Pohodniška navigacija za Android

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
načeloma bi šlo tudi z google mapsom. Saj ne rabiš it nazaj po isti poti, da bi rabil track. Samo slediš piki v smeri kje si avto pustil.
tracker je boljši, ker si lahko shraniš pot z imenom in greš potem lahko vedno po isti poti, če misliš, da si našel nek res dober plac, pa točke si označiš.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ta klikenzi je pa res uporaben, od 10 ponujenih so 3 za apple ostalih 7 pa uporablja Google maps
Kar sicer na Pohorju načeloma zadošča ampak 2 tedna nazaj je Google na veliki planini ljudi pripeljal pred prepad.
Zato ker je gps na telefonu priblizno toliko zanesljiv in uporaben kot pasja vprega na hvaru. Se naceloma lahko uporablja, namensko pa se nihce pri zdravi pameti ne bo vozil s tem.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Ta klikenzi je pa res uporaben, od 10 ponujenih so 3 za apple ostalih 7 pa uporablja Google maps
Kar sicer na Pohorju načeloma zadošča ampak 2 tedna nazaj je Google na veliki planini ljudi pripeljal pred prepad.

Tale klikenzi je čist OK za to kar avtor potrebuje. Označiš kje si pustil avto in ga poiščeš, ko želiš nazaj do avta.
Če pa zjijaš v telefon in ne kje hodiš, te pa g. Darwin prisrčno vabi v svoj klub.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Zato ker je gps na telefonu priblizno toliko zanesljiv in uporaben kot pasja vprega na hvaru. Se naceloma lahko uporablja, namensko pa se nihce pri zdravi pameti ne bo vozil s tem.
Tale klikenzi je čist OK za to kar avtor potrebuje. Označiš kje si pustil avto in ga poiščeš, ko želiš nazaj do avta.
Če pa zjijaš v telefon in ne kje hodiš, te pa g. Darwin prisrčno vabi v svoj klub.

Saj sem napisal da za gobe na pohorju nabirat so dovolj za nekoga ki očitno več ne zna s tem delat pa je to tudi vse. Letos so jih z google maps navigacijo že kar nekaj reševali iz naših hribov. Ker pač riše poti AI tam kjer jih ni pa samo na sliki mogoče zgleda da so. Celo gorski reševalci so že poslali nekaj zahtevkov na google za izbris poti ki ne obstajajo v hribih.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Men se tole dopade


lahko jih pa od drugod potegneš faile, in jih uporabljaš tule... avtomatska sihronizacija na internetu.

Kamoot je postal plačljiv, greedy motherfuckers.

Poglej priponko 58842

Torej, naložim gpx.... pripravim telefon stisnem Navigate trail in hočejo 10€ od mene. :valjamse:

Majku jim nabijem, bili ste zastonj alternativa kamootu.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Torej, naložim gpx.... pripravim telefon stisnem Navigate trail in hočejo 10€ od mene. :valjamse:

Majku jim nabijem, bili ste zastonj alternativa kamootu.

hm, jest ga uporabljam ze 2 leti, od zacetka premium.

ne vem zakaj bi moralo biti karkoli zastonj na tem svetu? in da se to avtomaticno pricakuje za zadeve v katere je nekdo vlozil znanje in svoj cas.

jest z veseljem kupim app,ce mi je uporabna in pomaga.

no, sem pa zanc gledat ta kamoot, mi je pa predrag. wiciloc ostaja favorit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Leon2007

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Ni problem, če je od začetka je komercialno (okey, bom drugo iskal). Če pa vmes se spomnejo monetizirat, ko prevzamejo tržni delež od drugih zastonjkarjev... potem pa popizdim. Kot se je naprimer zgodilo s stravo.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Ni problem, če je od začetka je komercialno (okey, bom drugo iskal). Če pa vmes se spomnejo monetizirat, ko prevzamejo tržni delež od drugih zastonjkarjev... potem pa popizdim. Kot se je naprimer zgodilo s stravo.
Nisi dovolj star, da bi vedel, da ni zastonj kosila?
Ali plačaš z evri in ali s osebnimi podatki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Če koga zanima v soboto grem okol ljubljane, če ne bo dežja.

Da ne bo samo aplikacija vedla. :evil: Se vem, da se ne moreš zgubit, samo vseeno se bom boljše počutil.