POMOČ izbira GRAFIČNE K.

jest5

Guru
18. avg 2007
25.324
-8.450
113
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Morda ves ali je slo za katero iz UDx ("Ultra Durable 3", pri cemer tista stevilka za UD ni nujno enaka 3 ... ja, cudne oznake imajo) serije ali za "navadno", kjer naj bi bile uporabljene cenejse komponente ?
No, samo tudi tale "Ultra Durable" ni nobena garancija.
tongue-1.gif
Crknjena že iz škatle.
No vsaj zamenjava deluje, če ne štejem crknjenega ventilatorja po pol leta
bonk.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Ce ni bil defekten ravno napajalni del, potem ne vidim kaj bi to imelo s tem - tistih par komponent (ki jih oglasujejo pod to znamko) sluzi samo napajanju in od tega sta dve pasivni in sta v normalnih razmerah prakticno neunicljivi, tretja (FETi v switcherju) pa res lahko krepne, ce uporabnik sari nokoli in zagotovi dovolj mocan ESD. MOSFETi so precej obcutljivi na to
frown-1.gif
 

pelvis

Zelenc'
27. jan 2009
10
0
1
LJ
Če pa bi vseeno grafiko menjal pa je pasivna varianta še od nVidie: PNY GT220

Ni nek presežek moči, je pa tiho in ima vse priključke, ki jih potrebuješ.
 

dnagrafik

Pripravnik
10. sep 2010
89
0
6
Citat:
Uporabnik dnagrafik pravi:
Tokrat si pa kr sam odgovorim na zgoraj postavljeno vprašanje, sem našel ravno tak primer za plato ki jo imam v mislih : ORIGINAL LINK

Citat:
ASUS M4A89GTD PRO MANUAL:

Chapter 2-26

Dual Display Output

DVI + D-Sub (supported)

HDMI + D-Sub (supported)

DVI + HDMI (Not supported)



So for dual displays, you can connect the VGA + DVI or the VGA + HDMI.

DVI + HDMI is not supported.

The DVI port is shared with the HDMI port which is why they can't both be used at the same time.

Se pravi ne kupim grafične (zaenkrat
tongue-1.gif

Upam da bo odgovor še komu koristil
wink-1.gif


Lp

Heh končno sem dobil dele za računalnik in ga sestavil. Sam sem se malček nategnil ker nisem vzel še grafične. Ker ta ki je že na plati Radeon HD 4290 poklekne pr dveh monitorjih
hysterical-1.gif


Lp
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Imas vkljuceno razsirjeno namizje in/ali zelo visoko locljivost ? Ker tehnicno ni razloga, da bi delovala slabo ob preklopu dveh monitorjev s kaksno tipicno locljivostjo (nekaj podobnega, kot pri prenosnikih, npr. 1366x768 ali kaj takega).

Vsekakor to ni zadeva, ki se je ne bi dalo takoj spremeniti - zatlacis diskretno graficno v PCI-E slot in to je to
smile-1.gif
 

dnagrafik

Pripravnik
10. sep 2010
89
0
6
Radirko imaš prav, res deluje brez problema z integrirano grafično, možno da je bil vzrok v preveliki resoluciji !
wink-1.gif


Drugače imam pa tako namen dokupiti grafično
smile-1.gif


Lp
 
Nazadnje urejeno:

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Se ena stvar, na katero sem pozabil, gonilnike moras namestiti prave, ker tisti od Windowsov (genericni VGA/VESA) res delujejo grozljivo pocasi.

Tudi z visoko locljivostjo bi moralo delovati povsem gladko za take stvari kot je delo na namizju, predvajanje videa itd.