Prasanje o pajkih (za lastnike predvsem)

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Čekiram malo po bolhi, in naletim na modela, ki sicer po pisanju mogoče zgleda da obvlada pajke,
ampak zmotlo me je na koncu oglasa "lahko pošljem tudi po pošti"...

Ok, sej vem da pajek ni pes, ampak zdaj živo bitje poknit v nepredušno škatlo za 2 dni, pol
na pošti pa še ti paketi letijo vsepovprek... Zdaj al sn preobčutljiv, al res lahko z temi pajki
ravnaš kot z kamenjem?

Proso bi če se oglasi kak maher z pajki, da pove kaj več o tem kako se lahko pošiljajo...
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
hitra pošta dostava v 24 urah.. express pošta dostava v 3 urah?
sej bo..
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
jaz ti jih lahko precej pošljem..sem lastnik celega podstrešja pajkov..v glavnem so suhe južne
grin1.gif
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
KSZ:
Ni treba bit pravnik ali poštar ali varuh živalskih pravic, da ti je jasno, da pošiljanje pajkov po pošti ni dovoljeno in ni humano.

Tisti, ki je tak osel, da to vseeno dela pa itak potrebuje še enega bika na drugi strani, ki to naroči.

@malcom: a lahko še link?....da se ve ali gre za hipotetičen ali realen primer...
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Bi takoj povedal, da je prodajalec Mariborčan, pa bi nam blo takoj jasno, da ne more bit čist diht
hysterical-1.gif
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Slaba imitacija ti je to. V Ptujčanu ni preglasa, pomena tretjega stavka pa tudi ne morem razbrat
write.gif


Edit:
hysterical-1.gif
Pridi sem?
 
Nazadnje urejeno:

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Ne sej ne kupujem 6x6 pogonca, slučajno sem prebral oglas in videl da zadeva leti po pošti...
Pajki niso 6x6, ampak 4-aksarji (8x8)
wink-1.gif
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
btw.....door to door dostavljajo tudi živali za primerno ceno.....seveda jih ne transportirajo v kombiju z ostalo kramo....pa tudi oni pripravijo žival za potovanje.....
npr...pse se v nekaterih državah tako prevaža.....sistem letala.....živali gredo tudi na letala v prostor za skladiščenje.....