položaj spanja s partnerjem

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.024
118
63
okolica mesta
Govoriš kot da ženske ne smrčijo
smirk-1.gif


lp
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
midva pa spiva tako, da sem jaz na njej - in sicer ona leži ravno kot ploh na trebuhu, jaz pa tudi raven kot ploh z nosom med njenimi gležnji
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
sami prasci...

kaj naredite s tipom ki brutalno smrci ???

to sem se spraseval zadnji izlet (boge zenske), sem imel pri sebi vilco pripravljeno za nocno posredovanje.

Moj fotr zarad tega spi na kavču, ker vleče k pri norcih. Na srečo jest ne smrčim. Mogoče se bo zdel čudn, ampak če ženska občasno mal pohrka je men prov ql.
grin1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
midva ponavadi spima "vsak za sebe"
smile-1.gif


obrnema se vsak na svoj konec pojsle in spima ... edino zjutraj se začnema stiskat en proti drugemu, da nama je bolj toplo
grin1.gif
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Z bivsimi sm zmer zaspala tko, da se ni noben nobenga dotiku ko sva sla ZARES spat...Nekak mi je blo zmer neudobno zaspat v objemu, al mi je roka zaspala, al me je kje kej tiscalo...
grin1.gif

Zjutri sm se pa ponavad zbudila tako, da sva bila oba obrnjena drug proti drugemu in si potem pogledala v ocke
srce-1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
ksz...

z bivšimi sm ponavad tko zaspala da je dečko spal na hrbtu, jz sm bla pa z glavo namontirana na njegovih joškah... pol se je pa to menjaval čez noč... čist odvisn, loh sva bla objeta tko da sva se gledala, on s hrbtom prot men in obratno, s hrbtom en proti drugmu, se je tut že zgodl da sva šla spat v isti pojstli zbudla sva se pa vsak v svoji sobi...



edin kr ne morm zaspat je face to face da bi tip v faco diha..preprosto: ne gre:D
 
Nazadnje urejeno:

teckica

Zelenc'
14. nov 2007
9
0
1
Ponavadi zaspim na njegovi rami, on me pa potem lepo stisne k seb.... hmmmm...komi čakam da greva spat
smile-1.gif


Sm kaj k ne traja dolg,jst sploh še ne zaspim k on začne že "žagat"...sej se trudim da bi zaspala,sm to njegovo smrčanje pa spravla ob živce
jezen.gif
...ma ni šans da zaspim,če se pa cela bajta skor trese.
Pol se pa začne... rukanje v rebra... pa se obrne v drugo stran, pa že mislm da je boljš, pa spet...jovo na novo...
Razmišlam da si umislm neko "protihrupno" zadevo
smile-1.gif


Zbudiva se pa kolkr je...tist k se prvi zbudi se stisne k drugmu.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Midva ponavadi nikol ne zaspiva tako kot sva šla ležat.
Nemalokrat se zjutraj zbudim brez gat, v posteljnem vznožju, čez prek, ves zavezan ali zapleten z njenimi nogami, med zdrgnjenimi rjuhami, poškodovano posteljino polno rastrešenega perja iz blazin in koltra itd...pa čeprav je bilo ob prihodu v posteljo vse lepo urejeno in lepo postlano.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Midva ponavadi nikol ne zaspiva tako kot sva šla ležat.
Nemalokrat se zjutraj zbudim brez gat, v posteljnem vznožju, čez prek, ves zavezan ali zapleten z njenimi nogami, med zdrgnjenimi rjuhami, poškodovano posteljino polno rastrešenega perja iz blazin in koltra itd...pa čeprav je bilo ob prihodu v posteljo vse lepo urejeno in lepo postlano.

jo ti slučajno hočeš v spanju umorit?
d055.gif

grin1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
jo ti slučajno hočeš v spanju umorit?
Ah ne.
Nevem. Ko sem se še kot ledik fant z avtom vozil k njej v vas, sem se z njo tud včasih na zadnjih sedežih zjutraj zbudu, čeprav sem se k njej pripeljal na prvem zicu.. Pa moj avto nima zadaj volana drgač.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ah, to s zadnjimi zici je čisto razložljiva situacija.
grims-1.gif

Kar me bega v tvoji trenutni situaciji je perje...torej je moralo priti do fizične zlorabe žimnic
grin1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.019
9.174
113
40
MB
ksz

zaspima v žlici, ponoči se obrnem enih 7000 krat zjutraj pa se drug proti drugemu zbudima .. pol pa jo povprašam ki je muca lubi ? kaka muca? ona ko se ti je v uste pokakala
evil.gif