Pralno sušilni stroj Lg

Lonck

Pripravnik
13. okt 2007
124
9
18
Pozdravljeni

A ima gdo od vas,tale pralno sušilni stroj Lg,k vam bom dal link.In kako se obnese.Kupuje ga soseda.In druge možnosti nima,kot kombiniranega.Tud v globino je tapravi.Ker je omejena z prostorom.

https://www.bigbang.si/pralno-susilni-stroji/f4j6tg1w-pral-sus-stroj-lg-610061

Kako se znamka Lg obnese?Kje je servis na celjskem,kako je z rezervnimi deli?

Prosim,vaše izkušnje?

Hvala za pomoč.

Živjo,

Malo OT, ker nimam pralno-sušilnega, ampak samo pralni.

Imam LG pralni stroj odel F140QDS že dobrih 8 let.

Tedensko opere nekje 10-15 strojev in še vedno deluje tako kot prvi dan. Moram reči, da sem ful zadovoljen z njim. Takrat sem hotel kupiti še LG sušilca, ampak ga niso Imeli in sem pristal na Bosch WTW86 XX, s samočistilnim kondenzatorjem, ki se mi zabaše na vsake 6 mesecev, tko da bom ponorel in kupil nekaj drugega.

Pralni stroj pa je, kot sem rekel, super.

lp
Lončk
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.032
76
48
Super.Sm vesel,da ti stroj laufa brez problema.Ona je mislila Candy kombiniranega.Kok berem forume.Vsi bežijo od Candy.Baje je šrot od šrot.Nesramni serviserji,te okregajo zakaj ta drek kupuješ itd.
Gledla je tud Boscha.Žal,je omejena z prostorom.Sej veš kako so v bloku ponekod male kopalnice.In tale Lg,ravno paše v njeno kopalnico.
Ima tud dobre funkcije.Od parnih programov,alergike.6 načinov pranja itd.:)
 

Lonck

Pripravnik
13. okt 2007
124
9
18
Super.Sm vesel,da ti stroj laufa brez problema.Ona je mislila Candy kombiniranega.Kok berem forume.Vsi bežijo od Candy.Baje je šrot od šrot.Nesramni serviserji,te okregajo zakaj ta drek kupuješ itd.
Gledla je tud Boscha.Žal,je omejena z prostorom.Sej veš kako so v bloku ponekod male kopalnice.In tale Lg,ravno paše v njeno kopalnico.
Ima tud dobre funkcije.Od parnih programov,alergike.6 načinov pranja itd.:)

Ja, vem kako so stvari v bloku, kjer ni placa. parni program in za alergike je super pri LG-ju. vem, ker imam sam enega od mulcev alergika....
Po mojem ne bo razočarana z LG-jem...
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.032
76
48
Jz tud mislim da bo zadovoljna.Upam,da ne bo preveč zakompliciran.Vsaj videt ni kok sm ga gledu.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Čaki čaki Mielefan, pa ja ne greš z standarda ??? Namig, sam sem Samsunga vzel, pravijo, pa da so tudi LG sedaj top of top.....
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.032
76
48
Ne kupujem jaz.Ampak soseda...a nis videl?Lg je njej padu v oko.Zato sm jst dal tuki,izkušnje z Lg.

Ne dam jst mojga Miele :p
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.032
76
48
Zakaj bi gledal teste?Sej ne kupujem jst novih strojev.To kar imam dela brezhibno.Ni pa nč popolno dan danes.Povsod delajo na normo in Ne kvaliteto...Kvaliteta je bila nekada...30 godina i više nazad :p
 
Pozdravljeni

A ima gdo od vas,tale pralno sušilni stroj Lg,k vam bom dal link.In kako se obnese.Kupuje ga soseda.In druge možnosti nima,kot kombiniranega.Tud v globino je tapravi.Ker je omejena z prostorom.

https://www.bigbang.si/pralno-susilni-stroji/f4j6tg1w-pral-sus-stroj-lg-610061

Kako se znamka Lg obnese?Kje je servis na celjskem,kako je z rezervnimi deli?

Prosim,vaše izkušnje?

