Poppers

Peromat

Pripravnik
25. jul 2012
33
0
6
Zanima me vaše mnenje o poppersih.... Zanima me predvsem v povezavi z sexom, ni mi do tega, d bi ga njuhu.... Predvsem me zanima če dejansko učinkuje, če se ga uporablja tako, kot je namenjeno (da se odpre flaško, se jo postavi na radiator, da počasi hlapi, da se soba napolni z aromo....) Kakšne izkušnje? Že kdo probal?

Hvala za odgovore....
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
ka pa če v sobi ni radiatorja, talno gretje. pol pomeni da ne bajsaš?
confused-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Bemtiš ne, jaz imam talno in konverterje. Drugače pa, men se zdi mal tko, bezveze. Raj kaj pokadta s tvojo/tvojim...
 
Nazadnje urejeno:

teapot

Pripravnik
29. apr 2012
267
0
16
Ok, sem pogooglal kaj točno to je in me zanima kako se to sploh uporablja. Kao med seksom v eni roki držiš flaško in vohaš hlape?
grin1.gif


btw, je to sploh legalno pri nas?
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.125
934
113
Emona / Carnium
Eni čuno kar v koko namočijo in potem štangirajo do jutra, ko vozniki ljubljanskega javnega prometa že v drugo obračajo na končni.
 

teapot

Pripravnik
29. apr 2012
267
0
16
Ok, torej nič zanimivega. Verjetno bo liter cvička boljša alternativa za naslednjo žurko
nahrung002.gif
 

Peromat

Pripravnik
25. jul 2012
33
0
6
Citat:
Uporabnik teapot pravi:
Ok, torej nič zanimivega. Verjetno bo liter cvička boljša alternativa za naslednjo žurko
nahrung002.gif

pojedu sm med 23 pa 01h 5g gob, pa pol okol 5ih eno ne glih mejhno lajno kete (kete ne poznam glih najboljš) kao da bom lažji zaspal

in še dobr da sm šu taprav cajt dam (10 min hoje do šotora) ker me je na pol poti tok prbil da mi ni jasn kako sm najdu šotor

k sm se ulegu v šotor sm se najprej sleku do gat k mi je blo vroče čeprov je blo mrz zuni, pol sm ležal tko neki časa, pol sm probu zaspat, pol me je začela zapuščat zavest in obraza na dotik nism več čutu, rdeče pike so se mi delale pri odprtih in zaprtih očeh. začenjal sem bit v dvomih če sm sploh dobil keto in če nism preveč povleku in to me je ful prestrašl. mel sm same grozne misli o smrti, o koncu življenja, o tem kako je grozn umret, o sorodnikih, o tem da sm premlad itd... srca nism čutu nč. naštimal sm si eno počasno musko na slušalke ker sm upal da dokler bom poslušal neki kar poznam še ne bom umru, sam ta muska se je takrt zdela 10x hitrejša in je nism mogu poslušat, zato sm si naštimal na mp3 predvajalniku da mi predvaja bolj počas, tko da do se vokali slišal prov grozn ampak sm vedu da če bom ugasnu da bo sam še slabš. po eni uri je blo konc albuma in sm ugasnu ker sm se počutil malenkost boljš. ni pa trajal dolg da so sosedi 3m stran začel ob 7 zjutri nabijat en bolan darkpsy k se mi je zdel da ma 300bpm pa da me dobesedno kljuva v možgane. dal sm si gor slušalke, zavil 2 majce okol glave čez ušesa, dal glavo pod povštr, mp3 do konca na glas ampak darkpsy se je še zmer slišal in sm mislu da se mi bo s[censored]. po ne vem kok časa k sm že mislu da se bom zjokal od groze sm šel vn in k sm vidu da so to sosedi k nabiajo sm jim reku nej ugasnejo in so ugasnil in vse je blo takoj boljš. pol sm pa skadu joint k sm bil že tok pr seb pa sm šu spat

ne vem a sm preveč zvleku a je to normaln efekt ketamin
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Poppers+alko+sex je čista zmaga.....zna pa full glava bolet po njemu. Tole z radiatorji ipd. je sranje......jest sem žgano pijačo pila oz. sva z bejbo....tako da ko si že malo pijan...poppers+piješ ipd. potem pa sexaš in zategneš ti, zategne ona...žgeš na polno...feeling zelo dobr. Če boš pa še kakšne druge kombinacije kot alko pa še tolk bolš......evo pa sm se spomnu na noro mladost in takšne ter drugačne dogodivščine.
evil.gif


aja Rush je dober, verjetno je še vedno isti, kakšni home made so pa še bolj ubijal.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

teapot

Pripravnik
29. apr 2012
267
0
16
Klinc me še vedno ne mika, da bi vohal alkil nitrite, mi je bolj všeč etanol. Kombinacija tantre in cvička pa sploh prebudi kundalini!
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik zino pravi:

ja in njemu ni da bi ga njuhu...

Glede na to kar je napisal in kar mu je dogajal v glavi je dobil en šit od droge in mu je na bad vsekal. Drugač pa zadet it spat...WTF
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik sergio pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Ni legalno. To kar vidis na partijih je kupljeno v tujini.

si ziher?

http://www.aromarush.com/

Ko sem jest na polno na party-e hodu je bilo prepovedano.....mogoče sedaj ni več, me pa zanima kolk je to močno....in če je isto kot takrat al je kaj zelo blažjega...ker taprav poppers ti za tistih par sekund takšno bliskanje v glavi in telesu nardi da ti ni nič jasno
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Hmmm... Vcasih vem, da se je to iz Avstrije vozilo, ker je bilo pri nas prepovedano.
Zgleda, da je sedaj legalno...