Pomoč pri nabavi!!

ErrikDJ

Pripravnik
6. nov 2008
738
5
18
Torej zdejšnji dlančnik je šel po gobe, pa rabim novo "igračo"
smirk-1.gif

Pogoj je touchscreen s stylusom,accelerometer,Windows mobile (najraje 6.1),memory card slot.
Se pa odločam med temi,čeprav vsi ne izpolnjujejo pogojev...
Asus P835
Hp Ipaq 610
Hp Data Messenger
asus nuvifone m20 ta mi še najbol v oči pada,samo ne vem če ma stylusa?

pomoč prosm,
confused-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
Hude zadeve, kje je že moj rx3715 :S Koliko se kaj gibljejo cene za te igrače?

Lp
 

klemn

Zelenc'
7. jan 2008
7
0
1
mene tud zanima.. ker imam na voljo (preko službe) dobit zastonj katerikoli dlančnik... in bi zelo rad kj konkretnega naročil... okol 800€ (pa ne rabm opcije za sim kartico - če se le da, da je ni) mel bi pa gps notr pa nek sem gledal da naj bi bli že neki dual-core notr... oz. z posebnim grafičnim pospeševalnikom (z grafično kartico) notr.. gdo kej ve?

lepa hvala!
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Težko boš našel kaj pametnega, novejšega, brez SIM kartice, ker pravih dlančnikov skorajda ne delajo več. Prvo malo več povej, kaj nujno rabiš za delo?! Kaj ti bo posebn grafični vmesnik?
 

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Ne vem zakaj štopajo pri procesorjih..., praktično vsi imajo še vedno največ 528 MHz starino notri...
 

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Pa sej se ga da downsize-at, kokr je pač potreba po procesorski hitrosti. In s tem je potem povezana tudi poraba....
 

klemn

Zelenc'
7. jan 2008
7
0
1
rabu bi pač da ma ekran kr dost velk (kar ni lih neka posebnost) bi meu pa dobr procesor zarad navigacije in pa posebno grafično isto zato ker so tanovi navigacijski programi zelo grafično dovršeni. in bi rad da zadeva lavfa tekoče. glede baterije me zadeva ne gane, ker bo itak več al mn prkloplen v avtu, bi pa rad na vsake tolk kšn film gor pogledou (na poti)

LP