Hvala za pomoč.


sicer off topica ampak vseeno

mogoče se ti splača polgedati še za whirpoolovimi zadevami, amapk nujno tuja tržišča. nekateri stroji imajo ZEN inverter motorje, ki imajo doživljenjsko garancijo...se splača pregledati kaj garancija vsebuje/krije, mogoče najdeš še kak okej strojčk, ker ZEN motorji so tam pri vrhu pri whirlpoolu (brez skrbi, tega doma ni)..
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.032
76
48
Whirpool..je zanič.So ga imeli sorodniki.Skor jih je ubilo.Je znorel,začel skakat po kopalnici.Da so varovalko glavno ven potegnal.Da se je bedak umiril.V enem mesecu,je 4 bil servis.Elektronika,ležaji,amortizerji,pumpa.Tako da so jim dal dobropis.In so kupili novega.Tokrat Bosch.Ki dela 10+ brez enega posega servisa in okvare.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.032
76
48
Ja res je.Sicer pa...kaj si je zbrala to bo mela...Hotu sm dobro...zdej je pa usekala mim...da bolj ni mogla...
 
Whirpool..je zanič.So ga imeli sorodniki.Skor jih je ubilo.Je znorel,začel skakat po kopalnici.Da so varovalko glavno ven potegnal.Da se je bedak umiril.V enem mesecu,je 4 bil servis.Elektronika,ležaji,amortizerji,pumpa.Tako da so jim dal dobropis.In so kupili novega.Tokrat Bosch.Ki dela 10+ brez enega posega servisa in okvare.

bi kar verjel, ker smo ga tudi mi meli meta nazaj in je bil klump. je pa nekje leta 2014 whirlpool kupil indesit z vsemi brandi in z vso tehnologijo...od takrat gre kar fajn na bolje...je pa treba v takih primerih gledat zahodna tržišča, ker pri ns je obup od obupa
 
Zadeva je takšna.Da je bila soseda v trgovini.In kupila Candy kombiniranega.Ta model k vam bom dal link.Skor me je kap,k e pršla domov,in rekla da je Candy kupla.A ima mogoče gdo doma ravno tale model k bom dal link?

https://mtehnika.mercator.si/izdele...utm_campaign=ceneje_products&utm_content=pp_2

Pa sem reku,sam Candy ne kupuj.In jo je prodajalc znorel, z 5 letno garancijo in dodatni popust...


kako je že z vračilom (tistim 7 dnevnim)?..tako da še vedno lahk prešalta na lg ja
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.032
76
48
Hja,mislim da bo kr pr Candy ostala soseda.In gledam po spletu.Sploh ga nima noben trgovec.Ampak samo M tehnika.V čem je tu fora?A je star model mogoče?
 
Hja,mislim da bo kr pr Candy ostala soseda.In gledam po spletu.Sploh ga nima noben trgovec.Ampak samo M tehnika.V čem je tu fora?A je star model mogoče?

kdo je lastnik najboljega susjeda? Sosedu verjento ne uvaža slovesnki uvoznike amapk oni južno od kolpe. Druga opcija da nam prodajo tistega kar niti doma niso prodali. nekaj takega sem pred leti videl s klimami od Gorenja v mercatorju tle na Goriškem.BTW lani je neki tazga s klimami upselo navezi špar i ngorenje...klime ki jih midea niti delal ani več jih je gorenje prodajalo kot hot robo....Skratka pogle na candy.hr če se dobi omenejn model pri njih.....
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.032
76
48
Sem ravno preveril na Candy.hr.Ga nimajo_Očitno,je to star model.Zato,ga pa ni nikjer kot v M tehniki še.In v pondelk ga dobijo v trgovino je rekla da jo je lical.Od kod bo pršu...boga pitaj...
 
Sem ravno preveril na Candy.hr.Ga nimajo_Očitno,je to star model.Zato,ga pa ni nikjer kot v M tehniki še.In v pondelk ga dobijo v trgovino je rekla da jo je lical.Od kod bo pršu...boga pitaj...

sem malo gledal...lahk je star model in gre za čiščenje zalog...sam vseeno. naj bo Bog z njo, ker candy zna biti res nekaj kaj terja support višje sile...je pa vseeno boljš opcija kt Gorenje