Pr' Hostar

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Jaz sem se pa pri tisti zamislil, ko razlaga da če bi na lotu zadel gre takoj za 14 dni na Šobec:)... mi pa haha v smeh, ker bi šli pač na njegovem mestu raje na Bali (ampak če pomisliš je to spet omejeno - pač "drugi" Šobec, ampak še vedno je to samo Šobec...). Kar dober odraz našega razmišljanja, precej bolj globoka satira kot bi pomislil na prvi pogled...
Una "še dons pa do konca življenja na šiht, pol sem pa frej" je pa itak legendarna...
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.587
8
38
naj mi en pove en film iz zadnjih 20 let da je SLO pa da malo prca hrčke!
Splošno mislim film na področju bivše juge. Tak ne zanjo kaj drugegeega producirat ko pa vojnee.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.947
2.414
113
Pogledal. Glede na alter kritike pricakoval precej slabse. Za pogledat je bilo, enkrat sem se malo nasmejal. Dalec od presezka, ker je bilo vec ali manj vse ze videno na YT.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Meni pa je film prav posrečen
smile-1.gif
Sploh zanimivo mi je ker pač teh koncev ne poznam.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.947
2.414
113
Citat:
Uporabnik hooger pravi:
Vidim, da bodo počasi začeli kapljat "intelektualci" in tekmovali kdo se manjkrat zasmeje...

Oh smo uzaljeni. Smo se pac tem stosom posmejali ze leta nazaj na YT.
 

stromarwannabe

Pripravnik
2. nov 2015
44
0
6
Meni je film zelo kul...
Jaz osebno sem se zelo nasmejal.
Tudi konec je OK.
Nisem pa kakšen "ultra oh in sploh" poznavalec umetnosti.
Upam da bodo kaj prišparali za naslednje projekte.

Bi si skoraj upal trditi da bodo.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Prvih 10 minut sem rabil, da sem ta dialekt začel štekat, bi skoraj rabil podnapise, nato je šlo. Boljše od pričakovanega (pričakoval sicer nisem dosti). Preveč pačenja, a to je klasika za SLO TV/film.

Prevajalec je sicer najboljši lik, "debeli je zaj3bo"
hysterical-1.gif
.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Jst bom pa tole mogu pop£uvat. Barmen (Goran) je še najbolj prepričljiv kar se igre tiče. Ostali so polom (z izjemo Magnifica in Hamota
cool-1.gif
). Nisem pogledal do konca, ker sem imel na trenutke občutek, da žalijo moj intelekt, potem sem še pomislil na gledanost in ob tem na slovenske ustvarjalce filmov iz novejše zgodovine in...mah...moje sožalje.
Nasvet modelom: z vsem spoštovanjem do tega kaj in kako ste to dosegli, ostanite pri skečih in reklamah. Tam ste super učinkoviti. Ne spraševat zakvaj!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.325
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
No, učinkoviti so bili predvsem s filmom, tako da tvoj intelekt očitno ni merilo za uspeh
smile-1.gif


- Pr'Hostar zabeležil največji otvoritveni vikend leta 2016: 28.160 gledalcev
- Luka Marčetiæ osvojil rekord otvoritvenega vikenda med slovenskimi režiserskimi prvenci
- Pr'Hostar že v otvoritvenem vikendu osvojil prvo Zlato rolo (25.000 gledalcev)
- Pr'Hostar v prvem tednu predvajanja osvojil tudi drugo Zlato rolo (50.000 gledalcev)*
- Pr'Hostar v pičlih 11 dneh osvojil tretjo Zlato rolo (75.000 gledalcev)*
- Pr'Hostar v treh vikendih rednega predvajanja presegel magično mejo 100.000 gledalcev
- Pr'Hostar postal najbolj gledan film leta 2016!
- Pr'Hostar v štirih vikendih osvojil VELIKO ZLATO ROLO (125.000 gledalcev)
- Pr'Hostar v petih tednih osvojil DRUGO VELIKO ZLATO ROLO (150.000 gledalcev)
- Pr'Hostar pristane na TRETJEM mestu najbolj gledanih celovečercev samostojne Slovenije
- Pr'Hostar v devetih tednih osvoji TRETJO VELIKO ZLATO ROLO (175.000 gledalcev)
- Pr'Hostar prejme medijsko nagrado žaromet za filmsko zgodbo leta
- Pr'Hostar trenutno na DRUGEM mestu najbolj gledanih celovečercev samostojne Slovenije
- Skupno število gledalcev: 200.265 gledalcev

(vir 24 kur)
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.947
2.414
113
Jaz se veckrat nasmejem emoncu mistiqueu...danes sem bolj uzival v branju o diagoneli, kot pa pri gledanju Hostarjev.
Zaljenje intelekta....no ja, film je namenjen temu, da intelekt za urco in pol odlozis, ceprav za kaksen stos, ga je treba uporabit. Vseeno so korektno izpeljali film do konca, ni razvlecen.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
KSZ:

Vsak ima svoja pričakovanja in interpretacije. Meni se zdi film odlična in intelektualno dovršena satira na današnje stanje slovenske družbe, predvsem kar se tiče tradicionalno bizarnih odnosov:

- mati-sin
- direktor-zaposleni
- mož-žena
- zaposleni-podjetje

Pa še tri odlične karikature Slovencev: večni jamrači, ljubljanski joga-smoothie-zen frajer in pa seveda slovenska hrvaščina, ki je za posrat :D (prevajalec).

P.s. Pa še Hrvat je u nulo, pusi in antipatičen u božjo mater:D
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Glede na to, da sem istočasno spremljal ligo prvakov ter tale film in, da sem večino časa gledal tv in nič zamudil pri filmu, čeprav je bla tekma bv..., mi pove, da je film samo še za v wengen ali pa kitzbuhel prežo, tako, kot cajtng novice. Zakaj taka gledanost? Al so mediji ornk napihnl al je pa populacija tok butasta.. ker tole...je ena velka žalost. Največija žalost je pa, da se film tako konča, da bomo morali očitno prenašati po vseh medijih to štorijo še enkrat za film pr hostar drugi del ali pa devetnajsti, ker se folk tako rad smeji enim in istim foram.
 
Nazadnje urejeno:

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Jst sm njihov fan, ne govorim pa o njih ampak bolj o tem, da mislim, da jim format ne ustreza. Se strinjam s teboj, da to ni presežek. S tem mislim, da niso presegli YT skečev. No, so, po dolžini. Jaz sem film doživljal kot nabor skečev, ki so jih durh na durh povezovali s predolgimi dialogi, ki niso imeli dodane vrednosti in so zato (ob pomanjkanju igralske prepričljivosti) izpadli le primitivni (primer: flek na hlačah -> "to so moji otroci" <- not funny @ all). Ok, odraz lokalne folklore, na pol dokumentarni film
grin1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:
KSZ:

Vsak ima svoja pričakovanja in interpretacije. Meni se zdi film odlična in intelektualno dovršena satira na današnje stanje slovenske družbe, predvsem kar se tiče tradicionalno bizarnih odnosov:

- mati-sin
- direktor-zaposleni
- mož-žena
- zaposleni-podjetje

Se strinjam. To zelo dobro naslavljajo tudi v skečih. Se mi zdi, da sta Goran in pogojno Mario edina, ki imata kapaciteto, da to stanje družbe preneseta do gledalca.