Pomoč zdravstvenega osebja

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Sem za! Po mojem mnenju se bojo itak reševali problemi v smislu "afta v ustih, kako jo zdravim". Tak podforum sigurno podpiram!
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.963
1.107
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Proti... take zadeve ne spadajo na forum.

Ker bo folk napisano vzel kot sveto resnico, diagnostika pa vseeno ne gre kar prek monitorja. Potem bo pa Jernej (ali kdo drug) napisal, ni nič takega, ker bo nekdo kako informacijo spustil, se bo pa že kak SJTV1 našel, da mora pred sodnika se zagovarjat.

Če je kdo bolan, mora k zdravniku, ne pa za računalnik.

SJTV1 je za medicinski podforum. Če je kdo tak bedak, da misli, da zaradi foruma ni treba k zdravniku, je njegov problem, če ga pobere ...

SJTV! namreč ne zagovarja nekih pavšalnih odločitev, temveč sistem od primera do primera (razen, če drugače ne gre, ampak to se je spet treba od primera do primera odločit) ...
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Sm za, ker je vsaka informacija lahko dobrodošla.
Doktarji tko ne nameravajo več nadur delat, oz. jih je itak premalo (pa ni mišljeno kot nadomestilo zdravnika)
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Bomo pa namesto med dežurstvom viseli na Alterju kar doma.
evil.gif



Načeloma sem za, ampak delim pomisleke glede internetnih diagnoz in dodatne "teže" tovrstnih nasvetov, ki bi jo lahko prinesel ločen podforum.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.317
-8.445
113
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:
Načeloma sem za, ampak delim pomisleke glede internetnih diagnoz in dodatne "teže" tovrstnih nasvetov, ki bi jo lahko prinesel ločen podforum.
Jasno je porebno narediti en sticky disclamer na prvi strani, da se ne bo kdaj kdo obešal na kakšne izjave.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Prva stvar je odnos,

da bo vam nekdo - po vseh teh prebranih postih,zaljivkah, kako je treba zdravnike pobit, jim razbit nosove, in nevem kaj se vse, tukaj igrali medical helpere.... se je za zamislit.

Druga stvar je dejanski profil ljudi, ko je clovek na kaksnem medicinskem forumu, je temu primerna debata, kar se resnosti tice in navsezadnje tudi dejanskega stanja tistega ki sprasuje. Tukaj pa bo vec ali manj samo nekaksno firbcanje, kar pa ze smrdi na izgubo casa.

bottom line, Alter je preotrocji in prevec primitiven za kaj taksnega.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Eni ste malo preveč resno vzeli ta podforum. Ne bo šlo za Alter verzijo "Popovih zdravnikov". In ne bo šlo za (izključno) spletno diagnostiko.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Moj predlog je, da se postavi malo bolj stroga pavila in se razno razne provokacije ne tolerira. Če se dobro pogledajo odprte teme, debate tečejo na relativno normalnem nivoju.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Žajfa : astro kotiček je res zelo specifičen. Tam lahko v vezi astronimije pomagam pri marsičem. Pišem pol kot ne jaz, gledajo pa vsi ( slike,... )
Sem pa ZA glede zdravstvenega kotička
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
ksz

Podpiram predlog in upam, da ga admini čimprej udejanite. Na alterju sem dobila že kar nekaj dobrih nasvetov in tudi debate v tovrstnih temah potekajo na normanem nivoju.
Glede teže tovrstnih nasvetov - poznamo že kar nekaj spletnih forumov, kjer potekajo debate na temo zdravja in dvomim, da se bo kdo v primeru resnih težav zanašal na spletne nasvete. Tako ali tako se hujše bolezni zdravijo s pomočjo zdravil, ki jih brez pregleda in recepta svojega zdravnika ne moremo dobiti.
Bi bil pa tak forum koristen z vidika preventive, pospeševanja zdravljenja in tudi marsikoga bi odvrnilo od tega, da doma čaka na izboljšanje, ko bi bila lahko stvar z obiskom zdravnika rešena v nekaj dneh.

LP
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Modi spremljamo tole, nič bat...
wink-1.gif


edit: Sam, žal pa nič ni zastonj... Proračun je tak, kot je (največ pobere notranjc, ker mu Audi skos nagaja), pa nekateri dobijo še drugo polovico regresa, nekateri gredo na dopust... Jbg, se ob svojem času
roza.gif
 
Nazadnje urejeno: