Pomivalni stroj

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Naš stari stroj se je danes ponoči odločil, da bo spustil vodo. Ker se z njim ne mislim ukvarjati, ker mu ne zaupam, bi si omislili novega. Baje se dobro obnese od Boscha, lahko kdo priporoča model? Gre pa za podpultno zadevo, zaželjeno je, da je čimtišji.

Če kdo ve, kje zadevo dobit na Diners obroke, pa kar z besedo na plan, saj je GA najbrž precej drag
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Na Diners lahko vzames v Merkurju, pa še poskusiš srečo, ko imajo loterijo od 5 do 90% popusta. Ravno te dni sem videl spet reklamo o teh popustih. Sicer pa za GA ni nujno da je vedno precej drag. Ko sem kupoval pralni stroj, so imeli v akciji enega Aeg-a in je bil cenovno konkurenčen drugim prodajalnam.
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Aha, na Merkur sem pa čisto pozabil ja

Ima kdo izkušnje s temle naprimer, še kaj drugega do tega cenovnega ranga?
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
z Boschem ne boš nič zgrešil..prav tako ne z electroluxom.

Glasnost....mene moti pri boschu to (ima sestra in mama) da pri centrifugi zoprno piska ležaj (pa ni pokvarjen)...tega pri electroluxu ni.
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
He he Vincent, pomivalni ne pralni
smile-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
ups...

mistejka di mejka
d055.gif


No pomivalca Boscha imava pa midva z ženo....'super silent' opcija...pere ko šus, tih v pravem pomenu besede...skratka hudo zadvoljna..to da je varčen raje ne razglabljam.

Glede cen pa...malo poštucaj Sevlje-ta (le ne vem kako bo z Dinersom pri njemu
smile-1.gif
)
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
@prjatu

Stroj , ki si ga izbral na linku od Merkurja je zelo dobra izbira.
Razen če bi imel željo še dodaten predal za pribor, ki ga dobiš pri boljših strojih od Boscha se splača kupovat dražji stroj, drugače pa je tale super izbira.

No diners imamo tudi pri nas, tako da se tudi da. Cena pa bi bila v primeru Dinersa okrog 600 eur, drugače pa 560,00.


lp
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
K sem jaz mojga Boša zalaufala sem zahtevala tišino v prostoru, da sem sploh slišala če dela. K recimo Candy od mami ropota k ena stara lokomotiva napram mojemu.

Je pa imel Mercator zdej eno akcijo, preveri če je še. Si dobil Boscha za 480 €, če si lastnik pika kartice. Je pa to prostostoječ stroj, pa ni izgledal slabo (modela ne vem). Škoda edin, da si zamudil petek, ko so imeli še trojne pike.
 
Nazadnje urejeno:

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Poglej Beko-te, če jih še prodajajo. To je turška licenca Bosch-a. Imel dva 60cm širine, delal brez problemov, poceni tudi. Sedaj imam Boscha super-duper 45cm za dvojno ceno 60cm-skega (pač ni bilo placa za taširokega), pa se notri ful manj spravi. Pere pa sicer dobro, ampak težko rečem da kaj bolje od Beko-ta.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
A nima elektrolux nove pralne stroje brez jermena z direktnim pogonom? So baje full tihi.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
saj mislim da je najbolj glasna ravno voda ki jo razmetava po stroju - tako da je glavnina dušenja namenjena ravno temu področju.

Ma tudi naša mama enega prastarega Candyja in je glasen da sem kar živčen, če sem v kuhinji v času pranja...samo pri starih modelih itak ni noben gledal na glasnost (kaj je že to?
evil.gif
) novejši modeli sumim da so kaj glasnejši od konkurence.