno mišljenje, ki je za vUkrajino.
Če dela, dela iz srca, iz želje. Pa ja ni prisiljena kuhat in delat za tipa? Ja kdo pa to dela?
Če pa kašna tuki javi, da jih je dobila okoli krhlov si je sama kriva, zakaj je pa takega zbrala.
Če bi Slovenca, bi bil boljši.!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Splošno znano je, da slovenke doma nosijo hlače... skupaj sem živel samo z eno slovenko (ostalo ex juga in pa ena rusinja...slednji je bil življenjski cilj ugajati meni plus bila je prilagodljiva maximalno), priznam, delala je doma kot mravljica, bila je pa iz neke za slo netipične regije. Res pa je, da poznam ogromno folka, ki ima slovenko doma in vidim, da jih te babe totalno komandirajo...južno voæe je pa tako vzgojeno, da se zna, ko je glavni kod kuæe, je pa res, da moraš južnjakinjo držati na kratko (podobno kot recimo rotvajlerja), drugače ti hitreo zraste čez glavo (slovenka je že v onsvni v tej poziciji).

Zato ti še vedno najbolj ustreza ...
evil.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Ja, verjetno ne bo moj tapravi zet, čepraav mi je res všeč, je dec....
zmaga.gif

Vendar pa ona ona razmišlja o tem, da bi ga pustila....
bonk.gif

Ta desc jih bo še par dal skozi, potem bo pa tudi on dojel to kar sama praviš. Na eni točki se ti take gnilobne lenuhinje zamerijo in takoj ko pri novi prijateljici zaznaš najmanjši simptom, da je ženska gnila, se spokaš stran.
Res pa je da se ti s tem ciljna populacija konkretno zmanjša, recimo za 90%, pa še to je preostalih 10% žensk ponavadi že zasedenih ali pa pretirano emancipiranih.


Take kot je tvoja pa potem ponavadi ostanejo same (se emancipirajo, en revež ji naredi otroka in ji za nagrado plačuje še mesečno rento), ali pa najdejo nekega mazohističnega reveža, ki se ji popolnoma podredi.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.330
948
113
Titograd
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Ona je Ukrainka. In luštna.
Takih je tam gzilion. In se grebejo za može, kjer jih je pijančkov ko listja in trave. Tako so pripravljene storiti marsikaj.
Me ne moti njeno mišljenje, ki je za vUkrajino.
Če dela, dela iz srca, iz želje. Pa ja ni prisiljena kuhat in delat za tipa? Ja kdo pa to dela?
Če pa kašna tuki javi, da jih je dobila okoli krhlov si je sama kriva, zakaj je pa takega zbrala.
Če bi Slovenca, bi bil boljši.!

Jap, tam je tričetrt dedov neuporabnih, pijancev in brez službe, mi smo za njih Dubaj, pa še primerno naivni hehe. Ampak če sodim po dveh prijateljih, ki imata vzhodnjakinje, pa čeprav izvirata par tisoč km narazen.... oboje isto leno, ne bi delalo, najraje celo življenje zapravlja tuj denar za cotike, nohte in podoben šit, o "karieri" pa govori tolk, da če je ne bi poznal in vedel da je baba sociala, bi mislil da je še kaki manager na Googla ali Yahooju
smile-1.gif
skratka, dosti večje lisice so kot naše...
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ma vi bi radi babe kar po državi porekla popredalčkali, kar pa seveda ne gre. Imaš pri nas take in drugačne.. drugje je isto.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.634
230
113
kzs...

a ni to, kakšna je baba, predvsem odvisno od vzgoje njenih staršev?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.491
9.218
113
je, ja vsaj 90% je vzgoja. Ker če ima težave, pa tudi če ve in vse se spremenila ne bo, ker ne gre, ker so vzgojni vzorci zabiti v "gene".
 
Nazadnje urejeno: