Pralno sušilni stroj Lg

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Sam sedaj iščem pralno sušilni stroj, kako si zadovoljen z Samsungom po 4 letih, si imel kaj težav, če ja, se jih je dalo rešiti?
Ima še kdo kakšen novejši pralno sušilni stroj in je zadovoljen oz. nezadovoljen?


p.s. išče se izključno kombiniran stroj, prednosti ločenega poznam a žal zaradi prostora ne pride v poštev.
Z Samsungom, edina težava, da je vlaga prišla v display, ko je serviser prišel, je poleg tega sam hotel menjati še vrata, saj je bila tam sled vlage in ja, nobenih drugih težav, tudi z temi je vse delalo, jasno vse menjave v garanciji.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
A to vrata, ki imajo predal za kasnejše dodajanje?

Novi modeli nimajo več teh vratc, baje so večinoma točila.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
V prodaji ja, novi modeli 2023/24 pa nimajo več tega, imajo pa baje sedaj vsi stroji nov sistem, ko ti pusti odpiranje vrat še kakih 20 minut v program ob predpostavki, da ni voda do vrat.
Tako mi dela novi AEG, pa za Beko mi je prodajalka enako trdila.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
A to vrata, ki imajo predal za kasnejše dodajanje?

Novi modeli nimajo več teh vratc, baje so večinoma točila.
To so ta vrata jaz sploh nisem uveljavljal reklamacije, vendar ima servis takrat Dast ( šli v stečaj sedaj so drugi) menda velike probleme če znotraj 3 mesecev uveljavljaš še eno reklamacijo, zato je sam želel menjati še vrata in je prišel še enkrat, stara mi je pa pustil imam še v rezervi.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Povem še to, kasneje sem se selil, to stanovanje z Samsungom oddajam in za novo stanovanje, sem rabil stroj z Aquastopom, ker stoji na parketu v garderobni sobi brez varnostnega odtoka in sem potem vzel novega pralno sušilnega AEG z toplotno črpalko in aquastopom, ta najhujši model, sem ga dobil v Big Bangu za smešno ceno, ker je ravno prišla nova podverzija tega stroja, nov letnik, ki porabi še ene 30W na pranje manj in ene 3 litre na pranje manj, zato so bili stari letniki skoraj 40% off od zunaj popolnoma enaki in ja tudi brez vsake pripombe po letu in pol oziroma sem imel poplavo, ker moja draga ni dovolj zategnila filtra, ko ga je čistila in tudi aquastop za to ne pomaga, no sedaj imam varovanje z Shelly modulom, da če se to spet zgodi, stroju vzame elektriko, da ne more več ven metati vode, skratka 100 % napaka uporabnika, Samsung pa tam dela naprej brez ene napake je pa tam družina z dvema pleničarjema, ko je pranje vsak dan....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Za Samsung sem slišal,da je servis katastrofa.Tako sem slišal od uporabnikov aparatov Samsung.
Če bi kupoval,bi gledal znamko Haier ,maš 7 let garancije.Poznam kr neki uporabnikov Haier apartov in so zelo zadovoljni.Tud sodelavc kupil pralni stroj in sušilni stroj.Je reku da je bomba od prejšnjega 5 let starega Gorenja,ki je zružil takoj po garanciji.Imajo doma ogromno pranja,ker jih je veliko.In do zdej brez težav.Perejo vsak dan...in sušijo tud po 2 stroja.
Od naslednjih znamk bi še gledal, Aeg višji rang z toplotno črpalko pralno sušilni stroj,Lg,Bosch višji rang.Miele je pa itak razred zase...in cena krepko višja od navedenih znamk...


Tuki jih imaš na enem kupu velik izbor.
Ti pa si model, v eni temi se demantiras 2x, odsvetujes candy priporočaš haier, ne veš pa da gre za povsem isto drobovino, le zunanjost je drugačna pa zraven prištej še hoover, haier je lastnik candy hooverja že nekaj let
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
Ti pa si model, v eni temi se demantiras 2x, odsvetujes candy priporočaš haier, ne veš pa da gre za povsem isto drobovino, le zunanjost je drugačna pa zraven prištej še hoover, haier je lastnik candy hooverja že nekaj let
Ja kaj sm pa jz vedu,da jo to čunga lunga vse skup.Candy,Hoover in Haier.
Sm pa to zvedu par dni nazaj v Harvey Normanu.Me je skor kap,ko mi je povedal prodajalec.:rolleyes::eek:
Čeprav folk,kupuje na polno Haier.Ker jim je cilj garancija 7 let,mi je povedal prodajalec.Da se Haierja fuul proda.Bolj kot ostale znamke....
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Tak, kakršnega opisuješ je prav vsak, potem poglej na mimovrste in kupi najcenejšega, začnejo se pri 440 eur.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Tak, kakršnega opisuješ je prav vsak, potem poglej na mimovrste in kupi najcenejšega, začnejo se pri 440 eur.


Sam osebno poznam sledeče in vse lahko samo pohvalim :