Poškodba na kuhinjskem pultu

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Pač, neumnost ne pozna meja in je tako nastal spomenik tej neumnosti
stupid-1.gif
.
Zaradi visoke temperature sta nastala dva zaznamka na pultu, od tega je prvi zgolj zaznamek, pri drugem je pa še mehurček, tako da slej kot prej bo tole potrebno sanirat. In glede na to, da mi malce kravžlja živce, me zanima če je tole možno kako sanirat, razen menjave pulta?
Če ne, tole je nastalo cca. 30 cm od konca ene strani pulta (tukaj se potem štuka na kot). Verjetno bi šlo odrezat proč in doštukat teh novih 30cm? Sicer se bom moral silit, da ne bo videt štukanja, ampak če je dobro narejeno, se niti ne opazi, razen če točno veš kaj moraš iskat.
Aja, pult je čisto običajen pult, noben kamen (očitno), itd....
480212-DSCN5346.JPG
 

Priponke

  • 480212-DSCN5346.JPG
    480212-DSCN5346.JPG
    53,6 KB · Ogledi: 387

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Počakaj še na kašen spomenik in potem saniraj... Glede na to, da je tole iveral boš težko kaj naredil razen s štukanjem. Če ti bo konstrukcija zdržala OK. Bo se pa svinjarija vmes nabirala, ker tako natančno pa zopet ne boš odrezal in prištukal. Če boš pa silikoniral bo pa takoj vidno...
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Če praviš, da je mehurček rešitve ni. Samo pult lahko zamenjaš.
Če je klasičen z robom potem moraš zamenjati cel pult.
Če je ultrapas z masivnim nalimkom, obstaja možnost, da zgornjo ploskev odbrusiš dol in zamenjaš z novim, s tem da iverka, spodnji ultrapas in izrezi ostanejo isti.
lp
edit: Aja še to. Če bi bil kvaliteten pult se to ne bi smelo poznati.
 
Nazadnje urejeno:

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Pulti so od najcenejšega- 50€ naprej(to je cena za 4 metre dolg kos) tako da počakaj da bo več stvari potem pa menjaj.
 

ForeignBreed

Pripravnik
17. avg 2007
712
0
16
Bačka Palanka
Doma sem naredil zidan pult iz žganih glinenih ploščic in se poškodbe če so še tako hude, ne vidijio...žena pa kljub vsemu vroče stvari še vedno postavlja na podstavke
evil.gif
stara navada železna srajca
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Ko se boš odločala, kakšen dekor ultrapasa bi rada izbrala, povej, da bi rada izbirala iz kolekcije Funder - Max. Je malenkost dražji, samo kvaliteta je pa na nivoju.

lp
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Jaz sem ga dobil od Blažiča, neko špansko sranje, če ne kje kitajsko.
Sicer je v barvi oreha, ampak vidi se vsaka poškodba gor.

Je že zmenjeno z mizarjem, da mi zamenja celoten pult kot reklamacijo.

Vse ostalim pa, Funder-max(čeprav je grši dekor od tega, ki ga imam sedaj) in nič drugega.