Pomoč pri izbiri srednje zahtevnega uprabnika :)

wasiriki

Pripravnik
8. okt 2007
131
0
16
Pozdravljeni
Pri Simobilu sta se mi iztekli 2 leti in sedaj iščem telefon s paketom ORTO V NULO do 150 EUR max /lahko je manj).
Rabim ga za:
-> Klici, SMS-si
-> Brskat po netu (mail, novice) tko da če ma tudi WLAN je kul
-> Prebrat kakšno Wordovo datoteko + pisat v wordovo datoteko (če je to možno)
+ da ni omara od telefona (prevelik), da je za v žep.

Ali kateri od teh ustreza zgornjim standardom?
smile-1.gif
Še najbolj mi je v oči zaradi majhnosti padel SE Vivaz (dimenzije sem gledal na GSM areni)
Sony Ericsson Vivaz 150 EUR
HTC Wildfire 130 EUR
Nokia E52 live! 130 EUR

Hvala za kakršnolkoli pomoč.
smirk-1.gif
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Če že ts, pol naj bo vsaj kapacitiven zaslon.
tongue-1.gif
Kaj pa LG P500 Optimus One?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Tudi jaz bi na njegovem mestu vzel raje LG P500 Optimus One kljub malo slabšemu fotoaparatu, ima pa zato boljšo ločljivost zaslona, boljši proc in več rama pa še kaj bi se našlo.
 

vosela

Pripravnik
4. feb 2011
43
0
6
Ja pa Htc nima slovenskega jezika (kot zanimivost!), samo je pa po obliki lepši in malo manjši od LGja.
 

bi_dzi

Pripravnik
16. avg 2007
160
0
16
ksz
Sem skoraj pred enako dilemo, ali vzeti nokio e52 ali htc wildfire, malo me edino skrbi touch screen, če se bom navadil nanj. Se splača počakati na wildfire S, ki pride kmalu?
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Da še jaz pristavim svoj lonček.
Za sestro bo treba kupiti nov telefon, ker ji sedanji (SE W910) ne dela tako, kot bi bilo treba. Gre za študentski žep, torej zelo omejen budget, recimo do 50 €, lahko na podaljšanje itak džabesta (GSM ali UMTS, se mi zdi, da ima oba prazna), lahko pa tudi v prosti prodaji, s pogojem, da je brezhibno delujoč.

Prvi pogoj je, da kolikor toliko vredu zgleda, naj bi bil slide varianta, preklopni, lahko tudi s qwery tipkovnico, noče pa klasične bar oblike. Uporablja sms, klice, osnovno (!) brskanje po internetu in FB, za muziko poslušat, pa kako fotko naredit. Pa vzdržno baterijo mora imeti.
 
Nazadnje urejeno:

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Problem je, ker so zadnje čase v nižjem cenovnem razredu nikakvi telefoni.

Kaj pa kakšni rabljeni? Kaj bi se dalo za ta denar dobiti?
 

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Dvomim, da so zadnje čase kaj bolj nikakvi kot so bili nekoč. Ravno obratno -- zelo verjetno je, da so najboljši v zgodovini.
wink-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Seveda so najboljši, logično, ampak posledično so višje cene, kar pomeni, da je v nižjem cenovnem razredu manjša izbira. Ali pa je samo ponudba cenovno ugodnejših telefonov pri našem rdečem rdečem operaterju okrnjena in cilja na telefone višjega ranga.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Pri simobilu sta telefona, ki sem ju omenil po 10€... Mogoce bi zamenjala operaterja? Odvisno katere stevilke klice
sprasujem se.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Zenkrat naši izračuni kažejo, da še vedno naredimo največ klicev v Mobitelovo omrežje, tako da se zaenkrat še ne bo odločila za menjavo operaterja.

Btw a lahko v naslednjem mesecu pričakujemo še kakšen nov low-budget telefon pri Mobitelu?