Politika Spam kotička in še kaj

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Helou,

no, ker slišim, da sem v moderatorskem kotičku precej osovražena oseba in imate z menoj in še s kom ne vem kakšne plane (
hysterical-1.gif
) sem se odločila odpreti tole temo, ker je bila včerajšnja tema, ki je bila sicer odprta z namenom zabave in ne z namenom žaljenjem kogarkoli, očitno povod za vaše debate.

Najprej .... ne vem čemu naziv "Spam kotiček", če spamanje ni dovoljeno? V redu, nič ne rečem, forum je vaš in sami določate kaj je prav in kaj ne, bi bilo pa prav, da se določene zadeve razčistijo in nas uporabnike seznanite s pravili in določili, tako da se bo v prihodnje ravnalo prav in ne bo prihajalo do nesporazumov. Včeraj je bilo pač malo dolgčas in sem za zabavo odprlo temo, v nekem stilu klepetalnice pa je bila brisana in vzeta kot žalitev pa čeprav je bilo vse skupaj mišljeno kot nekaj čisto drugega - zgolj in samo klepet.

Naslednja zadeva, ki me zanima .... Zakaj se uporabnike obravnava selektivno in diskriminatorno? Če gre za kršitev (neobstoječih) pravil naj bi se opozorilo in kaznovalo vse kršitelje, ne pa le tiste, ki gredo določenim moderatorjem v nos in iščejo priliko za maščevanje in kazen. Lahko naštejem kar nekaj osebkov, ki mene zares po celi črti prekašajo v spamu, žaljenju, kvarjenju tem ipd. pa še nisem opazila, da bi se te osebe kakorkoli opomnilo, brisalo, banalo. Zanimivo kajne?

Predlagam, da malo pogledate moje poste in razmislite ali sem res jaz tista oseba, ki zavozi teme in jih spelje na stranpota? Kot drugo pa predlagam, da če koga kaj v zvezi z mano ali s kom drugim muči naj mi piše na privat pa se bomo vse zmenili in zgladili spore, ne pa da se išče neke poti za maščevanje, ki nimajo veze praktično z ničemer. Tudi jaz določenih osebkov ne prenesem pa se jih trudim pustiti pri miru.

Torej ... moji predlogi:
- spišite pravila
- prenehajte s selektivnim obravnavanjem uporabnikov
- če koga ne prenesete, mu to napišite na PM in ga opozorite naj se umiri/poboljša

P.S. Jaz sem očitno ena najbolj osovraženih oseb na tem forumu pa če verjamete ali ne, nisem niti enkrat samkrat dobila opozorila s strani kateregakoli moderatorja. Kako je to možno, če se zame planira permanentni ban? Zelo očitno je, da gre tukaj za osebne zamere in ne to, da jaz zganjam ne vem kakšne pizdarije.

Toliko v razmislek ... predvsem tistim moderatorjem, ki ste na zadevo še zmožni gledati objektivno.
zmaga.gif


Lep pozdrav od Bitch_inside
roza.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Lej, malo mi je že zoprno, da se moram stalno ponavljati, a dajva napišiva še 105tič:

- pravila so v pripravi, do takrat veljajo registracijska, ki so čisto dovolj.
- selektivnega obravnavanja ni, je samo obravnavanje
- kdo koga prenese ali ne, ni merilo, uporabnik, ki dela nekaj kar ni všeč moderatorju lahko dobi:

- opozorilo
- izbris posta
- popravljanje posta
- označevanje s spamom
- časovno omejitev pisanja
- začasno odstranitev s foruma
- trajno odstranitev in blokado IP.

To da si pisala v spam kotičku še ne pomeni, da je le-ta sposoben in primeren prevzeti vse veledomisleke, katere komu padejo na pamet. Jih ne. Tudi trditev, da drugi niso opozarjani je bosa, kako bi pa ti to vedela? Ravno tako je "hrastova" da si na listi za permanentni odstrel. Nisi. Razen če boš nadaljevala na način ki ga ne dovolimo in toleriramo. Smo se pa pogovarjali tudi o tebi in sprejeli odločitev ter zadolžili člana osebja, da ti pošlje opozorilo. (verjetno ga nisi dobila
grims-1.gif
) vsaj kot je slediti tvojim navedbam ali se motim?

