Ponudbe za zavarovanje hiše na portalu Nasmejana.si

8. dec 2019
10
0
1
43
Ljubljana
nasmejana.si
Pozdravljeni,

Zavarovalni zastopniki iz različnih agencij smo se odločili, da bomo naredili stran Nasmejana.si , preko katere lahko pridobite 4 enake ponudbe od štirih različnih zavarovalnic.
Na tej povezavi: https://nasmejana.si/zavarovanje-hise/ boste ob izpolnjenem vprašalniku dobili ponudbe za zavarovanje hiše v zelo kratkem času.

Če imate še kakšno vprašanje glede tega pa mi lahko pišete tukaj na forumu.

Lep pozdrav,

Iztok Borak
Zavarovalni zastopnik
info@nasmejana.si
 

Priponke

  • Zavarovanje hiše 4.jpg
    Zavarovanje hiše 4.jpg
    3,4 MB · Ogledi: 220

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
In kako je sploh možno za zavarovanje hiše narediti 4 enake ponudbe 4 različnih zavarovalnic?
 
8. dec 2019
10
0
1
43
Ljubljana
nasmejana.si
Tako, da se zbere podatke o hiši in kaj potrebuje sama stranka in pripraviš ponudbe, ki so si po vsebini zelo podobne. Res pa se zavarovalnice razlikujejo v kakšnih posebnih kritjih. Vsaka ima nekaj svojega specifičnega, da se lažje proda.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
In mi, zavarovalniški laiki, naj zdaj ugotavljamo, katera od štirih je najboljša?

Lahko bi že ti izbral tisto najboljšo možno ponudbo. ;)
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.287
818
113
In mi, zavarovalniški laiki, naj zdaj ugotavljamo, katera od štirih je najboljša?

Lahko bi že ti izbral tisto najboljšo možno ponudbo. ;)

Ne sme, ker je agent ne broker. On ti zeli polico prodati in te prepricati z dobro ceno. Ce pa kritje ob skodi ne bo O.K., pa to ne bo njegov problem. Klasika.
 
8. dec 2019
10
0
1
43
Ljubljana
nasmejana.si
Kot zavarovalniški zastopnik, ki sodeluje z vsemi slovenskimi zavarovalnicami in nekaj tujimi lahko pomagam pri izbiri in z razlagami katera je boljša ponudba za stranko. Navsezadnje pa ni odvisno od mene katero ponudbo bo izbrala stranka, velikokrat je to odvisno od cene, ni pa nujno.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
V čem točno se potem razlikuješ od parih uporabnikov tukaj gor, kateri ponujajo to že leta?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Ted

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Mene pa zanima kaj špila za imenom strani? A bom potem nasmejana? Ne hvala, se kot moški čisto dobro počutim. :cool:

Meni se sliši bolj kot stran za "babe zadovoljevat".
 
  • Haha
Reactions: navlixx

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
pa kaj je tole sranje od strani, kaj za vraga ima neko športno zadevo za nameščat na zavarovalniški strani...
po 3 klikih sem zaprl celo stran, hvala lepa.
 

JMR

Pripravnik
1. nov 2008
88
29
18
Slovenija
Dokler v Firefoxu ne dovoliš, da ti inštalira njihov "Add-on" ostane celotna stran zamegljena. Ni šans, da takšni scam strani dovolim nalaganje add-onov.
Med stranmi, ki ti sledijo in vohljajo za teboj so tudi: doubleclick.net, facebook, google, yandex.ru, moneymakercdn.com, cdnondemand.org, commercialvalue.org, onclicksuper.com,...
V 5 minutah, ko sem namerno pustil odprto stran, je stran poslala več kot 600 zahtevkov za "sledenje".

Celotna stran je namenjena popolni monetizaciji klikov, premikov miške in podobno... Fantje in dekleta. Na tej strani ste produkt vi in lastniki strani, poleg zavarovanja, prodajajo in monetizirajo vse kar počnete na tej strani.


Prosim administratorje, da izbrišejo to temo, da nevešči uporabniki ne bodo nasedali. Hvala.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
A je v ekipi kakšna luštna punca, ki se z veseljem dodatno potrudi za realizacijo posla? Nasmejana_oba
 
8. dec 2019
10
0
1
43
Ljubljana
nasmejana.si
Ad clicki bodo odstranjeni, to sem opozoril, vidim pa da na Chrome iskalniku tega ni. Sam uporabljam google in chrome, nevem zakaj pa je to na Firefox iskalniku. Imaš pa izbiro tam dati ne in potem imaš mir.

Lep pozdrav,

Iztok
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ad clicki bodo odstranjeni, to sem opozoril, vidim pa da na Chrome iskalniku tega ni. Sam uporabljam google in chrome, nevem zakaj pa je to na Firefox iskalniku. Imaš pa izbiro tam dati ne in potem imaš mir.

Lep pozdrav,

Iztok


Tisti NE moras kliknit kar ene parkrat... omenjene pa so neke strani, ki nimajo prav nobene zveze z zavarovalnistvom :gorjaca:... recimo game-key.xyz, sportfactory.press, cyberpost.co, sportlaundry.com, viapizza.online, viapizza.xyz , co, cookdok.space, fs-mods.fun, ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: JMR