Pomoč glede identifikacije avta s pomočjo...

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
...slike zadnje luči.

Danes mi je neznan voznik z neznanim avtomobilom pri obračanju podrl betonski steber ograja. Iz delcev sem sestavil preostanek zadnje luči. Se komu sanja kakšen avto bi to bil? Mislim da na plastiki piše CARELLO ali nekaj podobnega.

Hvala za odgovore.



Slika 1

Slika 2

Slika 3

Slika 4

Slika 5



P.S. Vem da to ne sodi najbolj sem, vendar to prebirajo strokovnjaki in poznavalci avtomobilov.
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik Sba pravi:
Moj glas gre Twingu prve generacije.

BRAVO!!!

Točno to. Je pa temno sive (morda celo črne) metalik barve. Starejši letnik. Predvidevam da jih v MB in okolici ni ravno veliko (1993-1998). Je je pa moral kar konkretno udarit, ker je odbijač cca 5 cm bolj ven.

Če bi kdo slučajno videl kaj "sumljivega" prosim za info.

Hvala.
 
Nazadnje urejeno:

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
A če bi se obrnil na policijo misliš, da ti ga ne bi pomagali najti? Saj vem da so krofarji leni, imaš pa še največ možnosti, da najdeš nepridiprava v doglednem času.
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
A če bi se obrnil na policijo misliš, da ti ga ne bi pomagali najti? Saj vem da so krofarji leni, imaš pa še največ možnosti, da najdeš nepridiprava v doglednem času.

...kaj pamisliš, da sem naredil? Včeraj sem najprej poklical policijo,ki je naredila zapisnik (zelo prijatni in korektni). So mi pa dali vedet,da storilca ITAK ne bodo našli. Zato sem si vzel čas in pobral ostanke žarometa, ga zlepil, poslikal in dal na forum, kjer so mi hitro pomagali najti model vozila. Te podatke pa sem jim danes dostavil na policijsko postajo,kjer pa jih niso kaj prida zanimali. Pustimo se presenetit...

P.S. Storilec bi škoda itak pokril iz avtomobilskega zavarovanja, jaz pa jo bom moral iz lastnega žepa zaradi...zakaj že?
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
A to si povedal na policiji, da je bila 100% ženska? Podrt količek + Twingo?
grin1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.155
2.340
113
v lokalni ostariji
khem zato pa obstaja pri zavarovalnicah ena zelooo zelooo lustna zadeva ki si ji rece KASKO zavarovanje, kombinacija "parkirisce"...

tistih 100€ pluns in si krit za take "bedarije"... ti pa raje jokas, pa limas luc, pa isces storilca, zmerjas milico...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
In kako ti pomaga avto kasko zavarovanje, ko ti en steber zbije??? Pol morš met kvečejmu bajto zavarovano, pa še to ne vem kaj morš uzet...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
In kako ti pomaga avto kasko zavarovanje, ko ti en steber zbije???
Pol morš met kvečejmu bajto zavarovano, pa še to ne vem kaj morš uzet...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.155
2.340
113
v lokalni ostariji
e jebat ga... gres v Merkur/top dom/bauhaus in kupis lepilo (cement) pa zalijes steber... cca 1 urca dela... smo ze veckrat to saniral....


nimas kaj se zgodi tud kaj takega...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
A to si povedal na policiji, da je bila 100% ženska? Podrt količek + Twingo?
grin1.gif

Točno to sem jaz pomislil, voznica+twingo, mogoče se da uganit tudi barvo las
grims-1.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
khem zato pa obstaja pri zavarovalnicah ena zelooo zelooo lustna zadeva ki si ji rece KASKO zavarovanje, kombinacija "parkirisce"...

tistih 100€ pluns in si krit za take "bedarije"... ti pa raje jokas, pa limas luc, pa isces storilca, zmerjas milico...

Jaz pa raje to, ker 100EURx10let =1000EUR.
zmaga.gif
Pa tud če mi 2x luč fentajo (mi je še niso) in tudi če me enkrat opraskajo (me še niso), sem hudo v +.
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
...na vse, ki smetite temo...

Povzročitelj lahko pokrije škodo iz svojega avto zavarovanja.
Ograja hiše ni vključena v zavarovanje hiše.
Škodo mora itak krit povzročitelj.
Pa škode ni za par € ampak za cca 400 € kar meni ni ravno malo, ker jih moram zaslužiti s svojim delom za razliko od nekaterih...

Hvala!
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ne računaj na pomoč Policije....s tem se sigurno ne bodo ukvarjali.....
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
khem kako je en steber vreden 400€?

pa si zihr daq bo zavarovalnica placala?

...steber je nosilni za velika in mala vrata, vanj je potegnjeno kablovje (ki je sedaj potrgano) za fotocelice, roke za el odpiranje, domofon, kamero, dovod elektrike...

Potrebno ga je odstranit, potegnit na novo kablovje (morda nov temelj in armature), kdo bo to sedaj v mrazu kopal (betoniral???), na novo potegnil kablovje...

Če ti to rata za manj denarja kvalitetno izvest se oglasi in daj ponudbo.
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik Sba pravi:
Moj glas gre Twingu prve generacije.

Če hodiš kaj v MB pridi na pijačo - storilca imamo!!!

Še enkrat hvala za hitro pomoč-bilo je zelo pomembno, da sem v zelo kratkem času dobil info o avtu.
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
kdo ga je našel? palicajci, ali narodna sila?
smile-1.gif

...policija ga je na koncu samo poklicala in je priznal...


Sedaj pa procedura - zavarovalnica, cenilec izvajalec...