pošiljanje pošiljke

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
zanima me če kdo ve pri kateri pošti bi najceneje poslal hišni računalnik z monitorjem iz ljubljane v mursko soboto

in kako to poteka ali je ceneje če pošiljko pripeljem k njim na sedež ali pridejo na dom.
kako je ceneje? ali naj vse skup zapakiram v 1 večji paket ali 2 (monitor in računalnik ločeno)
in ker mi mora prevzemnik plačati za računalnik (in še poštnino)kako poteka plačilo po povzetju ?

L.P.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
jaz grem jutri v maribor pa model pravi da mu nič ne pomaga
bom poklical jutri na DPD in na TNT pa se bom pol odločil.

če ne bom pa res kakega opelaša prosil za prevoz
cool-1.gif

@narodnjak (sem čisto pozabil da greste na piknik v MS - pa vsak berem na forumu
hysterical-1.gif
)
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
Bom jutr videl kako bo z poštami. (pa še tipa moram poklicat da sploh vidim s kje točno je in če se strinja)
če ne te bom pa prosil za prevoz

l.p.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
DPD je poceni, ampak kvaliteta je pa na psu. Dostikrat se mi je že zgodilo, da me niti niso obvestili o prejemu pošiljeke in so potem šele na moje posredovanje pripeljali robo (po 10dneh). Kolega ima še lepšo izkušnjo z njimi; po 10 dneh jih je poklical kaj je z materialom in kdo bi si mislil, nekdo je že podpisal, da je zadevo prevzel in da je že izdana iz skladišča... No po krajšem glasnem pogovoru z njihovim šefom je dobil paket čez 30min na svoj prag. Načeloma, kot sem rekel imam zelo slabe izkušnje z njimi in jih tudi drugim odsvetujem, je pa res, da so cenejši od konkurence.
 

mario

Pripravnik
5. avg 2007
527
0
16
če želiš poslati po povzetju potem če nimaš firme to preko tnt ne bo šlo. enkrat sem en prenosnik hotel tko poslati pa so mi rekli da ne gre.
če boš pošiljal po tnt naj ti nakaže na trr dnar za računalnik in pol mu boš poslal.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
@narodnjak
(sem se pozanimal tip je precej oddaljen od vaše destinacije in nima svojega prevoza tako da nima smisla Hvala vseeno
nahrung002.gif
ob priliki)

preko TNT ne morem po povzetju, ker nimam firme
DPD ima slabo reklamo
door to door spet nimam firme
pošta slovenije z plačilom po povzetju 14 eur
tako da sem se odločil za pošto in zadevo uredil

l.p.