Popravilo razbitega zaslona

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Velja, bom nabavil popoldne ko ga še od moje pregledam. Za svojega rabim še ohišje spredaj, ker je večkrat videl asfalt.

Za ceno je itak vseeno (ker bo plačal tamal iz šparovčka brez dna
tongue-1.gif
) samo da je kvaliteta več kot OK. Sicer bom pa itak zamenjal oba telefona, zato sem razmišljal o prodaji.

Čakal na Pixl 2, zdaj pa pač ni nič posebnega, cena za 2 komada pa malo boli, glede na to, da je sodelavec dal dosti manj za Cliota z malo kilometri.
hysterical-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Dobil danes, zgleda OK, sem pa pozabil na orodje.

Za avte podirat mam komplete, sam so malo konjski.
tongue-1.gif


Hvala še 1x Miikech!
 

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Vrž gor na dvigalo pa začni šraufat
smile-1.gif

Fen,drobni šraufciger,bančno kartico in pinceto,to je vse kaj rabiš.
Kje si nabavil?Čas dostave?Pa obvezno da poročaš o kvaliteti ali obratno.
 
Nazadnje urejeno:

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.272
113
Ni blema, upam da dobro resis zadevo. Pa seveda porocaj.

Pred lepljenjem skupaj samo sklopi konektorje in preizkusi ekran
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Vse to kaj je na ebayu,aliju, raznih trejderjih ni preverjena kvaliteta in roba po večini tudi ni testirana,zato pa pride večkrat do takšnih težav,da po večini zadeve ne delujejo tako kot bi morale.

Veleprodajalci oz. tovarne ki proizvajajo kvalitetne zadeve ne prodajajo na raznih ebayih,aliexpressih in podobnih jajcah,kjer se gleda samo da je ceneje,ampak preko drugih kanalov do servisov na katerih je seveda za vse vas roba predraga
smile-1.gif
))
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Sem zamenjal en display in je ocena kake 8/10.

Manjka kak košček obojestranskega lepilnega traku in en termalni trakec pri procesorju, ki ga bom moral še kupit in nalepit. Ohišje sem moral na eni točki malce prilagodit z olfičem, ker drugače ni sedel original pokrov čez. Original tole pač ni, lahko da je kaka druga revizija, samo dvomim.

Display moram pa sam pohvalit, po kvaliteti od mojega ne odstopa negativno prav nič. Enaka svetilnost in kvaliteta, tako da na glavni fronti samo za priporočat, bi moral bit res nekaj posebnega telefon oz. ekran, da bi se "splačalo" res original original kupit. Dobil sem pa kot rečeno na dom v petih dneh z vikendom vmes!

Zelo priporočam etrade supply, samo imejte na zalogi malo tistega 3M obojestranskega lepilnega traku pa tudi kake termalne nalepke, ker iz originala se jih ne da odlepit in prenest, vsa ostala drobna šara pa je šla.

Lahko dam kako slikco, samo smisla nima velikega, navodila za podirat so vedno na youtube itak pa ma skor vsak drug telefon, tako da moj primer ne pomaga kaj dosti.
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Etrade supply je spet en oderuški trader,ki ima precej visoke cene. Jaz imam zato Agente ki se ukvarajajo samo s prodajo in mu povem,kaj želim, on mi razišče trg, ker ima veze v vseh tovarnah (lahko dobi tudi samo 1 kos,ker je ponavadi v tovarni min. order 100 kosov ali več) in dobim Top Kvaliteto.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
In kaj to ostalim pomaga, da ti lahko dobro in poceni dobiš? Razen če ponujaš kakšne usluge zraven?
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
Etrade supply je spet en oderuški trader,ki ima precej visoke cene. Jaz imam zato Agente ki se ukvarajajo samo s prodajo in mu povem,kaj želim, on mi razišče trg, ker ima veze v vseh tovarnah (lahko dobi tudi samo 1 kos,ker je ponavadi v tovarni min. order 100 kosov ali več) in dobim Top Kvaliteto.

Kak car si ti, sem lahko še jaz tvoj prijatelj...
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Citat:
Uporabnik maki3 pravi:
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
Etrade supply je spet en oderuški trader,ki ima precej visoke cene. Jaz imam zato Agente ki se ukvarajajo samo s prodajo in mu povem,kaj želim, on mi razišče trg, ker ima veze v vseh tovarnah (lahko dobi tudi samo 1 kos,ker je ponavadi v tovarni min. order 100 kosov ali več) in dobim Top Kvaliteto.

Kak car si ti, sem lahko še jaz tvoj prijatelj...

Ni treba, maš kitajcev na ebayu na tone in se lahko spoprijateljiš z njimi..mogoče ti pošljejo celo kaj uporabnega
evil.gif
 

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Evo,če imaš kvaliteto za model xperia z5 compakt z ohišjem se priporočam.Lahko na zs.
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
KSZ
V glavnem zaslon od Huawei Mate 9, kupljen pri Replacebase, zamenjan, dela odlično vse, tudi telefon na splošno
wink-1.gif
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Mickey, mam Nexus 5x (crni) kjer mi je sla maticna plosca. Display je se OK. Ce rabis, poslji ZS. Ti prodam telefon.