Politika Spam kotička in še kaj

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Tole je pa že mal spamanju podobno.
tongue-1.gif


Se večinoma strinjam z bitch, z razliko, da se jst ne bom vžgala, ker se mi enostavno ne da. Lahko ti pa povem cifra, da sva obe z bičko dobili prijazno opozorilo člana vašega osebja
grin1.gif


Anyways, dejte neki uštimat z vsem tem, ker je škoda, da se mora tole non stop debatirat, non stop prepucavat kateri je lepši in kateri ima daljšga. Peace
zmaga.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:

To da si pisala v spam kotičku še ne pomeni, da je le-ta sposoben in primeren prevzeti vse veledomisleke, katere komu padejo na pamet. Jih ne. Tudi trditev, da drugi niso opozarjani je bosa, kako bi pa ti to vedela? Ravno tako je "hrastova" da si na listi za permanentni odstrel. Nisi. Razen če boš nadaljevala na način ki ga ne dovolimo in toleriramo. Smo se pa pogovarjali tudi o tebi in sprejeli odločitev ter zadolžili člana osebja, da ti pošlje opozorilo. (verjetno ga nisi dobila
grims-1.gif
) vsaj kot je slediti tvojim navedbam ali se motim?

Tudi sama, če imaš težave se lahko obrneš na kogarkoli od osebja, tudi name, pomagali ti bomo. Saj zato smo tukaj.

Lahko pa pripomoreš k slovenski blaznosti in nam našteješ hujše spamerje od tebe.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
.
.
.
.

Se opravičujem. Včeraj, ko so že bile predvidene vse sankcije in je bilo vse dorečeno mi je res bilo preneseno ustno opozorilo naj se umirim, sicer ....
aplauz.gif


Glede hujših spammerjev od mene ... Say no more ... Če jih sami niste sposobni razvideti ima tale moj post ravno toliko smisla kot scanje proti vetru. Problem je očitno le ve tem, da jaz nisem na pravi strani. Tudi ne mislim prepričevati prepričanih. Če vam je v veselje in hobi se še naprej ukvarjajte z mano, v svojem malem skritem kotičku debatirajte in kujte zlobne virtualne načrte proti meni.
hysterical-1.gif

Ko sem prebrala nekaj odgovorov se mi je itak posvetilo, da mi je pravzaprav vseeno in tako nadaljujem v svojem slogu. Ne mislim se spreminjati z namenom ustrezati komurkoli, ki o meni že ima izoblikovano določeno mnenje. Če vas to moti in s tem kršim ne vem kakšna nevidna pravila, si naredite uslugo in neverjetno veselje ter me banajte ... forumov je itak malo morje.

Lep pozdrav. BI
cheer.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:Če vam je v veselje in hobi se še naprej ukvarjajte z mano, v svojem malem skritem kotičku debatirajte in kujte zlobne virtualne načrte proti meni.
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif


Pravzaprav si z enim delom zlobnega dvojčka že opravila
aplauz.gif
pa so igrače še vse na tleh, jst pa še tut nisem splezala na drevo.

Malo več strpnosti v letu 2008.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Citat:
Lahko naštejem kar nekaj osebkov, ki mene zares po celi črti prekašajo v spamu, žaljenju, kvarjenju tem ipd.

grims-1.gif


Citat:
Glede hujših spammerjev od mene ... Say no more ... Če jih sami niste sposobni razvideti ima tale moj post ravno toliko smisla kot scanje proti vetru.

Ostalega pa itak nima smisla komentirat. Živi pač v svojem svetu "krivic".

Citat:
Če vas to moti in s tem kršim ne vem kakšna nevidna pravila, si naredite uslugo in neverjetno veselje ter me banajte ... forumov je itak malo morje.

Kot da bi gluhemu govoril in slepemu slike kazal.
hysterical-1.gif



Poznaš bosanski hekerski vic?
..........
ker nimamo še razvitega virusa, prosimo, da sami ročno izbrišete sistem z računalnika. c:/ format
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Joj, kako si predvidljiv. Še sreča, da sam sebe zabavaš s temi lame vici. Če imaš še kakšnega na zalogi, ga prosim kar zase zadrži, je škoda placa na strežniku.
smile-1.gif


LP
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
>>>edit: zakopal sem sekiro v znak ne tečnosti

LL bo vesel.
grims-1.gif

pravi, da je mislil nate...

zakaj pa misliš, da bi bil jaz vesel tega? ( z mano ni nihče (samo z enim je "odkopana") zakopal sekire )
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.