POMOČ!! Povozil karte

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Prosim za vašo pomoč. Naložil sem si Mapsource, karto CN2008 nakar sem želel izvoziti karto na Garmin 250, vendar mi je je javilo da lahko samo demo. Jaz sem seveda stisnil DA in sedaj ne morem odpreti kart na Garminu!!!
Mi lahko kdo pomaga!! PROSIM!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, izbrisi datoteko gmsupp.img (nekak tak je) oziroma saj boš videl po datumu kaj si gor nalagal.

Zakaj si želel nalagati mapo 2008 na model 250 ki to karto že ima integrirano in na katerem ni več prostora je pa druga zgodba.

Sicer pa se mi zdi, da sem ti nekaj poslal pred kratkim, pa očitno nisi zagnal po inštalaciji map.
 

aeder

Zelenc'
23. nov 2007
9
0
1
Na nuvi 360 (citroen) je že bila naložena karta NT v9 in adriaroute 1.51 mislim. Hotel sem adriaroute nadgradit na 2.0 in sem naredil napako, ker sem povozil karto s karto, ki sem jo snel iz navigo garmin in je bila že prej odklenjena v mapsource za drugi nuvi oz. sem jo kupil že prej in odklenil, ter jo uporabljam na drugem nuvi 350.. Ali je kaka varianta,da vrnem vse nazaj, ker mi sedaj noče odpret karte. Ali se da Adriaroute ki je prednaložen na nuvi 360 sploh kako nadgraditi oz. ali je kje napisana koda da lahko karto posebej odklenem.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Pa tud nimaš sreče, da ne znaš foruma uporabljat, najlaže zate bi bilo da se odpravišna servis, če si kupil original karto oziroma si jo dobil zraven garmina ti bodo pomagali oni. Če pa imaš piratske zadeva pa si boš moral malce prebrati kakšno objavo na forumu in ti bo lažje, lahko pa tudi koga zaprosiš za pomoč preko zasebnih sporočil kot se ti je recimo ponudil snecer.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Klikni na njegov nick, levo zgoraj, kjer ima rumeno ikonco m in odprlo se ti bo tole okno, nato klikneš na zasebna sporočila in pošlješ sporočilo. Ko ti bo odpisal, ti bo utripala desno zgoraj, kjer imaš nick in Alte rdeča pisemska ovojnica, klikneš nanjo in odpre se ti sporočilo, ki ti ga je/bo poslal Snecker.
293873-12.jpg
 

Priponke

  • 293873-12.jpg
    293873-12.jpg
    41,4 KB · Ogledi: 304

aeder

Zelenc'
23. nov 2007
9
0
1
Sedaj mi adriaroute dela, ker sem našel list o registraciji in vpisal še en kod za odklučavanje, vendar mi še kljub temu vedno napiše "ne morem odkleniti karte". Ali se da to kje zbrisat.
 

aeder

Zelenc'
23. nov 2007
9
0
1
saj to je ravno problem, karto imam odklenjeno samo vedno moram pritisnit ok ko mi napiše "ne morem odkleniti kart" karte so odklenjene in mu tudi vse ok dela. samo napis se mi kaže in me to rahlo moti
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne, očitno si še nekaj poleg naložil, kar je bilo zaklenjeno...
Boš se moral prvo spoznati z osnovami programa Mapsource in svoje naprave potem ti bo vse z lahkoto jasno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nekaj neodklenjenega je naloženo ali v memorijo ali na SD kartico... Težko ti pomagamo, boš moral malo osnovnega znanja pridobiti ali pa vprašati kakega prijatelja... zasebnih sporočil ne znaš uporabljati?