Potni nalogi

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Kaj uporabljate, da je enostavno in zanesljivo? Do sedaj sem uporabljal kar TIS, vsecno, da sam zracuna pot, da ni potrebno vpisovat stanja stevca, a po drugi strani glup sistem shranjevanja, nimas vrivanja itd. Na netu en kup nekih s.p.-jev ponuja programe, cloud zadeve, priporoca kdo kaj?

Pogoji, da je opcija vpis samo stevila km in ne tudi stanja stevca (ni sluzben avto in se mi vsakic res ne da pisat se tega), orenk baza nalogov, enkraten strosek nakupa in da stvar funkcionira, ne da cez 3 mesce ni vec nobenga supporta, server ugasne in se slikaj!
 

Avian

Pripravnik
7. sep 2007
359
0
16
Osebno imam to urejeno v svojmu programu kjer pišem tudi račune in ostale dokumente. Pri potnih nalogih imam v bistvu vse to kar iščeš (no pa še kaj več
wink-1.gif
)

Je pa program od Datastudia ...

lp Avi
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Vsak računovodski program ima tudi modul za potne naloge, ki pa ga je potrebno včasih dokupiti.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
bump

uporabljam minimax.

računovodkinja mi je to sicer odsvetovala, kolikor sem bral je sivo področje ampak

recimo da mam vsak dan v tednu pot na isto relacijo, se pravi recimo na sedež podjetja,

si lahko izdam 1 potni nalog za celoten teden ? oz odprem nalog pa potem dodajam datume al nekaj? res se mi ne ljubi izstavljat vsak dan naloga za faking isto relacijo.

razumem pač da če imam tedenskega za isto relacijo, da vmes ne morem met še poti kam drugam
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Zakaj pa nimaš potnega naloga za cel meseca, pa potem v tabelo vpisuješ seznam poti?
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
bump

uporabljam minimax.

računovodkinja mi je to sicer odsvetovala, kolikor sem bral je sivo področje ampak

recimo da mam vsak dan v tednu pot na isto relacijo, se pravi recimo na sedež podjetja,

si lahko izdam 1 potni nalog za celoten teden ? oz odprem nalog pa potem dodajam datume al nekaj? res se mi ne ljubi izstavljat vsak dan naloga za faking isto relacijo.

razumem pač da če imam tedenskega za isto relacijo, da vmes ne morem met še poti kam drugam

Lahko narediš en nalog. Vendar točno opredeli, na katero pot si napoten in kdaj kar tudi potem v obračunu potnega naloga specificiraj.


p.s. zakaj naj nebi smel imeti vmes nobene druge poti? Le toliko glej, da se poti ne bodo prekrivale.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Tudi sam se do sedaj uporabljal TIS pa je zadeva zamudna in nerodna. Ima kdo npr. v Excelu že urejeno, pa notri samo tapka datum, pot, čas odhoda in prihoda, pa da vse naloge spišeš v ennem ali dveh A4? Bom zelo hvaležen, če ima kdo že s formulami itd. :D Skratka iščem zadevo, ki bo najbl simpl, vzela malo časa in bila hkrati pregledna. :D

Kaj uporabljate drugi?
 
Nazadnje urejeno: