Pomagam Bledu, da ne bo preveč turistov

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.456
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Še najboljš je za taprvim šankom
smile-1.gif

Levo...20m od štacijona je Hlapon bar......se drži železniške postaje
wink-1.gif


local-railway-station-bled-jezero-near-lake-bled-slovenia-unrecognized-people-have-rest-hlapon-bar-close-to-one-80561925.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Hondi pravi:
na Bled v sezoni izključno s kolesom
za ostalo je kopališče v domačem kraju in avstrijska koroška jezera (beri Jello-ta)
En, ki ga ni omenil,je v smeri drugega krožnega v Borovljah pred dravskim mostom levo cca 10 min vožnje proti Beljaku
parkirnine ni, vstopnina minimalna, travca, pivo, pomes + odbojka na mivki
A to misliš Badesee?

Ja, samo ne koj prvega pri krožnem v Borovljah
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.216
3.371
113
St Johann badesee. Pa ne okol govort.
Vstopnina je simbolična 3.5eur za odrasle, otroci pol manj.
Travca, tuši, igrala, bife.... Voda se 7x na leto zamenja preko podtalnice. Blejska voda 1x v 3 letih.
Aja, pa najemnik bifeja je slovenec in govorijo slovensko.
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.281
-8.477
113
Takole dostikrat zgleda zjutraj po Bledu. Skozlani Angleži, ki niso niti toliko, da bi se odvalili v grmovje.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.686
6.252
113
Obcinske redarje ponucajte se za kaj drugega ko samo za parkirne kazni talat. Je treba tud v kislo ugriznit kdaj
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Meni je bolj, kot pijani Angleži, moteč asfalt na potki našega "bisera..." Sramota
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.275
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Obcinske redarje ponucajte se za kaj drugega ko samo za parkirne kazni talat. Je treba tud v kislo ugriznit kdaj
tko kot bled, so redarji beboti
smile-1.gif

sam naj rečejo kaj angležom jim ti koj g.o.b.e.c.e razbijejo.
ja to je v slo problem. nas domačine vsak kdo j.e.b.e. , tujci pa zaščiteni. pojdi takole kozlat v avstrijo, na fak see.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Obcinske redarje ponucajte se za kaj drugega ko samo za parkirne kazni talat. Je treba tud v kislo ugriznit kdaj
Tile Gorenjski redarji rajš j v glavo Ljubljančana, k se je ustavil ob cesti, za otroka previt. Temle Angležem pa niti blizu ne upajo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.456
113
Videno.... Bohinj polistkani samo domači... KR registrske (pre) pogosto izvzete...... Tujcem raje spregledajo...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Mater tale jest5 pa skače. Prej je še reku da Lublančani seremo po njihovih zelenicah.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja ja, vi lublančani - kar serte po horenski. Saj vse dobite nazaj, Sava dol teče
evil.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.281
-8.477
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Obcinske redarje ponucajte se za kaj drugega ko samo za parkirne kazni talat. Je treba tud v kislo ugriznit kdaj
Saj veš, da nimajo časa, ozeroma so druge prioritete.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.281
-8.477
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Mater tale jest5 pa skače. Prej je še reku da Lublančani seremo po njihovih zelenicah.
Sej mi lahko pokažeš, kje sem omenil kakšne lublančane.
Serješ pa, serješ, sicer ne po Bledu, ker te kao ni sem, ma je že na forumu dovolj osrano za teboj.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Ja ja, vi lublančani - kar serte po horenski. Saj vse dobite nazaj, Sava dol teče
evil.gif

S nisi ti nekje še nižje ob Savi?
sprasujem se.gif

Sem ja, pa kaj pol? So lublančani mnogo bolj uherni kot gorenci ... nič ne pride mimo njih. To je tko kot rešeto, še dež se tam ustavi in ga požrejo do zadnje kapljice
frown-1.gif
.

Tako da, - tudi če serejo, prav tako še požrejo za seboj
crazy1.gif
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
no, počasi bomo prišli do tega, da sčasoma ne bo nobeno jezero več primerno za kopanje. po sicer nikoli dokazani trditvi določene tašče (recimo da verjamem brez da bi videl...:) se lahko strinjam glede vseh teh dodatkov v jezerih. kaj naj rečem, dvajest let nazaj sem se nakopal v bohinjskem jezeru za nekaj desetletij, hehe. blejskega pa nikoli nisem maral (jest, brez zamere
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pišuka, kako ste vsi skupaj tule gor legendarno smotani!
10.gif

Jasno da jezera niso najbolj čista, kako bi pa bila !? Bohinjsko je vsaj pretočno, medtem ko Blejsko ni. Pa Velenjsko prav tako ne. Pa še marsikatero.

Če pa jezero ni pretočno, je jasno da deluje kot mlakuža, kjer se zadeve samo koncentrirajo. V Posavju imamo po tanovem kopico zajezitvenih bazenov skozi Savske elektrarne, pa voda prav tako ni najbolj primerna za kopanje, pa če delaš meritve ali pa ne ! Je dovolj ko enkrat na leto izpraznijo jez na Vrhovem in tistih 14 dni remonta cela dolina smrdi, takšen mulj se nabira tam!
crazy1.gif


Zakaj torej najedate, ko Jest pove, da so meritve in da kažejo slabo?
13.gif
Vam je treba za vsako izjavo še uradni žig pritisniti zraven?

Bolniki!
stupid-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.281
-8.477
113
No Blejsko je sedaj, ko se vanj dovaja Radovna in z natego vsaj delno pretočno, tako da se voda zamenja v malo več kot letu. Pred tem posegom pa je bilo že mrtva mlakuža, ki je imela kisik le še v gornjih par m- to kar čaka Velenjsko. Pa bi se tudi tega dalo rešiti z dovajanjem vode, ki teče blizu...