Posodi kdo strešni prtljažnik za kolo?

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Šibam na dopust, pa rabim strešne nosilce za 2 kolesi. Avto že ima strešne sani, potrebujem pa prečni letvici (+ po možnosti nosilca za 2 kolesi). Če ima SLUČAJNO kdo za posoditi ... tudi plačam .. samo manj kot stane nov ..
tongue-1.gif


Lahko tudi tist prtljažnik za na 3 oz. 5 vrata. Gre pa za polota.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Vsem:

hvala vam. Nosilce sem takoj dobil, prtljažnik sem pa tudi potem kar kupil. Od Thule za 116€. Univerzalni za skoraj vse strešne sani.

Nekaj časa ni bilo odgovora, pa sem mislil, da nihče nima. Po netu sem brskal za posojo, pa pride posoja več kot če bi ga kupil
smirk-1.gif


Verjetno ste pa dali še komu drugemu dobro iztočnico
zmaga.gif


Hvala še enkrat vsem. Če se bo pa tale prtljažnik obnesel, vam pa sporočim oktobra, ko pridem z dopusta (upam, da tudi s kolesi na strehi
grin1.gif
)
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik kripo pravi:
Vsem:

hvala vam. Nosilce sem takoj dobil, prtljažnik sem pa tudi potem kar kupil. Od Thule za 116€. Univerzalni za skoraj vse strešne sani.

Nekaj časa ni bilo odgovora, pa sem mislil, da nihče nima. Po netu sem brskal za posojo, pa pride posoja več kot če bi ga kupil
smirk-1.gif


Verjetno ste pa dali še komu drugemu dobro iztočnico
zmaga.gif


Hvala še enkrat vsem. Če se bo pa tale prtljažnik obnesel, vam pa sporočim oktobra, ko pridem z dopusta (upam, da tudi s kolesi na strehi
grin1.gif
)

Sam sem si izračunal da me najem kolesa na dopustu pride ceneje kot da vse nabavim in peljem sabo. Pa še ukrast ga nemrejo če ga nimaš
wink-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.357
5.867
113
pri taščici
Uf ni nujno, ponekod imajo bolane cene za rentat (10evrov /dan)
Če se misliš vsak dan vozit je kar pametno svoj bicikel imet s seboj.
Najceneje je kolo in sebe na vlak
wink-1.gif
, samo kaj ko se potem sprašuješ kam s prtljago