Poklicni tečaj...

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Večina tistih, ki so na zavodu in tarnajo, da ni dela so navadni lenuhi. Velika večina itak hodi na razgovore samo zaradi štempla. Tisti, ki pa realno iščejo službo, pa se morajo zavedat, da ni problem države, če za njih ni ravno takšnega dela, kot si ga želijo/za katerega so izučeni in da je včasih pametna poteza sprejeti tudi kakšno stopnjo nižje rangirano delo. V glavnem...v SLO je dela ogromno.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.310
1.068
113
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
ne... očitno ti živiš v eni pravljici....

A če se na zavod prijaviš te zavod naposli na ketrokilo delovno mesto naj bo to zidar, kuhar, tesar, prodajalec kljub neustrezni izobrazbi,.....
ko prideš na zavod je eno od njihovih vprašanj, za katera delovna mesta si zainteresiran: imaš tudi odgovor: VSA

torej..... lahko pristaneš kjerkoli.....

sicer pa je večina brez izobrazbe pri takih letih.... torej: delavec brez poklica
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Večina tistih, ki so na zavodu in tarnajo, da ni dela so navadni lenuhi. Velika večina itak hodi na razgovore samo zaradi štempla. Tisti, ki pa realno iščejo službo, pa se morajo zavedat, da ni problem države, če za njih ni ravno takšnega dela, kot si ga želijo/za katerega so izučeni in da je včasih pametna poteza sprejeti tudi kakšno stopnjo nižje rangirano delo. V glavnem...v SLO je dela ogromno.

točno tako...podpis pod tvoj post

prevečlenobe.press
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.310
1.068
113
saj to je to..... populacija je sestavljena iz 100%

in nikjer na svetu ni 100% ljudi, ki bi si želeli delat.....

vedno jih nekaj raje sedi na socialni podpori, in tu pa tam fušajo doma....
dobijo več kot če bi delali nekje za 500€ 10 ur na dan....

torej 0% brezposlenost je nemogoča
smile-1.gif
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
pa kdo bo delal za 400-500€....greš na zavod, vlečeš tisto bogo revščino, med mesecem narediš 2 fuša in si na enakem kot pa če bi delal cel mesec.....
razlika je le ta da te noben ne jebe v službi, prostega časa imaš za izvoz....
sedaj delam preko štedenta....in za to revšino da mi ponudijo kot stalno zaposlenemu....hvala adijo.....c ya....malo para malo muzike....se bom jaz tam jebal in sekiral za ta dnar....pa če zgori vse skupaj še ta večer.....
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik mitja pravi:
pa kdo bo delal za 400-500€....greš na zavod, vlečeš tisto bogo revščino, med mesecem narediš 2 fuša in si na enakem kot pa če bi delal cel mesec.....
razlika je le ta da te noben ne jebe v službi, prostega časa imaš za izvoz....
sedaj delam preko štedenta....in za to revšino da mi ponudijo kot stalno zaposlenemu....hvala adijo.....c ya....malo para malo muzike....se bom jaz tam jebal in sekiral za ta dnar....pa če zgori vse skupaj še ta večer.....

Uf pri prvatniku po cele dvene zaslužiš najamnj 1000 evrov, na strehi pa tud 1500 evrov.....samo problem je CEL DAN..., kje je pa družina, hobij....mi bom tako ali tako delal do konca. pi*de preklemane eni danes uživajo inv.pokojnino okol 500 evrov pa delovne dobe nimajo niti 30 let pa stari so pod 60 let
bonk.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.310
1.068
113
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik mitja pravi:
pa kdo bo delal za 400-500€....greš na zavod, vlečeš tisto bogo revščino, med mesecem narediš 2 fuša in si na enakem kot pa če bi delal cel mesec.....
razlika je le ta da te noben ne jebe v službi, prostega časa imaš za izvoz....
sedaj delam preko štedenta....in za to revšino da mi ponudijo kot stalno zaposlenemu....hvala adijo.....c ya....malo para malo muzike....se bom jaz tam jebal in sekiral za ta dnar....pa če zgori vse skupaj še ta večer.....

Uf pri prvatniku po cele dvene zaslužiš najamnj 1000 evrov, na strehi pa tud 1500 evrov.....samo problem je CEL DAN..., kje je pa družina, hobij..:

potem pa pridi v naše konce...... boš tudi delal celi dan ampak s to razliko da boš na koncu mesca dobil max 600€
nahrung002.gif
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik mitja pravi:
pa kdo bo delal za 400-500€....greš na zavod, vlečeš tisto bogo revščino, med mesecem narediš 2 fuša in si na enakem kot pa če bi delal cel mesec.....
razlika je le ta da te noben ne jebe v službi, prostega časa imaš za izvoz....
sedaj delam preko štedenta....in za to revšino da mi ponudijo kot stalno zaposlenemu....hvala adijo.....c ya....malo para malo muzike....se bom jaz tam jebal in sekiral za ta dnar....pa če zgori vse skupaj še ta večer.....

Uf pri prvatniku po cele dvene zaslužiš najamnj 1000 evrov, na strehi pa tud 1500 evrov.....samo problem je CEL DAN..., kje je pa družina, hobij..:

potem pa pridi v naše konce...... boš tudi delal celi dan ampak s to razliko da boš na koncu mesca dobil max 600€
nahrung002.gif

Ja eni ne vejo, kaj je to delat cev dan morda je za njih delat cen dan od 6 do 14 ure.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.310
1.068
113
kaj je s tabo?
crazy1.gif

bom te kar pri miru pustil o ti naš najljubši mučenik
bonk.gif