požig ljudskega vrta

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
neznanci so ponoči zažgali gradbišče ljudskega vrta....

škoda naj bi znašala okoli 1.000.000 ojrov.

upam da bodo storilci prijeti in strogo kaznovani.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Saj to ne moreš verjeti kaj se dogaja v naši deželi. Končno se neki gradi in se spet najde nekdo, ki skuša to preprečiti...Takemu bi najprej prse na roki in nogi porezal...Prasci!
 

coyoteugly

Pripravnik
3. sep 2007
37
0
6
Nekaj so govorili kako se tam ponoči zbira mladina in da je po eni strani to njihovo maslo, v isti sapi pa je bilo pol povedano, da so pa mogoče bili navijači. Zdaj pa, če je to že bil ne vem kateri požig po vrsti, a ni ceneje najeti varnostno službo, ki bi ponoči čuvala gradbišče, kot pa na novo zgraditi ali sanirati pol tribine?
 

saiko

Pripravnik
16. avg 2007
381
0
16
Kransterdam
tole s požigom je sama fovšija, če mene prašate.
uf-1.gif
al pa enkaterim osebkom ni do tega, da bi na otvoritvi špilala kšna znana ekipa. Sm nek zasledu, da naj bi prišel Liverpool kao za "opening game". naj kdo potrdi/ovrže tole stvar, ker meni se zdi dokaj nerealna, saj imajo že vsi večji evropski klubi državna prvenstva...
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik saiko pravi:
tole s požigom je sama fovšija, če mene prašate.
uf-1.gif
al pa enkaterim osebkom ni do tega, da bi na otvoritvi špilala kšna znana ekipa. Sm nek zasledu, da naj bi prišel Liverpool kao za "opening game". naj kdo potrdi/ovrže tole stvar, ker meni se zdi dokaj nerealna, saj imajo že vsi večji evropski klubi državna prvenstva...

otvoritev bo spomladi....zdaj še bo potrebno zamenjati travno rušo....
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Nihče še ni omenil, da bi lahko bili Green Dragonsi. Prav zanimivo, glede na to, kako jih imajo Viole radi.

Šalo na stran, če bi jaz bil na mestu kriminalistov in bi našli odgovorne za to, bi temu izstavil račun za škodo, pa če bo moral prodati hišo, psa, ata, mamo, pa še babico. Da jih ni sram, banda pokvarjena. Pa še prste posekat, kot je že nekdo omenil. Že tako imamo športne objekte, ki se lahko primerjajo s tistimi iz Gruzije, potem pa še take
frown-1.gif
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik ajvanho pravi:

Nihče še ni omenil, da bi lahko bili Green Dragonsi. Prav zanimivo, glede na to, kako jih imajo Viole radi.



Šalo na stran, če bi jaz bil na mestu kriminalistov in bi našli odgovorne za to, bi temu izstavil račun za škodo, pa če bo moral prodati hišo, psa, ata, mamo, pa še babico. Da jih ni sram, banda pokvarjena. Pa še prste posekat, kot je že nekdo omenil. Že tako imamo športne objekte, ki se lahko primerjajo s tistimi iz Gruzije, potem pa še take
frown-1.gif








hm, na straneh kluba so navijači že objavili slike, gsm, naslov požigalcev...



upam da policija bere forum, in bo poskrbela za varnost družine in imetja, ker se mi zdi da se jim ne piše nič dobrega



 
Nazadnje urejeno: