Pošiljka iz Poljske?

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.710
99
48
Pozdravljeni,
že nekaj časa kupujem pištolo na gumijaste kroglice (HDR50) in očitno so pri nas nedavno spremenili zakon, saj potrebuješ sedaj za nakup izpit iz varnega rokovanja z orožjem. Kako leto nazaj vem, da to še ni bil potrebno.

Vprašanje - če naročim zadevo iz Poljske, kjer ne potrebuješ za nakup ničesar - ali bo naša pošta paket odprla in me kdorkoli lahko vpraša po tem izpitu ali ne?

Hvala!
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
100% bodo odprli. Potem bodo zahtevali, da jim omenjene papirje pošlješ sicer ti ne bodo izročili paketa.

100% točne informacije boš našel tukaj.


p.s. pri nas je že nekaj let treba priglasit zračno orožje katera moč presega nevemoliko J.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Pozdravljeni,
že nekaj časa kupujem pištolo na gumijaste kroglice (HDR50) in očitno so pri nas nedavno spremenili zakon, saj potrebuješ sedaj za nakup izpit iz varnega rokovanja z orožjem. Kako leto nazaj vem, da to še ni bil potrebno.

Vprašanje - če naročim zadevo iz Poljske, kjer ne potrebuješ za nakup ničesar - ali bo naša pošta paket odprla in me kdorkoli lahko vpraša po tem izpitu ali ne?

Hvala!
Pa se en dan gor zapel. Sem šel ob dveh zjutraj nazaj prišel ob 10 zvečer, približno 60km naprej od Krakowa.
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.710
99
48
Do gor mi je predaleč, potem me že ceneje pride, če grem delat ta izpit, ki stane 200€ :)
Ampak a res mislite, da vsako pošiljko preverijo ?