Policija

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.231
4.712
113
Te interpelacije so brezveze. Najprej bi glasovali, potem pa naj se tisti, ki želi, pogovarja ob ugasnjenih kamerah.
Enako sem mislil, ko so jih vlagali s strani SDS, ki je vložila veliko interpelacij, uspela pa tudi ne vem, če je katera. Če nimaš glasov, pač nimaš. Do volitev bo še gotovo vsak mesec kaka interpelacija, ker gre za zastonj medijski prostor. Bojda obstajajo ljudje, ki prenose iz parlamenta v resnici gledajo. Baje ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.444
2.305
113
Dvomim, da si levičar.
Tako preprost, jasen, nedvoumen in glasen zapis.
Interpelacija JE zajeba..vanje!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.444
2.305
113
Citat:
V okviru dogodka naj bi se s praznično okrašenimi traktorji popeljali po kraju in tako pri ljudeh na svoj način vzbudili praznično vzdušje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Nisem zasledil da bi se Mica Kovačeva do tega opredelila. Zdej pa ne vem a je to kul al ni kul?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.828
-423
113

"Policija, vodena s strani vlade, je bila torej seznanjena, da ni nobenih elementov kaznivega dejanja, pa je kljub temu zoper Stevanovića po odredbi notranjega ministra Aleša Hojsa in predsednika vlade Janeza Janše pompozno odredila pridržanje, ki je trajalo kar 47 ur, opravljala hišne preiskave pred TV-kamerami in zasegla vso računalniško opremo, zapiske in drugo, kar ni imelo nobene zveze s protesti," so v stranki zapisali v sporočilu za javnost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.110
3.420
113
Ali imajo v stranki (predvidevam) Resni.ca dokaze za spodnje trditve?
"Policija, vodena s strani vlade, je bila torej seznanjena, da ni nobenih elementov kaznivega dejanja, pa je kljub temu zoper Stevanovića po odredbi notranjega ministra Aleša Hojsa in predsednika vlade Janeza Janše pompozno odredila pridržanje, ki je trajalo kar 47 ur, opravljala hišne preiskave pred TV-kamerami in zasegla vso računalniško opremo, zapiske in drugo, kar ni imelo nobene zveze s protesti," so v stranki zapisali v sporočilu za javnost.

Bi jih bilo primerno za zgornje trditve tožiti, da jih dokažejo na sodišču...

btw:
...se bo SAB po volitvah boril tudi proti takim lažnim "novicam"??
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.231
4.712
113
Toliko kot je nekih ovadb v Sloveniji, je logično dobršen del tega zavreči, da se sistem malo razbremeni.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ali imajo v stranki (predvidevam) Resni.ca dokaze za spodnje trditve?
"Policija, vodena s strani vlade, je bila torej seznanjena, da ni nobenih elementov kaznivega dejanja, pa je kljub temu zoper Stevanovića po odredbi notranjega ministra Aleša Hojsa in predsednika vlade Janeza Janše pompozno odredila pridržanje, ki je trajalo kar 47 ur, opravljala hišne preiskave pred TV-kamerami in zasegla vso računalniško opremo, zapiske in drugo, kar ni imelo nobene zveze s protesti," so v stranki zapisali v sporočilu za javnost.

Bi jih bilo primerno za zgornje trditve tožiti, da jih dokažejo na sodišču...

btw:
...se bo SAB po volitvah boril tudi proti takim lažnim "novicam"??
Ti pa res ločiš med izjavami strank in lažnimi novicami. :nigladek: Kdo je tožil tistega, ki je obljubljal najnižje penzije 1000€ ali vinjete po 55€?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.828
-423
113
Ali imajo v stranki (predvidevam) Resni.ca dokaze za spodnje trditve?
"Policija, vodena s strani vlade, je bila torej seznanjena, da ni nobenih elementov kaznivega dejanja, pa je kljub temu zoper Stevanovića po odredbi notranjega ministra Aleša Hojsa in predsednika vlade Janeza Janše pompozno odredila pridržanje, ki je trajalo kar 47 ur, opravljala hišne preiskave pred TV-kamerami in zasegla vso računalniško opremo, zapiske in drugo, kar ni imelo nobene zveze s protesti," so v stranki zapisali v sporočilu za javnost.

Bi jih bilo primerno za zgornje trditve tožiti, da jih dokažejo na sodišču...

btw:
...se bo SAB po volitvah boril tudi proti takim lažnim "novicam"??
Verjemi da ne bo nihče za zgornje trditve tožil, ker kaj veš, mogoče jih pa lahko dokažejo.
Bolje ne tožit, kot pa da se dokaže, da so navedbe resnične.
Stevanovič ima kakšnega svojega lahko tudi na policiji.

Kako je že bilo s tisto tožbo Janše proti Ropu, o dogovarjanjih s hrvati o incidentih piranskem zalivu?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.828
-423
113
Če imaš policijo podrejeno, če tja postaviš svoje ljudi je koristna zadeva.
Si izmisliš kaznivo dejanje političnega nasprotnika, mu zasežeš in pregledaš računalnike, dokumentacijo, maile, gesla, izveš njegove načrte, s kom se kaj dogovarja, kakšne dokaze ima za kaj, ... za lažno ovadbo pa ne odgovarjaš.

Republikanec Nixon je še 1972 moral vlomilce najet, da so pregledali dokumente demokratov. (watergate)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Če imaš policijo podrejeno, če tja postaviš svoje ljudi je koristna zadeva.
Si izmisliš kaznivo dejanje političnega nasprotnika, mu zasežeš in pregledaš računalnike, dokumentacijo, maile, gesla, izveš njegove načrte, s kom se kaj dogovarja, kakšne dokaze ima za kaj, ... za lažno ovadbo pa ne odgovarjaš.

Republikanec Nixon je še 1972 moral vlomilce najet, da so pregledali dokumente demokratov. (watergate)

Levi so nad Magajno kar navadne policaje poslali...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N