Potovalni kovčki Roncato

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Potrebujem en VELIK potovalni kovček (cca 100 litrov, enega manjšega že imam doma).

Danes sem gledala v njihovi (uvoznikovi) trgovini Roncatove kovčke in se mi zdijo kar primrne cene (okoli 100eur za kovček s 4 kolesi, light verzijo, možnostjo razširitve, ključavnico,...).

Imate kaj izkušen s kovčki te znamke?
Samsonite ali kaj podobnega mi ni za kupovati, saj je pride ta rang kovčka tam od 180 eur dalje...

Hvala
roza.gif
 

mk20

Pripravnik
10. okt 2007
89
5
8
Imam dve velikosti, enega manjšega in enega precej velikega. Manjši je že kar nekaj preletel in razen enega poškodovanega zapirala na zadrgi vse v redu- zgleda se je na enem letališču tisti obesek na zadrgi nekam zataknil in odlomil, ampak zadrga je zdržala. Večjega je novejši, pa kar precej lahek za to velikost, ampak se tudi dobro drži. Sta pa oba tista tekstilna, mehka. Za moje izkušnje zelo dobra kvaliteta za to ceno.
 

Master_of_Disaster

Pripravnik
20. okt 2008
314
20
18
Imamo doma dva od te firme (sicer klasiko iz trde plastike) enega starega +10 let, drugega starega nekaj let in sta oba OK. Preživela že kar nekaj letalskih letov in sta še oba polno funkcionalna, če odmislim razne praske itd.
evil.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Imam Samsonite in Roncato.
Potujemo kar veliko in ni nič bolj obtolčen od metanja pa letališčih kot Samsonite.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
952
113
Imam Roncato aktovko vsak dan za v službo in sem zelo zadovoljen z kvaliteto.