Tudi sama, če imaš težave se lahko obrneš na kogarkoli od osebja, tudi name, pomagali ti bomo. Saj zato smo tukaj.

Lahko pa pripomoreš k slovenski blaznosti in nam našteješ hujše spamerje od tebe.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
.
.
.
.

Za konec si bom pa sposodil še stavek iz tvojega izbrisanega posta: Katerega alterjevca bi peljali ven, poseksali - nobenega.
Jst sm tok na netu, da še v živo govorim ROFL namest , da se smejem
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
A to je bila ta tema?
shocked-1.gif


(jest si pa nisem pravočasno zapisala onega, ki je rekel, da bi mene peljal....
crazy1.gif
)

@bič - odnos, ki ga imajo drugi udeleženci do tebe, je kombinacija tvojega izvajanja in njihove (sposobnosti?) dojemanja tega, kar pišeš. Če najedaš (imaš pač slab dan), večinoma najedajo tudi drugi (malo jih je, ki so vseeno potrpežljivi), ampak OK, to je nekak upravičeno. Če ne najedaš (ali pa se npr. odločiš, da boš pač tulil z volkovi, četudi se s tem osebno ne strinjaš), te pač pustijo pri miru, ampak potem si pač mlačen, kot piše v Svetem pismu (boš pa dobila kakšen naziv za super uporabnico
zmaga.gif
). Hudič je najti pravo mejo med enim in drugim.

Zanašati se na moderatorje, da bodo nekaj ukrepali, je brez veze - polovica te ima v želodcu (ali zato, ker si jim že najedala, ali pa zato, ker jim upravičeno ne daš prav), polovica ne,.... Če slučajno kje debatirajo "o tvojem problemu", ta proces traja dlje, kot pri nas sprejemanje nove davčne zakonodaje - pa spet ne bo nobenih pametnih ukrepov. Itak pa nikoli ne veš, kaj vse je zadaj (kakšna stališča imajo in od kje vse so si jih navlekli), ker tega ne veš, se ne moreš braniti, dosti je tudi takih, ki so težki politiki (nikoli ne veš, kaj je zadaj).... Ko vse skupaj sestaviš, je bolje igrati na karto, da si pač sam svoje sreče kovač in ti je za ukrepanje moderatorjev pač vseeno (oz. se nad njimi raje pustiš prijetno presenetiti - itak ne bo ravno pogosto
smile-1.gif
).

BTW - Jaz te veliko raje berem kot pa marsikoga, ki je tu zelo popularen. Tema je bila na višjem nivoju kot "kje ste spoznali svoje starše". Moje mnenje.

PS: Tudi mene so že brisali. No, kaj čmo.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Nekje sem prebral, da se bana tudi uporabnike, ki žalijo ostale uporabnike in ne samo tiste, ki žalijo moderatorje. To odločitev bi pozdravil,
nahrung002.gif


Aja pa še nekaj si zelo želim. Enaka pravila igre za vse.
zmaga.gif


Aja pa še nekaj. Da se me ne jemlje vedno kot neko nevarnost forumu.
zmaga.gif




@kozarec

Te vabim na rundo. Se ti moram še oddolžit za pomoč cca. 2,5 meseca nazaj.
roza.gif
 
Nazadnje urejeno:

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Aja pa še nekaj. Da se me ne jemlje vedno kot neko nevarnost forumu.
zmaga.gif

Ej, ta vlak je pa odpeljal.
wink-1.gif

Imaš preveč pisano zgodovino, da bi te lahko folk kar tako pozabil.
In to je tudi nekaj - marsikdo nima ničesar.

Tudi pri meni so nekateri takoj naspidirani, čim vidijo pujsa na začetku ekrana (teksta niti brat več ne gredo).
Tako pač je.
Malo jih je tistih, ki jim je dano doumeti, da smo v drugi debati. Večina ostalih vleče zamere kot smrkelj po celem forumu.
crazy1.gif


Glede pijače - zmenjeno. Ampak ne naslednji teden (A morajo vsi navalit v en teden z delom, sestanki, predavanji, pa še klinčeve razprodaje se začno!
jezen.gif
).
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
>>>Aja pa še nekaj. Da se me ne jemlje vedno kot neko nevarnost forumu.

