povozi te avto - kak dalje?

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.003
2.724
113
Samo res alter vozniki smo nezmotljivi a ne, če bi nas kdo po nesreči zbil, bi se vsi pobrali in zbili voznika ali voznico kot vola. Ni važno, če je voznika med vožnjo infarkt, če mu je nekdo skočil pred avto ali bognedaj je spregledal pešca, se tudi to najbrž zgodi. Ampak ni važno važno je da bi ti nekoga "zlamo ko bika"
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.003
2.724
113
Aja pa da ne bom čist off topic, še odgovor na tvoje vprašanje v naslovu teme: najprej par metrov po zraku naravnost, potem pa po tleh, odvisno od hitrosti avta.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik hrci pravi:
no prej sma se s punco pogovarjala po telefonu, nakar je vsekalo puna na drugi strani in blo vse tiho.. Pol me pokliče da so šle babe prek prehoda za pešče in je neka ženska povozla njeno sošolko pred očmi. Baje jo je vrglo na haubo, šipo je celo zlamalo in jo pol vrglo na hrbet dol. Hitro so jo odpelali vendar zlamanega ni nič blo, zato so jo poslali domov. Nwm zakaj je niso kar pridržali ker bi lahko mela notranje krvavitve, zdravniki naši biseri itq.. Zaj pa me zanima če bi se vam to zgodlo bi stožli do konca ono osebo? Jaz naprimer bi se pobral pa babo tak zlamo ko bika bmk..

Čim sem prebral sem takoj vedel kdo je, to je naša štajerska legenda brez kravate MX
grims-1.gif

Samo res. 20 sporočil v 4 letih. I dont fakin think so

Presneto mX, jaz pa ti tu razlagam
bonk.gif


Če pa se motim, pa
nahrung002.gif
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik hrci pravi:
no prej sma se s punco pogovarjala po telefonu, nakar je vsekalo puna na drugi strani in blo vse tiho.. Pol me pokliče da so šle babe prek prehoda za pešče in je neka ženska povozla njeno sošolko pred očmi. Baje jo je vrglo na haubo, šipo je celo zlamalo in jo pol vrglo na hrbet dol. Hitro so jo odpelali vendar zlamanega ni nič blo, zato so jo poslali domov. Nwm zakaj je niso kar pridržali ker bi lahko mela notranje krvavitve, zdravniki naši biseri itq.. Zaj pa me zanima če bi se vam to zgodlo bi stožli do konca ono osebo? Jaz naprimer bi se pobral pa babo tak zlamo ko bika bmk..

Čim sem prebral sem takoj vedel kdo je, to je naša štajerska legenda brez kravate MX
grims-1.gif

kaki MX? :D
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
da tak povem.. jaz sn bil prej na mobisuxu, sam pol pa sn se tu prijavo pa sn čist pozabo na toti forum.. MX kao malcolmX? :D
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Pa res je Mohorko. V malih oglasih ma 2 špegle in 1 uro za prodat. To ne more bit naključje. BURN
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.127
56
48
122
Jaz tistega, ki je povzročil prometno nesrečo nisem civilno tožil. Bi ga pa rad videl, da mu je.bem mater. Na sodišču se nikoli ni prikazal. Dobil je pogojno, na katero se je pritožil in potem dobil 3 mesece zapora. Po nesreči bi pa skočil nanj, če bi si upal premakniti.
Kolegica je najbrž v bolnici rekla, da je nič ne boli? Jaz vem, da sem čutil takrat samo rahlo bolečino, potem pa se je čez par mesecev ugotovilo, da imam še poškodbe na drugih mestih, ki me na začetku niso boleli.

@hanzi: ti si šel v civilno tožbo?
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Pa res je Mohorko. V malih oglasih ma 2 špegle in 1 uro za prodat. To ne more bit naključje. BURN

Aha, tud men se je čudno zdel,da SPET en prodaja unikatne cvikere pa prestižne ure ...
evil.gif
no, pol pa vse OK
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik hrci pravi:
no prej sma se s punco pogovarjala po telefonu, nakar je vsekalo puna na drugi strani in blo vse tiho.. Pol me pokliče da so šle babe prek prehoda za pešče in je neka ženska povozla njeno sošolko pred očmi. Baje jo je vrglo na haubo, šipo je celo zlamalo in jo pol vrglo na hrbet dol. Hitro so jo odpelali vendar zlamanega ni nič blo, zato so jo poslali domov. Nwm zakaj je niso kar pridržali ker bi lahko mela notranje krvavitve, zdravniki naši biseri itq.. Zaj pa me zanima če bi se vam to zgodlo bi stožli do konca ono osebo? Jaz naprimer bi se pobral pa babo tak zlamo ko bika bmk..