Nisi nevarnost forumu, daleč od tega.
Si samo hinavec in kot takega te ne maram, če pišem zase.
Ne mislim pa na dolgo in široko razpredati s teboj kje, kdaj in zakaj. Si pač aktiven moderator Mobisuxa in o Alterju tam pišeš sila lepo in pohvalno.
zmaga.gif

Podobno sem bral naslovnico tega topika ko je skakala okoli.

In kaj potem pričakuješ tu medaljo za zasluge. Bejž no.
hysterical-1.gif


Sanjaš o nekih pravilih a je tvoj kolega somederator takoj izbrisal (ne link) ampak zapis alter, kar če se pa tu zgodi, je pa največja štala. Še cerkev je vmešana. Najprej doma pometi potem pa drugje ponujaj svoje usluge.

Pa ja ne mislite, da vam bomo zastonj reklamo delali? Naivneži. Vse kar se bo tikalo in imenovalo po starem bo izbrisano ali pa letelo v kanto ne glede na namen. Jasno in glasno.

Tudi ta post, če bo potrebno.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Ej, ta vlak je pa odpeljal.
wink-1.gif

Imaš preveč pisano zgodovino, da bi te lahko folk kar tako pozabil.
In to je tudi nekaj - marsikdo nima ničesar.

Jebemu.
shocked-1.gif


Jah imava nekaj stvari skupnih. Sicer te pa rad berem, ker vse in tisto, kar imaš prav in tisto kar nimaš (
grin1.gif


Pijača, zmenjeno.
zmaga.gif



@cifra

Jaz nikjer nisem omenjal te prepovedane strani v tej temi. Oglasim pa se tem, kjer se o njej pogovarjajo. Lažem tudi ne....hinavec, pa ne vem zakaj bi bil, razen, da se mi še malo spodkoplje kredibilnost.
smile-1.gif
Sem pa zameril večini za pretekle dogodke, ko se me je obravnavalo kot tretje-razrednega uporabika.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Vozi te vlak v daljave.
grims-1.gif
Stare zamere sta z LL prinesla od drugje in jih tukaj pereta. Večina pravi, kriva oba. A kdo sem, da bom sodil.

Svoje stališče imam in ga zagovarjam kot je bilo napisano. Dejanja štejejo. Povsod.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Naj ti ne bo nerodno.
smile-1.gif
)

klik


Tako, kot v tej temi na linku je bilo mnogokrat...in mislim, da je bila to samo enostranska ljubezen.
smile-1.gif
. Ampak to je sedaj preteklost..., tako da ne bo več potrebno misliti na to ali na mojo novo titulo.
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Še danes pravim, da sta za vse vedno kriva dva. Eden bolj trmast kot drugi. A za sedaj je to mislim rešeno.

Ps. če boš rabil še kakšnega mi kar piši, ti ga bom naredil in dostavil.

ps1. Titula (Dr. Phil) bi ti pa bolj pristajala kot sedajšnja, saj o vremenu že dolgo nisi nič konstruktivnega pisal.
Meni se ne zdi žaljiva, prej častitljiva, vsaj kolikor sem poslušal možaka na TV, ne velikokrat parkrat pa.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Potem sva tudi za "najino situacijo" kriva oba.
zmaga.gif


Titule ne bi. Saj ni švoh, a ne želim naslajanja ostalih. Pa še če ima Korl lahko titulo "THE GODfather" (rofl), sem pa ja lahko jaz legenda "vremenko".
grin1.gif



lp


edit: zakopal sem sekiro v znak ne tečnosti
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Če boš Kozarčko peljal na pijačo, ki si to izgleda želi. Ljubezen je v zraku.
17758-icon_confused.gif



Po bone pridi v naš ekonomat.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Potem sva tudi za "najino situacijo" kriva oba.
zmaga.gif


Titule ne bi. Saj ni švoh, a ne želim naslajanja ostalih. Pa še če ima Korl lahko titulo "THE GODfather" (rofl), sem pa ja lahko jaz legenda "vremenko".
grin1.gif



lp


edit: zakopal sem sekiro v znak ne tečnosti

Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Daj Miki malo se umiri in pametuj na Mobisuxu, ostalo pa nam prepusti. Prav?

ynos tačke proč od moje titule. pa upoštevi cifrin nasvet
10.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.