"da so šle babe prek prehoda za pešce" ... no, tole pove vse. case closed

"pa babo zlamo, ko bika" ...upam, da se ne srečava, ker se bojim, da me nalomiš ... ne bom več hodil na štajerland, obljubim

drugače ima pa tema sledeč odgovor ("kak dalje?"): peš, z rešilcem al pa z unim, črnim s temnimi šipami (bohnedej) ...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.480
5.945
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
@hanzi: ti si šel v civilno tožbo?
koga in zakaj naj bi civilno tozil je bistveno vprasanje!
Bo pa snecer al kdo je ze alter pravnik povedal kaj vec. Pa se toti stajerc je, se mi zdi.
 
Nazadnje urejeno:

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.924
284
83
tam ko se terc po tori rola
Zdaj, če jo je avto zbil na prehodu...potem zna dobiti kakšen denar.
Po drugi strani pa, vsaj pri nas je tako (in dvomim, da je kje drugače), je mularija tudi svojega denarja vredna. Se smrklovje usuje iz šole (v mojem primeru, iz kafiča do avtobusne), kot kure. Vsi telefone na ušesu, gledajo v luft, pa čez cesto po diagonali.. Kolikokrat sem predvideval, da bo smrklovje kar čez šlo par metrov pred prehodom in sem bil pripravljen... Če ne, bi jih zgazil, kot zajce. Pa da bi ga takrat ruknil, še eno tako okoli ušes dobi, da bi še tri dni videl zvezde.
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.127
56
48
122
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
@hanzi: ti si šel v civilno tožbo?
koga in zakaj naj bi civilno tozil je bistveno vprasanje!
Bo pa snecer al kdo je ze alter pravnik povedal kaj vec. Pa se toti stajerc je, se mi zdi.

Povzročiteljico tvoje nesreče?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.251
4.744
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:Poznam nekoga ki ga je zbila baba z avtom (kriva baba) pa so ga v bolnici zadzal 359 dni, pa se potem nekaj obrokov po nekaj tednov.
Koliko mislite da je dobil od babe?
Zakaj pa obstaja zavarovanje avtomobilske odgovornosti?
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.419
98
48
Mislm da se steje 24ur od nesrece da priznajo, ce uletis na urgenco, ce vseeno sumis da ti kaj je.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.638
451
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
ne vem kaj je v tem primeru bilo, zato ga ne bom komentiral. Samo kok ena mularija hodi čez prehode, je dobro, da ne povozi kterga več. Dobesedno po pločniku s telefonom... ravnoo... pri prehudu pa na hitr zavijejo na njega. In ko ti tak skoči pred avto, res nimaš velik možnosti, da nekoga ne povoziš. Nažalost. Res da ima pešec na prehodu prednost, sam mal pa treba nakazat, da boš stopu na prehod ne pa kr skočt. Pol pa tožbe in tožbe...

Miličnik na drugi strani pa "æešlja muda"
grims-1.gif

Kakšno leto nazaj se mi je ena mula nalimala s strani v stoječ Kangoo - seveda telefon na ušesu
stupid-1.gif

BDW-A je sploh kakšna kazen za take slepce
sprasujem se.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Se je že začelo rahlo delat na teh kaznih v svetu.V New Jerseyu ne smeš več pisat sms če hodiš; se moraš ustavit.Pa samo v UK je na tisoče, če ne celo 20k poškodovanih vsako leto zaradi pisanja sms medtem ko hodijo
bonk.gif
Folk neumen in nesposobn! Slejkoprej se jih bo začelo obravnavat podobno kot voznike, sej so namreč udeleženci na cesti oz. v prometu. Tut kolesarji zadnja leta dosti bolj odgovarjajo za neumna dejanja in nespoštovanje predpisov.Ah ja, balkan pač, tak da bo še trajalo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.480
5.945
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:Poznam nekoga ki ga je zbila baba z avtom (kriva baba) pa so ga v bolnici zadzal 359 dni, pa se potem nekaj obrokov po nekaj tednov.
Koliko mislite da je dobil od babe?
Zakaj pa obstaja zavarovanje avtomobilske odgovornosti?
pa ravno to hocem izpostavit. Vsi bi nekaj tozili povzrocitelja, pa nabutali bi ga itd... Kar anbutajte ga, verjemite da boste vi placeval njemu in ne on vam. Njegove grehe bo placala zavarovalnica, tvojega butanja pa ne mores zavarovat. Sicer pa ta ki je bil 359 dni v bolnici je dobil zero evrov odskodnine od povzrociteljice. Je pa dobil od zavarovalnice!

Off:kako sva pri penzijah na razlicnih bregih tule pa v isti rog tuliva
wink-1.gif